TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 04:32:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRENING Marko Dimitrijevic  (Pročitano 69485 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #246 poslato: Novembar 15, 2011, 01:23:10 pre podne »

Priliv testosterona ce biti veci samo u sluchaju da u pauzama listash CKM ili playboy. Ozbiljna sam. Luchenje testosterona nema nikakve veze sa ponavljanjima, tezinama i brojem serija.

« Poslednja izmena: Novembar 15, 2011, 02:07:51 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #245 poslato: Novembar 15, 2011, 01:15:40 pre podne »

cucnjevi ..?!

muci me vazna stvar a to su cuccnjevi.pronasao sam nacin treninga za noge od kojih mi rastukvadricepsi,i dobro ide,ali zanima me konkretna stvar vezana zaizvodjenje cucnjeva u korist povecanja priliva testosterona zaradhipertrofije.hoce li priliv hormona biti veciod bilo kakve kombinacije broja serija i ponavljanja za cucnjevei da li mogu da nastavim sa cucnjevima do saqda kao sto ih radim za masu kvadricepsa,ili ipak postoji neki broj serija i poanavljanja koji treba da uvazim ikad je najbolje da radim,ponavljam ne zbog nogu nego zbog priliva testosterona?
Sačuvana
Notorious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #244 poslato: Novembar 08, 2011, 08:13:48 posle podne »

aha a serije i ponavljanja? ja sam do sada radio 10-12 ponavljanja sve vezbe i ne mrda. koja je fora to sa palcevima ispod,cuo sam na mnogo mesta za to
znam neke elementarne stvari..i ja po forumu jurim 'tipove i hintove'..nekad radim 8, nekad 10, nekad 6 ponavljanja..bitno mi je samo da je tezina veca nego prosle nedelje ili broj ponavljanja, i radim dok ne mogu vise da podignem teg.
znaci 4-6 vezbi po 4-6 serija za misic po 4-12 ponavljanja nije mi bitno, bitno mi je da dam svoj max i da tezine rastu
mrtvo dizanje, veslanje, potisci..na to cu da se koncentrisem...ali volim da radim ruke 2 puta nedeljno jer je to neka vrsta odmora-ipak najlaksi trening koliko god zapinjao
trazim i ja da me neko malo usmeri pa zato citam i pitam..bitno je da ima volje za trening i apetita!

edit:ali da ne spamujem coveku vise temu, prekopiracu zadnje postove na jednu koju vidim da sam zapoceo letos pa cemo tamo valjda navatati saveta hardcore vezbaca..
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2011, 08:27:12 posle podne od strane Notorious » Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #243 poslato: Novembar 08, 2011, 06:02:19 posle podne »

aha a serije i ponavljanja? ja sam do sada radio 10-12 ponavljanja sve vezbe i ne mrda. koja je fora to sa palcevima ispod,cuo sam na mnogo mesta za to
Sačuvana
Notorious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #242 poslato: Novembar 08, 2011, 01:39:50 posle podne »

-Stojeći pregib ravnom šipkom, sa palčevima ispod šipke, sve vreme držeći šipku uz telo
-Hammer pregib bućicama sedeći na kosoj klupi
-pregib na Skotovoj klupi obrnutim hvatom

ove vezbe sam pridodao treningu-nisam ih radio do sada..za 7-8 treninga bicepsa mi se spoljasnji deo misica solidno uvecao..na taj deo Alenovog treninga sam mislio
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2011, 03:27:18 posle podne od strane Notorious » Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #241 poslato: Novembar 08, 2011, 01:25:18 posle podne »

pa ako ti odg alenov trening i 2 puta nedeljno ako vidis napredak onda nema potrebe da menjas,ja geeralno imam prob sa rukama,kako ih ti radis inace?
Sačuvana
Notorious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #240 poslato: Novembar 08, 2011, 01:19:37 posle podne »

ruke 2 puta nedeljno - to gotivim i ja da radim od skoro, mada je puno onih koji tvrde da to vodi u pretreniranost ruku i usporen rast..da li si primetio nakon sto si poceo sa 2 treninga za ruke nedeljno ubrzani napredak?
meni se cini da su mi ruke bolje neko ikad sa 2 treninga i Alenovim treningom 'za popunjavanje rukava'..

mozes li mi dati predlog za 6 treninga nedeljno - mesec dana otkako nema vise radnog vremena(svoj gazda!) pa ne izbijam iz teretane po 2 sata dnevno..mislio sam nesto tipa 1-ledja 2- ramena+trapez 3-ruke 4-grudi 5-noge+listovi 6-ruke 7-odmor.. ili jedan trening za ruke da podelim i pridodam grudima biceps, ledjima triceps..ne znam, lutam od nedelje do nedelje..
radim po 5-6 vezbi za grupu misica, svake nedelje na svakoj vezbi pojacavam tezine sto mislim da mi omogucava jaka ishrana

zelim da ostvarim najveci prirast misica u rukama i ledjima
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #239 poslato: Oktobar 30, 2011, 07:31:56 posle podne »

To je za prednje rame.Za zadnje rame radi letenje u predklonu bucicama.
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #238 poslato: Oktobar 28, 2011, 09:29:31 posle podne »

koji deo deltoida pogadjas prvim leenjem sa plocom ? cuo sam da za zadnje rame treba da radim letenje u pretklonu a kad odradim ili ovako kao ti ili sa bucicom vise osetim prednje  r,

MARKO DIMITRIJEVIC 6nedelja do takmicenja 2 deo,grcka
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #237 poslato: Oktobar 09, 2011, 09:45:00 pre podne »

Ako imas mogucnost da radis na hamer masinama resices taj problem,ili menjaj sirinu hvata i malo nize na grudi spustaj sipku,manju tezinu stavi i fokusiraj se na pokret pectoralisa bez potpunog zakljucavanja kako ne bi kontrahovao triceps.
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #236 poslato: Oktobar 08, 2011, 07:30:40 posle podne »

na benchu,pogotovo ravnom,vise osecam da rade triceps i rame a manje grudi . gotovo njih da i ne osetim da sam pogodio dok od pecenja u ramenu jedva guram,kad su vece tezine u pitanju ,narocito sa bucicama kad radim ili superserije.sta da radim ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #235 poslato: Oktobar 06, 2011, 04:25:17 posle podne »

Godinama sam radio nad hvat,u zadnje vreme pod hvat..nekada to radim i na smit masini,uz potpunu izolaciju latisimusa i jaku flexiju.
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #234 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:41:52 pre podne »

sto se tice veslanja u pretklonu slobodnim dvorucnim tegom,da li je pametno jedno seriju raditi nadhvatom jednu podhvatom jednu mesovitim hvatom ili da u jednom treningu svi hvatovi butu isti ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #233 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:28:40 pre podne »

Kombinuj 10 ponavljanja ovako,10 kako ti radis..
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #232 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:11:42 pre podne »

masina je ova    Pec Deck Fly       s tim sto ja hvatam dlanovima za ove bele rucke na dnu crnih tako da laktovi savijeni idu iza ledja i grudi su maimalno zategnute pa zza tu varijantu pitam dal je bolja
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.