TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 07:41:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280515 puta)
Vuk85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #654 poslato: Mart 26, 2012, 07:45:20 pre podne »

Hvala na savetu. A koliko ponavljanja i serija?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #653 poslato: Mart 25, 2012, 07:34:58 posle podne »

Ledja i triceps
grudi i biceps
pauza
noge
ramena  i trapezijus
Sačuvana
Vuk85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #652 poslato: Mart 25, 2012, 05:25:33 posle podne »

Zdravo, Marko!

Imam 77 kg, visok sam 173 cm. Već pola godine radim na masi, pa želim da počnem da treniram na definiciji. Od suplemenata redovno koristim protein (Twinlab i Iso 100), a kupio sam i sagorevač masti da bih imao za trčanje. Dok sam radio masu, radio sam po 3 serije i 8 ponavljanja sve osim propadanja koje sam radio 4X10.

Ponedeljkom sam radio grudi i triceps, utorkom leĂ°a i noge, sredom pravio pauzu, četvrtkom radio biceps i ramena, a petkom samo grudi.

Možeš li da mi daš neke savete u vezi sa treningom na definiciji?

« Poslednja izmena: Mart 25, 2012, 05:38:02 posle podne od strane Vuk85 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #651 poslato: Mart 25, 2012, 01:35:25 posle podne »

Jedan dan-jedna mišićna particija...Jedino ruke u jednom treningu....5 dana treninga, vikend pauza.

1.Nedelja:Veće kilaže, 3-8 ponavljanja...
2.Nedelja:Gigantske serije, vežem 6-7 vježbi...
3.Nedelja: 60-80% koliko mogu da uradim 8-10 poavljanja-nedelja u kojoj odmaram nervni sistem i tijelo od predhodne dvije nedelje...I tako sve u krug.

Da te ne zamaram sad sa vježbama itd.

Šta misliš o ovakvom sistemu treninga ?
Sve to lepo izgleda na papiru,a da li ce imati efekta u praksi ?!pokusaj,probaj,mada sam ja za sto jednostavnije price kada je trening u pitanju.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #650 poslato: Mart 25, 2012, 01:32:59 posle podne »

uz obrok
Kako bih trebao da doziram maslinovo ulje pri obrocima i u kom delu dana? I pošto se razmišljam da uzmem natrolove digestivne enzime kako bi trebalo njih uzimati i u kojim količinama?
Pre treninga obrok i pre spavanja uz proteinski obrok ides ulje,a digestivne enzime po upustvu ih pij na deklaraciji.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #649 poslato: Mart 24, 2012, 01:42:33 posle podne »

Jedan dan-jedna mišićna particija...Jedino ruke u jednom treningu....5 dana treninga, vikend pauza.

1.Nedelja:Veće kilaže, 3-8 ponavljanja...
2.Nedelja:Gigantske serije, vežem 6-7 vježbi...
3.Nedelja: 60-80% koliko mogu da uradim 8-10 poavljanja-nedelja u kojoj odmaram nervni sistem i tijelo od predhodne dvije nedelje...I tako sve u krug.

Da te ne zamaram sad sa vježbama itd.

Šta misliš o ovakvom sistemu treninga ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
fitnes čika is back
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


Šitnes Gipka

« Odgovor #648 poslato: Mart 23, 2012, 05:35:32 posle podne »

Kako bih trebao da doziram maslinovo ulje pri obrocima i u kom delu dana? I pošto se razmišljam da uzmem natrolove digestivne enzime kako bi trebalo njih uzimati i u kojim količinama?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #647 poslato: Mart 22, 2012, 11:10:29 posle podne »

Evo ovako se hranim, ujutru posto idem sve porepodne u skolu jedem neko pecivo (snedvic neki i tako to)

kad se vratim iz skole za rucak jedem pirinac, i ostala jela

onda jedem voce mnogo, jedem takodje tunjevinu

za veceru jedem jaja najcesce ili kada nisam kuci u gradu uzmem neku pljeskavicu ili tako nesto :)
Sendvic i tako to,voce mnogo i tako nesto,ostala jela....na osnovu ovoga mogu da ti dam odgovor tako i onako!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #646 poslato: Mart 22, 2012, 11:08:37 posle podne »

