TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:17:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759082 puta)
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #704 poslato: Jul 01, 2011, 07:35:59 pre podne »

ranije sam ti pisao za suplemente radi dalje definicije i napisao si bca, glutamin i protein eo sad ja sam nes izabrao pa ti daj ocjenu :D  Nitro x (800 din), l - glutamin (2330) i whey protein (scitek nutrition 9990 to sa drugarom po pola xD)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #703 poslato: Jun 30, 2011, 11:12:37 posle podne »

Mozes popiti kasnije uz naredna tri obroka.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #702 poslato: Jun 30, 2011, 03:25:20 posle podne »

Pozdrav.

Uzeo sam zink, magnezijum i calcijum od biotecha... A vec uzimam Animal Flex  pa me interesuje da li da razdvojim uzimanje ta 2 preparata, jer ujutru chim ustanem uzmem animal flex pa idem da jedem, a ovo treba da pijem 3 puta dnevno tj jednu uz obrok...

Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #701 poslato: Jun 28, 2011, 02:24:25 posle podne »

Uvek whey protein ako vec mora da se bira.Nazalost to je i glavni problem svih vezbaca - finansije.Bilo bi idealno da se moze to sve lepo ukombinovati bilo bi mnogo lakse i bolje.Najvaznije je ipak u celoj prici da se ima za dobru ishranu a supsi tek na kraju kada se ona resi skroz.
Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #700 poslato: Jun 28, 2011, 02:11:45 posle podne »

kada je budzet ogranicen,da li preporucujete vise uzimanje bcaa + glutamin pre i posle treninga,ili recimo samo suplementaciju whey proteinom? ishrana je  sredjena, treninzni su sredjeni i dobro isplanirani,sa tegovima (velikim tezinama,ali i malim kada radim explozivnu izdrzljivost),dosta trcanja i veslanje - kajak je u pitanju! upale misica su prisutne kad pojacavam treninge sa tegovima,a blago gubim na kilazi kada pojacavam ove kardio treninge... jednostavno nemam apetita da potrebne kalorije unesem hranom. verovatno bi bilo dobro ubaciti i kreatin ali opet problemi sa budzetom,jer monohidrat me pumpa i smeta pri veslanju a za neke skuplje varijante se nema :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #699 poslato: Jun 28, 2011, 12:34:18 posle podne »

Pametno,taman ces receptore skroz ocistiti i onda kada uzmes Shock trebalo bi da bude boom! Javi obavezno ovde  kakav je osecaj kada uzmes posle pauze prvi put.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #698 poslato: Jun 28, 2011, 01:02:48 pre podne »

Pozdrav.

Uskoro zavrshavam xpand i mekram Shock T. po tvojoj preporuci... iz razloga shto mi xpand samo pumpu daje i nishta vishe, nikakav kick, nishta, nisam probao vishe od jedne vrshne doze...

E sad, koliko treba da pauziram?

Nedelju dana minimalno a pozeljno je dve pa onda mozes uzeti novi.

Bice onda dve ;) taman cu za to vreme i sa kreatinom malo da odmorim...

Hvala puno...
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #697 poslato: Jun 28, 2011, 12:10:38 pre podne »

Koju paznju dajes suplementima bcaa i glutaminu ? da li od njih raste misic ? da li bi vise napredovao i kako bi mi ti preporucio da ih pijem kako bih imao max napredak ?

Bcaa su kod mene primarnije jer su to ipak aminokiseline koje nas organizam ne proizvodi.Ali na definiciji je glutamin veoma potreban i tada ga uzimam obavezno.Od njih ne raste misice ali je zasticen ako se uzimaju dobre doze.Kada kazem zasticen mislim od razgradnje a da bi rastao mora dosta toga da se uradi i slozi:ishrana,supsi,trening,odmor...Za pocetak preporucio bih ti bcaa pre treninga i posle treninga po 10-15gr po dozi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #696 poslato: Jun 28, 2011, 12:07:59 pre podne »

Pozdrav.

Uskoro zavrshavam xpand i mekram Shock T. po tvojoj preporuci... iz razloga shto mi xpand samo pumpu daje i nishta vishe, nikakav kick, nishta, nisam probao vishe od jedne vrshne doze...

E sad, koliko treba da pauziram?

Nedelju dana minimalno a pozeljno je dve pa onda mozes uzeti novi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #695 poslato: Jun 28, 2011, 12:06:54 pre podne »

Hvala na odgovoru, pa da sve se na kraju svodi prvenstveno na ishranu pa tek onda na trening i odmor...pozz

Apslolutno tacno,nema na cemu ako nesto ustreba javi se tu sam.Pozzz
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #694 poslato: Jun 27, 2011, 08:17:22 posle podne »

Koju paznju dajes suplementima bcaa i glutaminu ? da li od njih raste misic ? da li bi vise napredovao i kako bi mi ti preporucio da ih pijem kako bih imao max napredak ?
Sačuvana
train hard or go home !
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #693 poslato: Jun 27, 2011, 07:12:38 posle podne »

Pozdrav.

Uskoro zavrshavam xpand i mekram Shock T. po tvojoj preporuci... iz razloga shto mi xpand samo pumpu daje i nishta vishe, nikakav kick, nishta, nisam probao vishe od jedne vrshne doze...

E sad, koliko treba da pauziram?
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
MilanMix89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


train hard or go home

« Odgovor #692 poslato: Jun 27, 2011, 06:31:03 posle podne »

Hvala na odgovoru, pa da sve se na kraju svodi prvenstveno na ishranu pa tek onda na trening i odmor...pozz
Sačuvana
Milojevic Mixy Milan
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #691 poslato: Jun 27, 2011, 01:40:26 posle podne »

Sta doprinose drop serije, sa pocetkom od vece kilaze ka manjoj sa vrlo kratkom pauzom izmedju serija, da li je takvo vezbanje vise za masu ili definiciju?

Masa ili definicija se dobijaju u kuhinji pretezno.Sto bi znacilo kako se hranis tako ces i izgledati.Razni sistemi treninga su samo mala podrska u tom cilju kojem tezimo.Konkretno menjanjem programa razbijas neku monotoniju kao i sokiranje misica da ne dodje do adaptacije na iste treninge.Sisteme uskladjujes prema sebi i uvek gledas da nesto menjas kada ti si cini da stagniras ili nazadujes.
Sačuvana
MilanMix89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


train hard or go home

« Odgovor #690 poslato: Jun 26, 2011, 08:13:06 posle podne »

Sta doprinose drop serije, sa pocetkom od vece kilaze ka manjoj sa vrlo kratkom pauzom izmedju serija, da li je takvo vezbanje vise za masu ili definiciju?
Sačuvana
Milojevic Mixy Milan
Stranice: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.037 sekundi sa 14 upita.