TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:26:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 21 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ako znam odgovor, neću ga previše zakomplikovati! (Valjda)  (Pročitano 84400 puta)
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #294 poslato: Novembar 08, 2012, 11:46:58 posle podne »

Pozdrav Bio.

Pre svega da kazem da mi je zao sto je ova vrlo zanimljiva tema umrla, u kojoj je bilo dosta toga pamentog da se procita i nauci, prelistao sam od poslednje strane na vamo, i stvarno je bilo dosta dobrih replika :)

Procitavsi tvoje postove, vidim da dosta toga znas, pa bih hteo jedno pitanje samo da ti postavim.

Trenutno se spremam za jedno PL takmicenje, i krenuo sam sa low carb-om ,jer moram da smrsam na 83kg-a (sad imam 86-7) za mesec dana, pa me zanima tajming unosenja UH-a danima kada smem. Radim rotaciju 100-0-100-0-0-300 itd. Sad ono sto me zanima je, tajming unosenja UH-a danima kada sam ogranicen kolicinom. Dal' bih trebao da ih unesem ujutru, pre treninga, posle treninga ?  Ono sto bih takodje hteo da napomen je da su mi treninzi kasno uvece oko 8-9 pa do 10-11, pa me zanima dal' je u to doba pametno unositi slozene UH ,s obzirom da proste unosim u PWM-u.

Ono sto me takodje zanima je , dal nakon treninga kad ne unosim UH, proteini koje unosim ,deo ode u popunjavanje glikogena, a ostatak u misic, ako mi je PMW bio 60gr dexa,15gr bcaa,15gr gluta i 60gr wheya?

Ziv bio :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #293 poslato: Jul 09, 2012, 08:06:17 posle podne »

haha, nema me mesec dana i desi se ovo :D Ljudi bez ljutnje, ali imate tema i tema da gde se piše o "ne dobijam na masi", "dijnabol", "uzmi ovo ili ono "... Jeste da sam rekao ask away, ali o5 ću gledati da dam prioritet nekim interesantnijim pitanjima o kojima se ne može mnogo pročitati (na srpskom barem) i to samo o5 kažem ako stignem.
« Poslednja izmena: Jul 09, 2012, 08:07:54 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #292 poslato: Jul 08, 2012, 09:42:33 posle podne »

Usraste temu...
Aj molim vas vidite koja je poenta ove teme na njenoj pocetnoj strani...


Pa dobro ovo jeste Biochemo-va tema i treba to ispostovati,ali big77 konstanto postavlja mnostvo slicnih pitanja, tako da se covek smorio i ne odgovara mu vise:) tako da nije zgoreg ako mu i  neko drugi odgovori, i ukljuci se u konverzaciju,nece se Biochemo naljutiti :)
Tema je o biohemiji, a big77 postuje gde stigne koliko sam primetio i to ista pitanja, boli njeg q da procita nesto sto vec ima napisano po 100 puta na forumu...
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #291 poslato: Jul 08, 2012, 08:12:16 posle podne »

Usraste temu...
Aj molim vas vidite koja je poenta ove teme na njenoj pocetnoj strani...


Pa dobro ovo jeste Biochemo-va tema i treba to ispostovati,ali big77 konstanto postavlja mnostvo slicnih pitanja, tako da se covek smorio i ne odgovara mu vise:) tako da nije zgoreg ako mu i  neko drugi odgovori, i ukljuci se u konverzaciju,nece se Biochemo naljutiti :)
« Poslednja izmena: Jul 08, 2012, 08:13:57 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #290 poslato: Jul 08, 2012, 04:23:30 posle podne »

Postovani,
posto uvek sutradan nakon dobrog treninga ledja (zgibovi, veslanje,lat) dobijem obavezno i upalu biceps misica, pitanje moje bi bilo:
Da li je bolje odmah nakon treninga ledja od 4 vezbi, dakle taj isti dan, ubaciti i par vezbi za biceps ili da biceps ostavim za neki drugi dan?

Dakle, s obzirom na to da u trenizima ledja dobro pogodim biceps, da li da radim:
1-ledja+biceps - isti trening ili
2ledja jedan dan a biceps neki drugi dan, kada prodje upala.

Neko smatra da kada radim isti dan te dve grupe, da je bolje da nastavim sa zagrejanim bicepsom i da ga, posto me vec pogadja, cepam samo taj trening a drugi opet pominju da ako me vec toliko radi i biceps kada radim misice ledja, necu moci da izvucem maksimum za biceps nakon ledja.

Najbolje da radis
-grudi
-ledja
-noge
-ramena
-ruke
vikend pauza
Tako ja radim ;)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #289 poslato: Jul 08, 2012, 02:58:14 posle podne »

Usraste temu...
Aj molim vas vidite koja je poenta ove teme na njenoj pocetnoj strani...
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #288 poslato: Jul 08, 2012, 01:19:28 posle podne »

Postovani,
posto uvek sutradan nakon dobrog treninga ledja (zgibovi, veslanje,lat) dobijem obavezno i upalu biceps misica, pitanje moje bi bilo:
Da li je bolje odmah nakon treninga ledja od 4 vezbi, dakle taj isti dan, ubaciti i par vezbi za biceps ili da biceps ostavim za neki drugi dan?

