TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:55:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ajvar,koliko je "pravilan"?  (Pročitano 22627 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #77 poslato: Maj 08, 2010, 11:05:10 pre podne »

Pošto je tema davno otišla u off, zaključaćemo je za sada.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #76 poslato: Maj 03, 2010, 03:27:43 posle podne »

POzz, juce sam merio BMI, 3.02 kada sam prvi put merio, bilo je oko 21, 22 (godine 24, visina 185cm, tezina 92kg), pre neki dan sam ponovio merenje, i bilo je 16.8 (tezina 85kg), vizuelno se bas primecuje razlika :)
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #75 poslato: April 09, 2010, 12:16:37 posle podne »

Juce sam ispekao svoj prvi hleb :), hahaha, takodje od heljdinog brasna, stavio sam sirove bundeve i suncokretove semenke, 2 kasike soli, i 2 kasike ulja, i to je to, mada kasnije sam se setio da sam mogao da stavim i mleko :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #74 poslato: April 07, 2010, 02:21:20 posle podne »

Ja kupim u zdravoj hrani heljdino brasno, ovseno, razeno i jecnmeno i mama mi napravi hleb, ima preko kile hleb kada se ispece a manji je od ovih belih iz pekare. Moze da stoji nedelju dana sigurno, a traje mi 2-3 dana.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #73 poslato: April 07, 2010, 11:17:52 pre podne »

Ja najbolje radim nocu :), retko kad idem, ali me dusa zaboli ako toj pekari okrenem ledja, kifle kostaju 5 dinara, pa sad vidi koliko ih pumpaju, ahahah, nego dobro me potseti, da li neko od vas pravi svoj integralni hleb, i koliko mu traje, imam ja komsiju, koji sebi pece hleb, lako ce me nauciti :), zanimljiva ideja, nema sta :)
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #72 poslato: April 06, 2010, 09:13:06 posle podne »

 8) 8) 8)

Ja sam se u par dana razbio od cokolade, 2 kutije kindera sam pojeo, i par stangli milke, one od 100, hahah ovo je neko jadanje, cisto da znate :), pas me sa zdravljem zeza, pe eto opet nadjoh cokoladnu utehu, mada pukla guma na bajsu, pa je i ona kriva :(....nego nesto da mi potvrdite, ako se ja npr jedan dan, pojedem 4,5 malih belih kifli (to se desava kada odem u naselje gde sam nekad ziveo, pa vam to dodje kao prisecanje na nezaboravne trenutke ;) ), one nece otici u masti, ako ja posle 4 sata odem na bicikl, sa ciljem da sagorim uneto ?

nece  :)
ali ako krenes da svracas tamo svaki drugi dan i ako budes cesto namestao nocu taj komp....
onda ce i te kako da bude  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
nickey
Gost
« Odgovor #71 poslato: April 06, 2010, 07:42:15 posle podne »

Sve ode u mast(mada je to nesto malo, jer su kifle naduvane), jel mozes jedno mesec dva da zaboravis na zavicaj? XD

Ali bilo bi bolje ako si na dijeti da ne varas ni malo i da istrajes do kraja, lepo skuvas integralni pirinac, krompir ili ispeces int hleb i to poneses.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #70 poslato: April 06, 2010, 07:01:04 posle podne »

Ja sam se u par dana razbio od cokolade, 2 kutije kindera sam pojeo, i par stangli milke, one od 100, hahah ovo je neko jadanje, cisto da znate :), pas me sa zdravljem zeza, pe eto opet nadjoh cokoladnu utehu, mada pukla guma na bajsu, pa je i ona kriva :(....nego nesto da mi potvrdite, ako se ja npr jedan dan, pojedem 4,5 malih belih kifli (to se desava kada odem u naselje gde sam nekad ziveo, pa vam to dodje kao prisecanje na nezaboravne trenutke ;) ), one nece otici u masti, ako ja posle 4 sata odem na bicikl, sa ciljem da sagorim uneto ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #69 poslato: April 06, 2010, 10:20:54 pre podne »

uh, traženje utehe u hrani... čokolada je uvek najpogodniji izbor :)   čuvajte se...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #68 poslato: April 03, 2010, 11:41:32 pre podne »

Tipičan binge - ne daj se! Mozak će smisliti svakave smicalice da te "natera" da se počastiš slatkišima, a suština je u deprivaciji UH koju inače praktikuješ a koja se tvom organizmu ne sviđa. Drži se dalje od čokolade - stvara zavisnost!


Sta znaci "deprivacija UH", hahha, oseca se, daniela, u pravu si 100,  mada ja to gledam kao jos jedan mali obrok, hahah, mozda posluzi svrsi ubrzavanja metabolizma ;)
« Poslednja izmena: April 03, 2010, 06:43:53 posle podne od strane Nedeljko Scepanovic » Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #67 poslato: April 02, 2010, 10:42:01 pre podne »

Ja sam zadovoljan rezultatima, i to bas,fino sam se uklopio ;-) , mada imam par greha u poslednjih par noci, uzeo sam novi komp, a nesto nisam dobro uradio, pa sam od muke  jeo 2 poslednje noci po 2 ili 3 stangle milka cokolade ili kinder, haha, jbg nesto popizdeo, pa eto leka ;), al ne bi to bio problem da se to nije desilo oko 1 posle ponoci :), ahhaha
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #66 poslato: Mart 31, 2010, 08:21:22 posle podne »

Primetis jednostavno, u ogledalu  ;)

Ne mozes ti da osetis, jer se radi o unutrasnjim organima, ciji rad mi ne mozemo da osetimo... Ali itetkako mozes da zakljucis... tako da opusteno. Strpljenje, postuj osnovne principe i mirno mozes da spavas...

Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #65 poslato: Mart 30, 2010, 11:10:17 posle podne »

 8) 8) 8)

Meni je dat taj savet jer sm u 9 uvece poslednji put jeo, pa je bila velika razlika izmedju bajka i klope, sada imam i kazein, koji uzmem izmedju 11-12, pa necu morati ujutru da jedem, barem ne uvek :)

inace, za koliko vremena se primetno ubrzava metabolizam ako se jede 5-6 puta dnevno, za 3,4 meseca?

odlicno  :)

to je ndividualno,ali sobzirom na tvoje godine i ako  se drzis svega sto si do sada naveo,ne dugo  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
nickey
Gost
« Odgovor #64 poslato: Mart 30, 2010, 09:20:48 pre podne »

inace, za koliko vremena se primetno ubrzava metabolizam ako se jede 5-6 puta dnevno, za 3,4 meseca?

To je vise u glavi, ono da si stalno gladan itd. Ne mozes ti to osetiti nesto puno.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #63 poslato: Mart 30, 2010, 09:07:17 pre podne »

Meni je dat taj savet jer sm u 9 uvece poslednji put jeo, pa je bila velika razlika izmedju bajka i klope, sada imam i kazein, koji uzmem izmedju 11-12, pa necu morati ujutru da jedem, barem ne uvek :)

inace, za koliko vremena se primetno ubrzava metabolizam ako se jede 5-6 puta dnevno, za 3,4 meseca?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.