TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 12:28:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280460 puta)
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #699 poslato: April 27, 2012, 05:02:14 posle podne »

Kad god svratim u temu, pomislim da je Marko nesto napisao, a onda vidim da neko drugi daje savete i misljenje ???
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #698 poslato: April 27, 2012, 11:27:17 pre podne »

To naravno,ali,kao sto znas,svaki sport ima pocetnike. Likove koji su tek krenuli,koji nisu dovoljno upuceni u materiju,sta,kako...
Ja da sam imao ovo znanje,i da sam imao nekoga pored sebe u trenutku kada sam imao 92kg,sigurno bih sada bio jedno 20-30% razvijeniji. Jbg,nisam pio vodu po 2-3 dana,jeo sam jednom dnevno,po 3-4 dana ziveo samo na breskvama...:D Jbg. Nisam znao. SAD ZNAM ! I pokusavam da malo edukujem drugare i drugarice,koji hoce da smrsaju,ali-nema efekta. Svi hoce te neke vocne dijetice,izbacivanje vode i tako to.Nema veze,neka svako prodje tim putem,skapirace na kraju...:)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #697 poslato: April 27, 2012, 12:46:08 pre podne »

U ovom sportu se dobra ishrana podrazumeva.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #696 poslato: April 26, 2012, 10:12:37 posle podne »

Mogao bi da radis...hmmmm...ramena...! :D

@G - Naravno,izvodljivo je,ali,ne treba se igrati sa tim.Ukoliko ishrana nije na nivou,lako se moze desiti 'susenje'...

O ovome ti pricam...:) Ako ne znas kako da sve to ispratis hranom,moze biti svasta...:)
Sačuvana
srba91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #695 poslato: April 26, 2012, 09:40:46 posle podne »

pozz marko,imam pitanje,hocu da budem siri u ramenima,sta bi mogao da radim po tom pitanju?hvala :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #694 poslato: April 25, 2012, 11:51:22 pre podne »

Ja sam u jednom momentu trenirao 3 puta dnevno. Ujutru kardio, popodne tegovi, uvece kick box, i tada sam definitivno imao najbolje rezultate. Medjutim, izuzetno sam vodio racuna o ishrani i suplementaciji.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #693 poslato: April 25, 2012, 11:18:00 pre podne »

@Galleryst - Ne znam,spomenuo je da mu je jutranji kardio u trajanju od 1h. Mislim da nema potrebe dva puta raditi kardio trening.I jos na to ako dodas trening sa tegovima.Hmmmm,to je opasno opterecenje za telo.Naravno,izvodljivo je,ali,ne treba se igrati sa tim.Ukoliko ishrana nije na nivou,lako se moze desiti 'susenje'...
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #692 poslato: April 25, 2012, 08:43:40 pre podne »

PWM treba popiti najkasnije 20 min posle treninga kako bi se sprečio katabolizam. Mislim da sam ovo dobro rekao :) Ako ja prvo radim grudi pa bicpes pa još vozim bicikl 45 min, da li je to kasni za grudi? Pre, tokom i nakon treninga pijem bcaa.
Nije kasno,ukoliko se drzis fut burning zone dok radis kardio.
Puls od 120 do 140?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #691 poslato: April 25, 2012, 01:06:15 pre podne »

Zasto mislis da je previse?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #690 poslato: April 25, 2012, 01:05:33 pre podne »

Dok ti Mare ne odgovori...Previse je 2X dnevno kardio,neko ga radi 2X nedeljno. Tako da.
Sačuvana
fitnes čika is back
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


Šitnes Gipka

« Odgovor #689 poslato: April 24, 2012, 10:13:09 pre podne »

Ukoliko radimo jutarnji kardio (trajanje oko 1h) i kasnije u toku dana imamo trening sa tegovima, da li je ok da posle tog treninga odradim još jedan kardio trening i kako bi taj kardio trening u tom slučaju trebao da izgleda?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #688 poslato: April 23, 2012, 10:27:17 posle podne »

PWM treba popiti najkasnije 20 min posle treninga kako bi se sprečio katabolizam. Mislim da sam ovo dobro rekao :) Ako ja prvo radim grudi pa bicpes pa još vozim bicikl 45 min, da li je to kasni za grudi? Pre, tokom i nakon treninga pijem bcaa.
Nije kasno,ukoliko se drzis fut burning zone dok radis kardio.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #687 poslato: April 22, 2012, 10:40:04 posle podne »

Jasam pokušavao nešto slično, samo štosam uvek išo do otkaza u svakoj seriji,kopirajući program za superserijeMašana Saveljića, predstavnika stare škole BB. Ali kod mene to nije radilo bogzna kako...:)

Preispitaj tehniku i ishranu ;) ubacujem se u Markovu temu ali oprostice mi.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #686 poslato: April 22, 2012, 08:20:28 posle podne »

Jasam pokušavao nešto slično, samo štosam uvek išo do otkaza u svakoj seriji,kopirajući program za superserijeMašana Saveljića, predstavnika stare škole BB. Ali kod mene to nije radilo bogzna kako...:)
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #685 poslato: April 22, 2012, 01:25:48 posle podne »

PWM treba popiti najkasnije 20 min posle treninga kako bi se sprečio katabolizam. Mislim da sam ovo dobro rekao :) Ako ja prvo radim grudi pa bicpes pa još vozim bicikl 45 min, da li je to kasni za grudi? Pre, tokom i nakon treninga pijem bcaa.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.364 sekundi sa 18 upita.