TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 03:52:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 713000 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1454 poslato: Januar 24, 2015, 11:42:32 posle podne »

Ako zelis da povecas misicnu masu, tebi onda drasticno fale hidrati. Ti nemas hidrate ni posle treninga, stvarno ne kapiram kako mozes tako...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
amater2015
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1453 poslato: Januar 24, 2015, 11:38:28 posle podne »

Napisao si da li je zadovoljavajuca ishrana? ne znam na sta se odnosi to :D
Mora da si zaboravio hleb da napises? :D
Zadovoljavajuca u smislu da lagano povecavam procenat misica? :D
U teretanu idem 4 puta nedeljno, kardio 1-2 puta nedeljno trcanje 20min :)
Pon: grudi + triceps
Uto: noge + stomak
Cet: ramena + podlaktica
Pet: ledja + biceps
Hleb manje od 1/4 dnevno :)

A, kakav je mamin ručak?
:)
Krompir i piletina, pasulj, tursija i jaja, supica neka i tako to :D
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1452 poslato: Januar 24, 2015, 11:17:08 posle podne »

A, kakav je mamin ručak?
:)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #1451 poslato: Januar 24, 2015, 10:11:51 posle podne »

Napisao si da li je zadovoljavajuca ishrana? ne znam na sta se odnosi to :D
Mora da si zaboravio hleb da napises? :D
Sačuvana
amater2015
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1450 poslato: Januar 24, 2015, 09:16:29 posle podne »

Pozdrav svima :-)
Da li mozete da mi kazete da li je ishrana zadovoljavajuca?
10:00 ovsene, whey, mleko 0.2
13:00 kajgana 5 jaja, mleko 0.2
16:00 majka spremi neki rucak, mleko 0.2
18:00 teretana do 19h, 5g kreatina pre treninga i posle treninga 5g i merica whey-a
19:30 piletina 300g, mleko 0.2
21:00 tunjevina i sira 150g, mleko 0.2

Nije svaki dan ovako, ali je slicno nesto.. Mleko 1L je redovno :-)
196cm, 96kg :-)




Na tvom mestu bi smanjio malo mleka, dodao vise jogurta,primet tipa : u obroku broj 2, kajgana s jajima, ja jos nisam video da neko moze da pije mleko s jajima :O .. takodje u obroku broj 5 i 6, o kakvoj piletini je rec ? (pileca prsa,belo..??) U zadnjem obroku ti je sasvim dovoljna tuna s sirom.. Ukratko,malo vise proteina iz mesa.. mozes takodje ( ako si u okej finansijkoj siutaciji) da dodas malo zdrave masti ( bademi,lesnici,orasi.. )



Prvo rucak a onda popijem mleko, ne ide nikako zajedno.
Pilece belo 300g ili batak neki 250g
Ne dozvoljava finansijska situacija vise od ovoga.... malim koracima popravljam ishranu, vazno mi je da ne bude 80% losa :)
Hvala na odg
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1449 poslato: Januar 24, 2015, 09:05:59 posle podne »

Pozdrav svima :-)
Da li mozete da mi kazete da li je ishrana zadovoljavajuca?
10:00 ovsene, whey, mleko 0.2
13:00 kajgana 5 jaja, mleko 0.2
16:00 majka spremi neki rucak, mleko 0.2
18:00 teretana do 19h, 5g kreatina pre treninga i posle treninga 5g i merica whey-a
19:30 piletina 300g, mleko 0.2
21:00 tunjevina i sira 150g, mleko 0.2

Nije svaki dan ovako, ali je slicno nesto.. Mleko 1L je redovno :-)
196cm, 96kg :-)




Na tvom mestu bi smanjio malo mleka, dodao vise jogurta,primet tipa : u obroku broj 2, kajgana s jajima, ja jos nisam video da neko moze da pije mleko s jajima :O .. takodje u obroku broj 5 i 6, o kakvoj piletini je rec ? (pileca prsa,belo..??) U zadnjem obroku ti je sasvim dovoljna tuna s sirom.. Ukratko,malo vise proteina iz mesa.. mozes takodje ( ako si u okej finansijkoj siutaciji) da dodas malo zdrave masti ( bademi,lesnici,orasi.. )

Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
amater2015
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1448 poslato: Januar 24, 2015, 08:37:36 posle podne »

Pozdrav svima :-)
Da li mozete da mi kazete da li je ishrana zadovoljavajuca?
10:00 ovsene, whey, mleko 0.2
13:00 kajgana 5 jaja, mleko 0.2
16:00 majka spremi neki rucak, mleko 0.2
18:00 teretana do 19h, 5g kreatina pre treninga i posle treninga 5g i merica whey-a
19:30 piletina 300g, mleko 0.2
21:00 tunjevina i sira 150g, mleko 0.2

Nije svaki dan ovako, ali je slicno nesto.. Mleko 1L je redovno :-)
196cm, 96kg :-)



Sačuvana
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #1447 poslato: Januar 24, 2015, 02:13:32 posle podne »

Вероватно нисам загрејао раме како треба, или немам појма зашто, на првом подизању сам осетио! месец дана сам скоз баталио све сто има везе са раменом! Прошло је сада, имам већ искуства, али хвала, када је већ други пут проблем, требало би да прочитам!
хвала!
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1446 poslato: Januar 24, 2015, 12:25:05 posle podne »

