TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 02:45:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280482 puta)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #999 poslato: Jun 23, 2013, 07:51:39 posle podne »

Hvala,a kad hvatam ispod tj palac ispod jel se vise angazuje i biceps ?
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #998 poslato: Jun 23, 2013, 07:45:29 posle podne »

Hvat preko sipke,manje angazujes misice podlaktice i to je bolje ukoliko zelis da izolujes sto vise latisimus.Siri hvat vise angazuje spoljni deo latisimusa.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #997 poslato: Jun 22, 2013, 08:53:35 posle podne »

Poz Mare,zanima me konkretna razlika izmedju hvata kod sirokih/uskih zgibova(nije bitno),hvat palca preko i ispod sipke,pa sad u cemu je razlika ?
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #996 poslato: Maj 27, 2013, 09:11:54 posle podne »

Bm je potrosnja kalorija u mirovanju potpunom,a postoje i uopstene formule za odredjivanje a najbolje u nekom centru gde rade funkcionalnu dijagnostiku.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #995 poslato: Maj 27, 2013, 09:05:43 posle podne »

Vidim da cesto pominjete vrednost bazalnog metabolizma, sta to konkretno predstavlja, i kako da ga odredimo? Koliko ja znam jedino u prostorijama onih fantomskih kompanija tipa Herbalife i slicnih to rade :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #994 poslato: Maj 27, 2013, 08:35:23 posle podne »

Da li je u redu ako trening traje u proseku 40 minuta, nekako sve brzo završim, radim 9-15 serija za svaku mišićnu grupu, evo recimo za grudi i triceps zajedno mi treba oko 35-40 minuta, za grudi samo 20-25 minuta, a uradim 12 serija. Sve u svemu, moje pitanje bi glasillo da li je kratak ali intenzivan trening dobar za razvijanje mišićne mase, ishrana je shodna tome.
Verovatno radis sa nedovoljno inteziteta i zato su ti krace pause !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #993 poslato: Maj 27, 2013, 08:33:29 posle podne »

Kako piti Elite mass Gainer... mislim i danima kad treniram i kad ne treniram, na koji nacin?
Ujutru i nakon treninga,danima kada ne treniras ujutru i jos jednom u toku dana.
Sačuvana
StevanKD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #992 poslato: Maj 04, 2013, 12:37:04 posle podne »

Kako piti Elite mass Gainer... mislim i danima kad treniram i kad ne treniram, na koji nacin?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #991 poslato: April 29, 2013, 10:21:48 pre podne »

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY1084-Elite-Mas s-Gainer.html ,ali I drugi ako uzmes neces pogresiti.
Sačuvana
StevanKD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #990 poslato: April 29, 2013, 10:10:19 pre podne »

Stevane,na prvom mestu moras kroz ishranu resiti osnovni problem a to je da ne budes u kalorijskom deficit.Tvoj bazalni metabolizam i kalorije koje potrosis u toku aktivnosti i trenuinga moraju biti u suficitu kako bi dobijao na telesnoj tezini i misicnoj masi,ishrana mora da bude dizajnirana od 50 %UH,35 % proteina,15% masti .
Sto se suplementacije tice ona treba da se ukalkulise u dnevni unos kalorija ,za pocetak uzeti neki gainer,a kasnije whey protein.Mozes na sajtu Pansporta pogledati sta ima od ponudjenih opcija pa ukoliko se za neki odlucis ja ti mogu dati moje misljenje u vezi toga.
Hvala na brzom odgovoru.I ja sam mislio da je gainer najbolji za pocetak.Samo sad sam suzio izbor na ova 2: http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html i http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY1084-Elite-Mass-Gainer.html Pa koji je bolji u mom slucaju?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #989 poslato: April 29, 2013, 10:01:08 pre podne »

Stevane,na prvom mestu moras kroz ishranu resiti osnovni problem a to je da ne budes u kalorijskom deficit.Tvoj bazalni metabolizam i kalorije koje potrosis u toku aktivnosti i trenuinga moraju biti u suficitu kako bi dobijao na telesnoj tezini i misicnoj masi,ishrana mora da bude dizajnirana od 50 %UH,35 % proteina,15% masti .
Sto se suplementacije tice ona treba da se ukalkulise u dnevni unos kalorija ,za pocetak uzeti neki gainer,a kasnije whey protein.Mozes na sajtu Pansporta pogledati sta ima od ponudjenih opcija pa ukoliko se za neki odlucis ja ti mogu dati moje misljenje u vezi toga.
Sačuvana
StevanKD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #988 poslato: April 29, 2013, 09:42:58 pre podne »

Dobar dan.Danas sam se uclanio na forum Pansporta i treba mi pomoc.Nisam znao kome da se obratim, ali dok sam gledao razne postove, nailazio sam najcesce na vase i mogao sam da vidim da su ljudi zadovoljni onim sto im odgovorite.Tako da se nadam da cete moci da mi date dobar savet kao kompententna osoba za moj problem.Vidite, ja treniram aktivno u teretani vec nekih 1.5 godinu.Imam 195 cm ali 79 kg.Inace imam 18 godina.Zeleo bih da dobijem malo na telesnoj tezini(ne previse, mozda nekih 6 kg) i na misicnoj masi, posto izgledam anoreksicno, iako imam skoro 80kg.Pa me zanima sta je najbolje od suplementaciji za mene.Naravno pozdrazumeva se redovna i bogata ishrana.Al mene zanima sta je ono sto moze jos malo da me pogura od suplemenata ka mom cilju. Nadam se odgovoru.Veliki pozdrav! Stevan
Sačuvana
Predrag94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #987 poslato: April 27, 2013, 09:43:40 posle podne »

U redu, hvala. Pocecu sa whey-om a sto se tice supp za zglobove moram jos malo da se informisem ovde, sta je to, kako deluje itd. Pa cu tako jedno 2 meseca da vidim kako mi ide :) a i iz finansijskih razloga, nmg bas puno novca da izdvajam za supp. Pozdrav
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #986 poslato: April 23, 2013, 10:53:32 posle podne »

Mislim da je najbolje neki whey,creatine monohidrat,glutamine.5 g creatine pre i 5g posle treninga (moze I po 3g) danima kada treniras,a ujutru 5g danima kada ne treniras.Whey ujutru I nakon treninga 30g,glutamine ujutru,posle treninga i pre spavanja od 5 do 10g .Preventivno mozes uzeti i neki od suplemenata za zglobove .
Sačuvana
Predrag94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #985 poslato: April 21, 2013, 09:17:39 posle podne »

Pozdrav, razmisljao sam da pocnem koristiti neke supp. pa me zanima kao pocetnika vase misljenje strucnjaka sa cime bih mogao da pocnem ? Ja sam mislio recimo "Iso Whey" i nesto za zglobove za sada pa polako, kasnije videcu... I mozda neka minor uputstva oko koriscenja... Hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.