Dakle, s obzirom na to da u trenizima ledja dobro pogodim biceps, da li da radim:
1-ledja+biceps - isti trening ili
2ledja jedan dan a biceps neki drugi dan, kada prodje upala.

Neko smatra da kada radim isti dan te dve grupe, da je bolje da nastavim sa zagrejanim bicepsom i da ga, posto me vec pogadja, cepam samo taj trening a drugi opet pominju da ako me vec toliko radi i biceps kada radim misice ledja, necu moci da izvucem maksimum za biceps nakon ledja.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #287 poslato: Jul 08, 2012, 11:38:40 pre podne »



E ovako, da imam finansijske mogucnosti i nije tacno. sve bi bilio bolje. Sa platom od 25 hiljada jako je tesko ali trsosim dosta na pokusaju da izgradim neko fino telo, s obzirom koliko sam "finansijski jak".



Bolje ti je da taj novac ulozis u finu ishranu nego da se bakces suplementima,posto i sam kazes da nisi finansijski jak..prvo dobra ishrana pa sve ostalo..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #286 poslato: Jul 08, 2012, 11:31:26 pre podne »

Iz obicne sale ovo se pretvori u reklamu za dianabol, sto naravno nije cilj, na kraju ce big77 , da ga i uzme :))
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #285 poslato: Jul 07, 2012, 11:40:05 posle podne »

Usraste temu...
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #284 poslato: Jul 07, 2012, 08:41:07 posle podne »

dianabol nesto carobno
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #283 poslato: Jul 07, 2012, 12:07:23 posle podne »

Dianabol FTW !!! :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #282 poslato: Jul 07, 2012, 08:39:20 pre podne »

Ne ne to nikada...samo suplementacija i normalna ishrana. Nikada nisam niti cu da uzimam hemiju.
Iako mnogi vide spas u tome. Ja ne.  ;D

Pozdrav
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #281 poslato: Jul 06, 2012, 11:43:36 posle podne »

Ocekujem tvoj post za recimo par meseci gde ces reci, uzeo sam testosteron i dianabol i hranim se odlicno,ali ni to ne deluje, ne znam sta se desava sa mnom  ;D
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #280 poslato: Jul 06, 2012, 05:30:17 posle podne »

Ogovor korisniku Milan 21.
Hvala, tekst je odlican.

E ovako, da imam finansijske mogucnosti i nije tacno. sve bi bilio bolje. Sa platom od 25 hiljada jako je tesko ali trsosim dosta na pokusaju da izgradim neko fino telo, s obzirom koliko sam "finansijski jak".
17,18 meseci ne napredujem a volja, inat sve su veci kod mene, inace bih odavno odustao od svega.
Narocito, posto nikada nisam ni planirao da se bavim profi. Zelim lepo oblikovano telo i da nabacim makar 5 kg misicne mase. Ali za ovih 22 meseca gotovo nista.
Nema veze, mozda cu explodirati za 10tak godina, ko zna, treba biti mozda strpljiviji. Hehe.

I ok, ne unosim bas 2gr proteina po kg mase, tezak sam 75kg i unosim najmanje 80 g proteina dnevno iz hrane a 60 iz whey prsaka (2 merice, jedna ujutru 30g i jedna u pwm 30g). Finansijski pucam ali znam da mora tako pa sam zato i presao na Elite.

Jedino ne kapiram jednu stvar.

Kako je moguce da isto izgledam i da nema napredka onda i sada!!!!! To je to pitanje!

Prvih 6,7 meseci kada sam jeo slabo i unosio svega 50 g proteina dnevno a whey  nisam ni pio
a  narednih 15 meseci unosim 140!!!! 80g kroz hranu + 60g whey ali nista se ljudi ne menja. Isti sam, samo odrzavam ono sto sam malko dobio prvih 4 meseca u teretani. Uzas!!!!

POTPUNO JE ISTO SVE, I GRADJA, I IZGLED I SNAGA. Totalna stagnacija u masi.

Ne treba ni pominjati koliko sam se nacitao i trudio , znam sve u mali prst po pitanju treninga, ishrane i supl.

Znam da napredak ide sporo ali ovo mi je kod mene ako hocemo posteno, veoma sumnjivo.

Najlakse je odustati ali dajte prvo da nadjem u cemu je caka. Volim bilding i pokusacu sve. Nema odustajanja.

Ako neko ima objasnjenje za ovo neka mi napise, molicu.

Mozda je genetika, metabolizam, hormoni, nemam pojma ali da mi neko kaze da moram samo mnogo vise da jedem!!!!
Pa dajte ljudi, vidite samo razliku u kolicini proteina na pocetku i sada! Razlika ogromna, rezultati isti.
Mislim da je ocigledno da hrana nije glavni kljuc problema!

Toliko od mene.

« Poslednja izmena: Jul 06, 2012, 05:32:14 posle podne od strane big77 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 21 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 19 upita.