УХ БАЦИО САМ КЕСУ, БИО ЈЕ НЕКИ ДОМАЋИ ПРОИЗВОЂАЧ!
Иначе хвала на одговорима, пошто сам у фази скидања масти, онда овсене! Могу само да кажем да су ми пријале, па и без млека!  ::) ;D
Наравно да бих убацио протеине колко год ми финансије дају простора! Е сад, и нису ми нешто у задње време, да некажем никад горе у мом животу , да не поверујеш!
Мало сам се поправио, скинуо сам од марта 30 а вратио 5  >:( ! Мораћу да скидам до пролећа назад! Иначе поновио сам почетничку грешку, раме и то на бенџ сам повредио, сада је све у реду! Имам још бола мало, али радим!

Eh...nikad se ne precenjuj...ne preteruj sa tezinama i zbog "ego manijastva" u jurcanju tezina ne narusavaj pravilnu formu izvodjenja nekog pokreta...ne zaboravi, zglobovi ti ostaju za ceo zivot..."strpljen, spasen"...moja preporuka bi bila da se obratis i dr Tutorovu za savet u delu foruma o sportskim povredama...

Osnovne oderednice uspeha su istrajnost i doslednost u zacrtanim ciljevima...nemoj sebe dozvoliti luksuz "jedan korak napred, tri nazad"...ogledalo kaze sve  ;) Ogledalce, ogledalce...
Sačuvana
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #1445 poslato: Januar 24, 2015, 10:03:51 pre podne »

УХ БАЦИО САМ КЕСУ, БИО ЈЕ НЕКИ ДОМАЋИ ПРОИЗВОЂАЧ!
Иначе хвала на одговорима, пошто сам у фази скидања масти, онда овсене! Могу само да кажем да су ми пријале, па и без млека!  ::) ;D
Наравно да бих убацио протеине колко год ми финансије дају простора! Е сад, и нису ми нешто у задње време, да некажем никад горе у мом животу , да не поверујеш!
Мало сам се поправио, скинуо сам од марта 30 а вратио 5  >:( ! Мораћу да скидам до пролећа назад! Иначе поновио сам почетничку грешку, раме и то на бенџ сам повредио, сада је све у реду! Имам још бола мало, али радим!
Sačuvana
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #1444 poslato: Januar 24, 2015, 08:43:13 pre podne »

jedno pitanjce, posto vec duze vreme doruckujem ovsene, kako vam se cini da promenim  na musli, 60 % pise (psenicne, razene ovsene i jecmene,)suvo grozdje 10 % , kukuruzne pahyuljice, sucnokret, lan seme, ekspandirani jecam i psenica, golice bundeve!
moras dobro paziti prilikom kupovine muslia, uvijek imaju skrivenih prostih secera koje proizvodjaci najcesce ne deklarisu, pogotovo proizvodjaci (pakeraji) sa nasih prostora, ..., najcesce je to u kukuruznim pahuljicama i susenom (glaziranom) vocu,.....:)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1443 poslato: Januar 24, 2015, 12:58:09 pre podne »

jedno pitanjce, posto vec duze vreme doruckujem ovsene, kako vam se cini da promenim  na musli, 60 % pise (psenicne, razene ovsene i jecmene,)suvo grozdje 10 % , kukuruzne pahyuljice, sucnokret, lan seme, ekspandirani jecam i psenica, golice bundeve!

Slažem se sa Majom, cilj opravdava sredstvo...

Ko je proizvoĂ°ač navedenog muslija? Nadam se da uz sve ovo dodaš i malo proteina visoke biološke vrednosti životinjskog porekla, npr. belanca( jaja)? Ili možda koja merica whey?
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #1442 poslato: Januar 23, 2015, 11:24:28 posle podne »

Vuče ja cu ti malo ozbiljnije odgovoriti od njih :) tj reci cu ti moje neko misljenje.Mešavina zitarica u kombinaciji sa kokosom, jezgrastim voćem, suvim voćem, semenkama, predstavlja zdravu kombinaciju belančevina, masti i ugljenih hidrata. Ovaj obrok  daje energiju,ali višak energije tj. secera, deponuje se u mast. Kada je u pitanju  takmicarska dijeta ja bih se odlucila samo za ovsene,a ako si rekreativac svakako musli. Slozicemo se da je daleko ukusniji :)
Sačuvana
maja Pavlovic
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1441 poslato: Januar 23, 2015, 10:35:58 posle podne »

jedno pitanjce, posto vec duze vreme doruckujem ovsene, kako vam se cini da promenim  na musli, 60 % pise (psenicne, razene ovsene i jecmene,)suvo grozdje 10 % , kukuruzne pahyuljice, sucnokret, lan seme, ekspandirani jecam i psenica, golice bundeve!
Nemoj da si fenser, budi HC! :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #1440 poslato: Januar 23, 2015, 10:23:35 posle podne »

jedno pitanjce, posto vec duze vreme doruckujem ovsene, kako vam se cini da promenim  na musli, 60 % pise (psenicne, razene ovsene i jecmene,)suvo grozdje 10 % , kukuruzne pahyuljice, sucnokret, lan seme, ekspandirani jecam i psenica, golice bundeve!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 14 upita.