TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 03:31:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 41 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glutamin za početnike!  (Pročitano 157016 puta)
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #359 poslato: Decembar 24, 2009, 08:23:33 posle podne »

Imacu sigurno za jos jedan glutamin i vise,kad bude definicija uzecu neki sagorevac masti,prosle godine sam uzeo animal cuts i nije se bas dobro pokazao zato sto mi je ishrana bila totlano losa i svestan sam zasto nije imalo efekta :D ali nesto mi ne ide animal cuts sav sam bio nekako smlacen kao bolestan i imao sam nekakvu tezinu u grlu,mozda nisam trebao da ga uzimam...jel su svima takvi simptomi?:) sad mi je bitna samo masa...sta jos mozete da mi preporucite za masu :D...

Animal cuts ima tu osobinu da kontrolise apetit,izaziva nadutost u zeludcu i osecaj sitosti,vec sam vise puta napominjao da je jedna doza dnevno sasvim dovoljna.Ako ti ishrana nije bila sredjena,tj sa previse hidrata zato si i imao taj osecaj u grlu koji napominjes.
ja sam ga pio sam 16 godina i nista mi nije bilo... :) sto onda na pakovanju pise da je zabranjeno ispod 18 godina ? :D
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #358 poslato: Decembar 24, 2009, 08:21:11 posle podne »

ok :D sad sam usao u tvoju grupu na fejs buku mnogo je dobra,ima dosta korisnih saveta :)

Drago mi je ako ti se svidja, idi u delu gde su moji postovi tamo sam bas detaljno pisao o svemu.
video sam :) bas ima dosta stvari...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #357 poslato: Decembar 24, 2009, 01:29:59 posle podne »

ok :D sad sam usao u tvoju grupu na fejs buku mnogo je dobra,ima dosta korisnih saveta :)

Drago mi je ako ti se svidja, idi u delu gde su moji postovi tamo sam bas detaljno pisao o svemu.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #356 poslato: Decembar 24, 2009, 01:22:11 posle podne »

Vecina sagorevaca ima tu karakteristiku,ali ima istine Bebac i to sto kazes ;)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #355 poslato: Decembar 24, 2009, 01:18:59 posle podne »


Animal cuts ima tu osobinu da kontrolise apetit,izaziva nadutost u zeludcu i osecaj sitosti,
[/quote]

Naravno kad se čovek naguta onih silnih "tabletica" i zasiti se :)  ne treba mu ništa ni da jede :D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #354 poslato: Decembar 24, 2009, 09:54:48 pre podne »

Imacu sigurno za jos jedan glutamin i vise,kad bude definicija uzecu neki sagorevac masti,prosle godine sam uzeo animal cuts i nije se bas dobro pokazao zato sto mi je ishrana bila totlano losa i svestan sam zasto nije imalo efekta :D ali nesto mi ne ide animal cuts sav sam bio nekako smlacen kao bolestan i imao sam nekakvu tezinu u grlu,mozda nisam trebao da ga uzimam...jel su svima takvi simptomi?:) sad mi je bitna samo masa...sta jos mozete da mi preporucite za masu :D...

Animal cuts ima tu osobinu da kontrolise apetit,izaziva nadutost u zeludcu i osecaj sitosti,vec sam vise puta napominjao da je jedna doza dnevno sasvim dovoljna.Ako ti ishrana nije bila sredjena,tj sa previse hidrata zato si i imao taj osecaj u grlu koji napominjes.
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #353 poslato: Decembar 24, 2009, 01:43:37 pre podne »

ok :D sad sam usao u tvoju grupu na fejs buku mnogo je dobra,ima dosta korisnih saveta :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #352 poslato: Decembar 24, 2009, 01:33:49 pre podne »

Nije,meni je cuts extra radio i imao sam savrsene rezultate ali dijeta je bila rigurozna.Drzimo se glutamina jer ovo je ipak tema o glutaminu a za ostalo ima drugih tema  ;)
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #351 poslato: Decembar 24, 2009, 12:47:51 pre podne »

Imacu sigurno za jos jedan glutamin i vise,kad bude definicija uzecu neki sagorevac masti,prosle godine sam uzeo animal cuts i nije se bas dobro pokazao zato sto mi je ishrana bila totlano losa i svestan sam zasto nije imalo efekta :D ali nesto mi ne ide animal cuts sav sam bio nekako smlacen kao bolestan i imao sam nekakvu tezinu u grlu,mozda nisam trebao da ga uzimam...jel su svima takvi simptomi?:) sad mi je bitna samo masa...sta jos mozete da mi preporucite za masu :D...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #350 poslato: Decembar 23, 2009, 11:21:26 posle podne »

Glutamin ti je u tim periodima i najpotrebniji.Ako imas finansija kao sto tvrdis onda ok,ali ako mislis da neces imati cuvaj ga i kupi posle jos pa uzimaj prave doze.
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #349 poslato: Decembar 23, 2009, 10:27:58 posle podne »

ma nije bitno za glutamin uzecu ga opet :) nije bas da ne znam nista ,dugo sam ja u bodibildingu skoro dve godine :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #348 poslato: Decembar 23, 2009, 10:07:19 posle podne »

Samo pametno, nemoj da srljas!!! A ovaj glutamin sto si uzeo bolje cuvaj za tu dijetu, tada ce ti biti daleko potrebniji nego sada  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #347 poslato: Decembar 23, 2009, 10:05:50 posle podne »

U martu sam planirao definiciju... :) ali bas onako jaku da sve srezem xD
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #346 poslato: Decembar 23, 2009, 09:47:33 posle podne »

Pa mozes, ako koristis hemiju  :) Nabacuj sad kvalitet, gledaj da se ne uprasis mnogo, pa tamo na prolece neku dijetu  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #345 poslato: Decembar 23, 2009, 09:45:25 posle podne »

Znaci samo ogledalo :) pa da,mozda skinem nesto masti i dobijem na misicnoj masi,nije bitno sta vaga pokazuje xD
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 41 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 14 upita.