Jedno pitanje ... Planiram da uzmem opet kreatin , pio sam ga do pre 2 nedelje po 10g, Planiram da kupim 1kg kreatina i da ga pijem po 20g ( 5g ujutru , 10g pre i 5 posle) kad treniram , a kad pauziram po 10 g  i tako 2 meseca, i kupio sam 500g bcaa i dextrozu i uzeo sam 2 kg surutke , znam da ne moze da zameni whez ali nema se para :D jel mi nije mnogo po 20 kreatina ii koliko da pijem bcaa  i sve ostalo ?? imam oko 84 kg visok 185-6 treniram 3 god cilj mi je da dodam jos malo , najvise u ruke ako moze, unapred hvala :))))

kreatin ti je dovoljno 5g pre i 5g posle treninga,5g danima pauze.BCAA 10g pre 10g u toku i 10 g posle treninga,dextrozu 20 do 30 g posle treninga.Surutka ti bas nije od neke koristi.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #645 poslato: Mart 22, 2012, 11:06:22 posle podne »

Da prestanes da trcis i da skidas kilazu brzim hodanjem ili steper uz korekciju unosa hidrata!
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #644 poslato: Mart 22, 2012, 10:11:38 posle podne »

imam problem sa cevanicom tj. ta kost kod lista , posle trcanja pocinjem da osecam strasan bol , bukvalno posle nemogu da hodam pola sata dok se ne smiri , osecam se ko invalid bukvalno , verovatno je zato sto sam dobio 10 kg u proteklih 2 meseca rada na masi , nisam siguran ali mozda je zbog toga ? sta predlazete ?
Sačuvana
train hard or go home !
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #643 poslato: Mart 22, 2012, 10:04:53 posle podne »

Jedno pitanje ... Planiram da uzmem opet kreatin , pio sam ga do pre 2 nedelje po 10g, Planiram da kupim 1kg kreatina i da ga pijem po 20g ( 5g ujutru , 10g pre i 5 posle) kad treniram , a kad pauziram po 10 g  i tako 2 meseca, i kupio sam 500g bcaa i dextrozu i uzeo sam 2 kg surutke , znam da ne moze da zameni whez ali nema se para :D jel mi nije mnogo po 20 kreatina ii koliko da pijem bcaa  i sve ostalo ?? imam oko 84 kg visok 185-6 treniram 3 god cilj mi je da dodam jos malo , najvise u ruke ako moze, unapred hvala :))))
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #642 poslato: Mart 21, 2012, 12:02:58 pre podne »

Evo ovako se hranim, ujutru posto idem sve porepodne u skolu jedem neko pecivo (snedvic neki i tako to)

kad se vratim iz skole za rucak jedem pirinac, i ostala jela

onda jedem voce mnogo, jedem takodje tunjevinu

za veceru jedem jaja najcesce ili kada nisam kuci u gradu uzmem neku pljeskavicu ili tako nesto :)
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #641 poslato: Mart 20, 2012, 11:59:06 posle podne »

Najlakse je da ti napisem,ali to je za svakoga induvidualno,ti imas neki dnevni kalorijski unos i ja okvirno moram znati koliko je to.Ako kazes jedem sve,takav odgovor i mozes dobiti!
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #640 poslato: Mart 20, 2012, 11:52:54 posle podne »

Cuo sam od nekih da treba da pijem 5g ujutru na prazan stomak pre treninga i posle treninga..ali nzm koliko je to dobro pa sam te zato pitao, trenutna ishrana mi je "jedem sve sto stignem" (tj nemam adekvatnu ishranu)

Trening mi traje od 60-70min (zavisi od dana)
 
1. dan GRUDI (trbusnjaci)
2. dan LEDJA (podlaktica)
3. dan pauza (trcanje)
4. dan RUKE (trbusnjaci)
5. dan RAMENA (trapezijus) i NOGE (ali planiram da ubacim noge kao zaseban dan uskoro, trbusnjaci)
Ukoliko jedes sta sve stignes tako ces i izgledati.proteinska ishrana sa dva obroka pre podne slozeni uh i zdrave masti.

Zato sam te i pitao da mi kazes, da mi lepo napises sta kako i kad (tj koju hranu da koristim) :D
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.17 sekundi sa 19 upita.