TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 08:22:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 735855 puta)
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #524 poslato: Maj 25, 2011, 12:56:56 posle podne »

ok super hvala na pomoci...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #523 poslato: Maj 25, 2011, 12:28:48 posle podne »

pozz imam polovinu xpanda koji mi je ostao od prosle godine ,bio je zatvoren lepo u kutiji rok mu jos vazi pa sam te hteo pitati da li ipak valja da se popije?

Valja,meni neki supsi stoje i duze pa su ok.Naravno dobro zatvoreni i na hladnijem mestu zasticeni od spoljnjeg uticaja pa nije problem onda.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #522 poslato: Maj 25, 2011, 12:27:33 posle podne »

Zoltane posto pijem animal cuts jednom dnevno, jel da pravim pauzu od nedelju dana ? Ja ga pijem tacno 2 nedelje da napravim 7 dana pauze, pa jos 2 nedelje da pijem... Sta mislis, kako da uradim ?


Uzimaj ga tri nedelje pa nedelju dana napravi pauzu.
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #521 poslato: Maj 25, 2011, 12:14:15 posle podne »

pozz imam polovinu xpanda koji mi je ostao od prosle godine ,bio je zatvoren lepo u kutiji rok mu jos vazi pa sam te hteo pitati da li ipak valja da se popije?
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #520 poslato: Maj 25, 2011, 10:55:14 pre podne »

Zoltane posto pijem animal cuts jednom dnevno, jel da pravim pauzu od nedelju dana ? Ja ga pijem tacno 2 nedelje da napravim 7 dana pauze, pa jos 2 nedelje da pijem... Sta mislis, kako da uradim ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #519 poslato: Maj 25, 2011, 07:56:34 pre podne »

Pozdrav Zoltane,
Zanima me tvoje misljenje o proizvodu VitarGo (Scitec Nutrition)? Posto se slabo razumem u svu tu suplementaciju, kad su u pitanju UH jel bolje koristiti taj proizvod ili mozda dextrozu ili maltodextrin. Sta mislis o proizvodu Carb Slam (PrimaForce)?
Hvala

Vitargo i carb slam su odlicni izvori uh za odmah posle treninga.Vitargo je odlican izvor za dopunu energije i samog glikogena,mnogo bolji od dextroze,maltodekstrina i saharoze.A  Carb Slam je kompleks ugljenih hidrata iz kukuruznog skroba,isto odlicna opcija i spada u sam vrh proizvoda te namene.Oba sam koristio i odlicna su.
Sačuvana
PORSCHE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #518 poslato: Maj 25, 2011, 07:05:18 pre podne »

Pozdrav Zoltane,
Zanima me tvoje misljenje o proizvodu VitarGo (Scitec Nutrition)? Posto se slabo razumem u svu tu suplementaciju, kad su u pitanju UH jel bolje koristiti taj proizvod ili mozda dextrozu ili maltodextrin. Sta mislis o proizvodu Carb Slam (PrimaForce)?
Hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #517 poslato: Maj 22, 2011, 07:21:11 posle podne »

Malo mi je monotono da jedem čisto ovsane za doručak pa bih uz ovsane ubacio semenke lana, suncokreta i bundeve, suvo grožĂ°e i brusnicu i eventualno ekspandirani pirinač. Da li si ti probao neke kombinacije i koje bi mi preporučio.

Sve to sto si napisao je odlicno sem mozda suvog grozdja.Ja licno volim ovsene+belanca+whey pre treninga i onda se super osecam.Mozes i malo jecmenih,razenih,psenicnih klica..ima mnogo kombinacija samo zavisi sta kome odgovara.A ne moze ti dosaditi ukus jer promenis ukus wheya i bice super  ;)
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #516 poslato: Maj 22, 2011, 11:45:44 pre podne »

Malo mi je monotono da jedem čisto ovsane za doručak pa bih uz ovsane ubacio semenke lana, suncokreta i bundeve, suvo grožĂ°e i brusnicu i eventualno ekspandirani pirinač. Da li si ti probao neke kombinacije i koje bi mi preporučio.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #515 poslato: Maj 22, 2011, 11:30:38 pre podne »

Da li ima kakvog negativnog efekta po varenje ako se u toku i odmah nakon jela pije voda ?

Ne bi trebalo za vreme ili odmah posle da se pije voda,vec malo da se saceka.Moze izazvati mucninu.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #514 poslato: Maj 22, 2011, 11:23:58 pre podne »

Da li ima kakvog negativnog efekta po varenje ako se u toku i odmah nakon jela pije voda ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #513 poslato: Maj 22, 2011, 11:07:37 pre podne »

Pozdrav Zolti,e pazi imam problem sa kvadricepsom,on mi j jedini ostao kao ogroman misic i to me malo nervira ,e kako bi mogao da smanjim nogu brate,malo glupo pitanje ali da li uz korigovanu ishranu da samo istezem taj deo,posto mi je misic veci hteo bih malo da ga smanjim... ?:) radim neke varijacije sa UH ali nesto ne pomaze... imas neku ideu?

Pokusaj vise ponavljanja kada radis tu vezbu,radi varijacije i dalje..mada sve je to reskir jer mozes izgubiti tonus i na drugom delu a ne samo tu.Tesko je tu dati pravi savet.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #512 poslato: Maj 22, 2011, 08:45:11 pre podne »

OK hvala Zolti pozdrav ;)
Sačuvana
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #511 poslato: Maj 22, 2011, 01:29:05 pre podne »

Hvala na odgovoru!
..i na cestitkama :)
Poz!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #510 poslato: Maj 22, 2011, 12:49:59 pre podne »

Poz Zoltane!
Imam jedno, po malo smesno pitanje :) ..Kada pijem kreatin, uvek osetim mala zrnca u ustima.. muckam ga po 30-tak sekundi, ali nikako da se potpuno rastvori kao dextroza npr...uvek kada okrenem flasicu ka svetlosti, vidim zrnca...e sada.. da li je to normalno, ili sam za dzabe pio ovih 10 dana :D ? (inace, nadula mi se ruka malo :) )


Zavisi koji je ,znam desavalo se to i meni da se ne rastvori sav.Ne brini ok je to i samo pici.Cestitke za ruku ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.