TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 04:34:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759151 puta)
DekiBG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #764 poslato: Avgust 04, 2011, 07:32:18 posle podne »

Zanima me da li je, uz dobru isharnu, doboljno uzimati samo tecne aminokiseline, i koja je njihova prednost/mana u odnosu na whey? Cilj je veca misicna masa. Takodje, kombinovao bih i trcanje za kondiciju i skidanje sala, pa me i iz ove perspektive zanima odgovor. Unapred hvala :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #763 poslato: Avgust 03, 2011, 10:41:32 posle podne »

a inace kakav je ISOGAINER ? zanima me ukus samo , posto vidim da je sastav odlican :) ?

Ukus je dobar ali to je opet od osobe do osobe.Ako ti se svidja sastav onda uzmi pa ga probaj i vidi jel po tebi dobar.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #762 poslato: Avgust 03, 2011, 02:36:07 posle podne »

a inace kakav je ISOGAINER ? zanima me ukus samo , posto vidim da je sastav odlican :) ?
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #761 poslato: Avgust 03, 2011, 01:52:45 posle podne »

OK hvala baki ...

Nema na cemu ako ista ikada ustreba tu sam  ;)
Sačuvana
mirsad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #760 poslato: Avgust 03, 2011, 01:51:55 posle podne »

OK hvala baki ...
Sačuvana
Samo trud trud trud i po koja hemija ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #759 poslato: Avgust 03, 2011, 01:42:35 posle podne »

Baki vredi li nositi pojas za mrdavljenje u toku treninga ili trcanja mislim imali li funkci je ili ne ....

Iskreno da ti kazem meni je dao rezultate samo u zadnjim nedeljama pred izlazak na takmicenja u smislu kada sam izbacivao onu zadnju potkoznu vodu na sve moguce nacine.Pojas je u tim trenutcima malo pomogao ali iskreno da ti kazem sumnjam da kod rekreativaca ista moze da ucini.Drzi se pravilne ishrane i uz supse bice vremenom ok.
Sačuvana
mirsad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #758 poslato: Avgust 03, 2011, 08:35:29 pre podne »

Baki vredi li nositi pojas za mrdavljenje u toku treninga ili trcanja mislim imali li funkci je ili ne ....
Sačuvana
Samo trud trud trud i po koja hemija ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #757 poslato: Avgust 02, 2011, 11:23:07 posle podne »

Sto se tice samih kombinacija vezbi i pravljenja programa za svakoga je to drugacije i svako drugacije reaguje.Ja sam na primer imao rezultate veomadobre u kombinaciji biceps triceps i podlaktica sve u jednom danu iako ima mnogo ljudi koji su protivnici te teorije.Zato mislim da treba da izaberes jedan sistem radis ga pa vidis posle nekog vremena jel ti to daje rezultate.Na primer ledja biceps..pa posle nekog vremena vidis i promenis sa ledja triceps itd...vodi evidenciju u neku svesku i zapisuj svoj napredak.Sto se geinera tice alo je cilj povecanje telesne tezine ok je,A protein je bolja opcija plus naravno ukoliko je ishrana maksimalno sredjena.Bez dobre ishrane dzaba je sve.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #756 poslato: Avgust 02, 2011, 06:33:42 posle podne »

Inace koji je bolji program po vama , da vezbam kombinaciju ledja-biceps , grudi - triceps ili ledja triceps - grudi biceps ? Cilj mi je povecanje misicne mase i malo telesne tezine ? takodje kakav je gainer ISOGAINER od  Nutrabolics ? i da li je bolje uzimati za masu protein ( iako sam 7 kilograma izgubio na moru i pre ) ?
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #755 poslato: Jul 30, 2011, 11:27:14 posle podne »

Imas poprilicno visoke ciljeve koji se mogu ostvariti ali traze jako mnogo odricanja.Odgovori na tvoja pitanja kriju se u ovomlinku gde ima vise mojih tema.Procitaj ih i videces dosta toga zanimljivoga.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Nikola11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #754 poslato: Jul 30, 2011, 08:19:29 posle podne »

pa ovako visok sam 177cm ,imam 64 kg do sad sam trenirao kik boks ,a ciljevi su mi da dostignem kilazu do nekih 75 80 kg ,misci i plocice ,pa me interesuje koje suplimente da koristim i kako se koriste ,i koja bi ishrana isla uz sve to .
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #753 poslato: Jul 29, 2011, 11:27:02 posle podne »

pozz ,idem u teretanu vec nekih mesec dana i nema nekih rezultata pa sam mislio da pocnem sa suplimentima ,pa neznam sa koim bi trebalo da pocnem .

 Napisi mi nesto vise o sebi..godiste,jesi se bavio nekim sportom do sada? koji su ti ciljevi?
Osnovna suplementacija je whey kao gradivna materija,bcaa kao nezaobilazne aminokiseline koje su jako potrebne za ocuvanje misicnog tkiva,vitaminsko mineralni kompleks i omega 3 masne kiseline.
Sačuvana
Nikola11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #752 poslato: Jul 29, 2011, 09:09:29 posle podne »

pozz ,idem u teretanu vec nekih mesec dana i nema nekih rezultata pa sam mislio da pocnem sa suplimentima ,pa neznam sa koim bi trebalo da pocnem .
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #751 poslato: Jul 28, 2011, 03:51:07 posle podne »

bio sam na moru 15 dana , pre toga jos 10 dana nisam trenirao , zakrzljao sam skroz , kako da se povratim i da vezbam kao nekad ?

Prvo se koncentrisi na prvilnu ishranu i supse ako si uzimao.To odmah dovedi u red a zatim kreni u teretanu sa laganim vezbanjem.Savetujem prve nedelje kruzni sistem treninga koji nece trajati duze od 45min cisto da misici osete ponovo opterecenja i pokrenu se.Posle toga sve zavisi od spremnosti organizma kako i sta dalje.Ali sada je najvaznije krenuti lagano.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #750 poslato: Jul 28, 2011, 01:37:19 posle podne »

bio sam na moru 15 dana , pre toga jos 10 dana nisam trenirao , zakrzljao sam skroz , kako da se povratim i da vezbam kao nekad ?
Sačuvana
train hard or go home !
Stranice: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.227 sekundi sa 18 upita.