TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 07:35:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280513 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #639 poslato: Mart 20, 2012, 11:16:45 posle podne »

Izvinjavam se marko sto se ovako upacujem pitanjce jedno na brzaka :) triceps 4 vezbe po koliko serija? biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,..koristim kreatin protein odlicno se hranim i vitaminsko mineralni komplex  veliki pozz :)nadam se brzom odgovoru hvala
Po 3 radne serije i biceps i triceps,za vece partije osnovne vezbe 4 radne serije.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #638 poslato: Mart 20, 2012, 11:13:29 posle podne »

Marko zanima me koliko Bodybilder radi kardio treninga nedeljno i u kolikom trajanju? I zanima me da li trcanje 10 km 3 puta nedeljno moze dovesti do razgradnje odnosno katabolizma misica? (bez suplemenata samo normalna ishrana 3-4 puta dnevno)
Ja radim 6x nedeljno ,nekada zavisno od tezine takmicenja i 2x dnevno.Nisam pristalica trcanja,vise brzog hodanja,bas zato sto moze doci do katabolizma.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #637 poslato: Mart 20, 2012, 11:12:05 posle podne »

cega moze da bude indikator zelenkasta mokraca ? poceo sam da unosim 3g/kg proteina pa mozda zbog toga  ili ?
Ukoliko pijes neke multivitamine ili ako si na nekoj vrsti AAS!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #636 poslato: Mart 20, 2012, 11:10:38 posle podne »

Cuo sam od nekih da treba da pijem 5g ujutru na prazan stomak pre treninga i posle treninga..ali nzm koliko je to dobro pa sam te zato pitao, trenutna ishrana mi je "jedem sve sto stignem" (tj nemam adekvatnu ishranu)

Trening mi traje od 60-70min (zavisi od dana)
 
1. dan GRUDI (trbusnjaci)
2. dan LEDJA (podlaktica)
3. dan pauza (trcanje)
4. dan RUKE (trbusnjaci)
5. dan RAMENA (trapezijus) i NOGE (ali planiram da ubacim noge kao zaseban dan uskoro, trbusnjaci)
Ukoliko jedes sta sve stignes tako ces i izgledati.proteinska ishrana sa dva obroka pre podne slozeni uh i zdrave masti.
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #635 poslato: Mart 20, 2012, 10:06:08 posle podne »

Marko zanima me koliko Bodybilder radi kardio treninga nedeljno i u kolikom trajanju? I zanima me da li trcanje 10 km 3 puta nedeljno moze dovesti do razgradnje odnosno katabolizma misica? (bez suplemenata samo normalna ishrana 3-4 puta dnevno)
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #634 poslato: Mart 20, 2012, 09:07:13 posle podne »

cega moze da bude indikator zelenkasta mokraca ? poceo sam da unosim 3g/kg proteina pa mozda zbog toga  ili ?
Sačuvana
train hard or go home !
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #633 poslato: Mart 19, 2012, 09:52:23 posle podne »

Izvinjavam se marko sto se ovako upacujem pitanjce jedno na brzaka :) triceps 4 vezbe po koliko serija? biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,..koristim kreatin protein odlicno se hranim i vitaminsko mineralni komplex  veliki pozz :)nadam se brzom odgovoru hvala
« Poslednja izmena: Mart 19, 2012, 09:54:41 posle podne od strane Veljko89 » Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #632 poslato: Mart 19, 2012, 09:42:17 posle podne »

Cuo sam od nekih da treba da pijem 5g ujutru na prazan stomak pre treninga i posle treninga..ali nzm koliko je to dobro pa sam te zato pitao, trenutna ishrana mi je "jedem sve sto stignem" (tj nemam adekvatnu ishranu)

Trening mi traje od 60-70min (zavisi od dana)
 
1. dan GRUDI (trbusnjaci)
2. dan LEDJA (podlaktica)
3. dan pauza (trcanje)
4. dan RUKE (trbusnjaci)
5. dan RAMENA (trapezijus) i NOGE (ali planiram da ubacim noge kao zaseban dan uskoro, trbusnjaci)
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #631 poslato: Mart 19, 2012, 09:36:21 posle podne »

5g pre i 5 g posle treninga,sto se ishrane tice moras mi dati neke informacije o treningu,trenutnoj ishrani.....?
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #630 poslato: Mart 19, 2012, 08:11:56 posle podne »

Pozdrav Marko, zanima me jedno, jel mozes da mi napises kako da pijem ovaj kreatin i kako da se hranim dok ga pijem...Hvala!

Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
fitnes čika is back
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


Šitnes Gipka

« Odgovor #629 poslato: Mart 17, 2012, 01:49:38 posle podne »

OK. Hvala!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #628 poslato: Mart 16, 2012, 07:09:06 posle podne »

Zbog gužve u teretani planiram da idem malo kasnije i da ubacim kardio. Trening sa tegovima traje od 60 do 75 minuta i ubacio bih postepeno bicikla, krenuo bih sa 15min nakon treninga pa za par nedelja 60 minuta. Taj trening bi se završio oko 21č. Pre treninga uzimam bcaa i kre-alkalyn, tokom treninga bcaa, nakon treninga whey, bcaa, kre-alkalyn, dekstrozu, C vitamin 500mg i tve tablete Bevipleksa. Kuću bih bio oko 21:30č. Da li od UH da jedem krompir, pirinač ili raženi hleb, bez čvrstih proteina (meso, belanca), a da pre spavanja popijem kazein?
Posle treninga manji unos hidrata a obavezno meso ili belanca a pre spavanja kazein.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #627 poslato: Mart 16, 2012, 07:03:00 posle podne »

OK. Što se rotacija tiče krenuću fazon na dane treninga malo jači unos u dane pauze malo slabiji pa ću pratiti, vodim neku vrstu dnevnika pa imam uvid u sve.
Jel ok da idem 5g kreatin i 10g bcaa pre kardia ujutru i 10g bcaa posle, pa odma posle jak doručak a pre tegova 10g bcaa i u pwm 10g bcaa, whey, dex, kreatin? Dosta mi je bitno da ovu suplementaciju koju sam skupio iskoristim na najbolji način (to nam je svima cilj) jer nije jeftina.
I koliko sam shvatio bolje je odraditi kardio u fazonu brzo hodanje umesto trčanja kada je reč o kardiu na prazan stomak?

Nije poenta da u danu pauze smanjis hidrate,naprotiv,cak se preporucuje obratno.Sto se suplementacije tice ok je,a kardio radis 120 do 140 otkucaja u minutu.
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #626 poslato: Mart 16, 2012, 11:02:53 pre podne »

Zbog gužve u teretani planiram da idem malo kasnije i da ubacim kardio. Trening sa tegovima traje od 60 do 75 minuta i ubacio bih postepeno bicikla, krenuo bih sa 15min nakon treninga pa za par nedelja 60 minuta. Taj trening bi se završio oko 21č. Pre treninga uzimam bcaa i kre-alkalyn, tokom treninga bcaa, nakon treninga whey, bcaa, kre-alkalyn, dekstrozu, C vitamin 500mg i tve tablete Bevipleksa. Kuću bih bio oko 21:30č. Da li od UH da jedem krompir, pirinač ili raženi hleb, bez čvrstih proteina (meso, belanca), a da pre spavanja popijem kazein?
Sačuvana
fitnes čika is back
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


Šitnes Gipka

« Odgovor #625 poslato: Mart 15, 2012, 11:47:29 posle podne »

OK. Što se rotacija tiče krenuću fazon na dane treninga malo jači unos u dane pauze malo slabiji pa ću pratiti, vodim neku vrstu dnevnika pa imam uvid u sve.
Jel ok da idem 5g kreatin i 10g bcaa pre kardia ujutru i 10g bcaa posle, pa odma posle jak doručak a pre tegova 10g bcaa i u pwm 10g bcaa, whey, dex, kreatin? Dosta mi je bitno da ovu suplementaciju koju sam skupio iskoristim na najbolji način (to nam je svima cilj) jer nije jeftina.
I koliko sam shvatio bolje je odraditi kardio u fazonu brzo hodanje umesto trčanja kada je reč o kardiu na prazan stomak?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 19 upita.