TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:10:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u odabiru  (Pročitano 20749 puta)
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #52 poslato: April 28, 2011, 01:36:59 posle podne »

Attack - NO rektor,u pravu si,podstice jacu misicnu pumpu.
G - Bomb - glutaminska matrica.Predpostavljam da vec znas,L - glutamin je aminokiselina za igradnju i rast misicne mase,sprecava razgradnju,itd,itd. :)

Pre 3-4 godine sam pio volumass i bio sam zadovoljan.Predpostavljam da je volumass pro jos bolji.Ako ga pazaris,neces pogresiti. :)

Glutamin je extra,...ali od njega nema rasta misica

Druze..vidi ovo..:)

Glutamin ubrzava celokupni telesni oporavak igrajući naročito važnu ulogu u obnovi i izgradnji mišićne mase.

Nisam to izmislio. :P

P.s. onda ce mi tih 500gr. BCAA trajati oko mesec dana.Definitivno ih uzimam. :)
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #51 poslato: April 28, 2011, 01:30:03 posle podne »

Attack - NO rektor,u pravu si,podstice jacu misicnu pumpu.
G - Bomb - glutaminska matrica.Predpostavljam da vec znas,L - glutamin je aminokiselina za igradnju i rast misicne mase,sprecava razgradnju,itd,itd. :)

Pre 3-4 godine sam pio volumass i bio sam zadovoljan.Predpostavljam da je volumass pro jos bolji.Ako ga pazaris,neces pogresiti. :)

Glutamin je extra,...ali od njega nema rasta misica
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #50 poslato: April 28, 2011, 01:28:33 posle podne »

Je l' dosta 500gr?Podelio bih sa drugom pokovanje od 1 kg,po 500 gr,tako bi mi se vise isplatilo. :)
Trenutno pijem dyma 23.000 i skroz su ok.Bcaa nikad nisam probao a svi ih hvale.

Prvo da skupim pare za protein,pa ako se nadje nesto za bcaa,super. :D
u svakom slucaju,hvala na predlogu.

Dosta za pocetak ;)
10g pre 10g posle treninga,20 g dnevno,10 dana 200 grama,..malo li je na ovu krizu,a kad je stednja onda 5 pre,5 u toku,i 5 posle,sve diktiraju finansije,ja nekad po 5 nekad po 15 ,3 puta na dan ... :D
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #49 poslato: April 28, 2011, 01:28:10 posle podne »

Attack - NO rektor,u pravu si,podstice jacu misicnu pumpu.
G - Bomb - glutaminska matrica.Predpostavljam da vec znas,L - glutamin je aminokiselina za igradnju i rast misicne mase,sprecava razgradnju,itd,itd. :)

Pre 3-4 godine sam pio volumass i bio sam zadovoljan.Predpostavljam da je volumass pro jos bolji.Ako ga pazaris,neces pogresiti. :)
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #48 poslato: April 28, 2011, 01:25:20 posle podne »

Kao sto neki kazu treba uzeti whay pa makar i od njega praviti gejner:)
Nisam nikada pio gejnere sem wolumassa pa ne mogu ni da sudim,treba da gledas sastav proizvoda i kolicinu u zavisnosti od finansija,jer 9 grama bcaa i 8 grama glutamina nije malo,bcaa su kljucne amino koje cuvaju misic u extremnim uslovima,wolumass nije klasican gejner
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #47 poslato: April 28, 2011, 01:13:17 posle podne »

Ovaj volummas pro mi najvise odgovara sto se tice cene i pakovanja...jedino ne znam za ovaj hyper,za ovaj mass 20  i ove od universala pa cekam da jos nekoliko ljudi da se prikljuci na forumu...manje vise sve je to isto,jedino ne znam sta je ovo ATTACK  I G BOMB,vidim da to ima u volumassu profesionalu...verovatno neka pumpa...
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #46 poslato: April 28, 2011, 12:59:17 posle podne »

Bez uvrede ali malo skrecete sa teme...:) jos mi niste odgovorili u vezi ovih gejnera...:)ja sam planirao da uzimam posle treninga 2-3 merice volumassa i u toku dana jednu....sta mislite o tome?

2 posle treninga,3 je malo mnogo,osim ako nisi profesionalac. :P

Za koji si se gejner na kraju odlucio?
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #45 poslato: April 28, 2011, 12:51:15 posle podne »

Bez uvrede ali malo skrecete sa teme...:) jos mi niste odgovorili u vezi ovih gejnera...:)ja sam planirao da uzimam posle treninga 2-3 merice volumassa i u toku dana jednu....sta mislite o tome?
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #44 poslato: April 28, 2011, 12:46:32 posle podne »

Je l' dosta 500gr?Podelio bih sa drugom pokovanje od 1 kg,po 500 gr,tako bi mi se vise isplatilo. :)
Trenutno pijem dyma 23.000 i skroz su ok.Bcaa nikad nisam probao a svi ih hvale.

Prvo da skupim pare za protein,pa ako se nadje nesto za bcaa,super. :D
u svakom slucaju,hvala na predlogu.
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #43 poslato: April 28, 2011, 12:11:37 posle podne »

Trenutno pijem whey professional i prezadovoljan sam,al' ostalo mi jos 350-400grama,moram ovih dana da kupim novi.Mozda je ipak bolje resenje da dodam jos malo para i uzmem ponovo scitec-ov u pakovanju od 2,27kg. :)
Losa stvar je sto mi nestaju i aminokiseline.  :'(

uzmi sni bcaa blast i whey ako si u mogucnosti i neces se pokajati,bcaa uvek pre svih ostalih amino,

meni ovaj od 5 kg traje 2 mjeseca,ali bcaa...nestane jako brzo,ali vredi svaku paru
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #42 poslato: April 28, 2011, 12:05:50 posle podne »

Trenutno pijem whey professional i prezadovoljan sam,al' ostalo mi jos 350-400grama,moram ovih dana da kupim novi.Mozda je ipak bolje resenje da dodam jos malo para i uzmem ponovo scitec-ov u pakovanju od 2,27kg. :)
Losa stvar je sto mi nestaju i aminokiseline.  :'(
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #41 poslato: April 28, 2011, 11:57:20 pre podne »

Sta mislite o ovoj stvari?  :)

http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SN1066-ProMix.html

Mighty,to je onaj za koji sam te pitao u drugoj temi.Povoljan je,Ima skoro 70% proteina po dozi sto mi se svidja.Uzeo bih ga,ali ne znam da li bi se uklapao u moj trenutni rezim ishrane,sa minimalnim unosom uh.Mada ponovo,4 gr uh. po dozi i nije toliko puno. :)

kojih proteina ima?
ja bih pre onda  Whey recimo dodas jos para i kupis http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN367-100-Whey-protein.html

ne bih davao pare na soja@whey mix
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #40 poslato: April 28, 2011, 11:47:15 pre podne »

Sta mislite o ovoj stvari?  :)

http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SN1066-ProMix.html

Mighty,to je onaj za koji sam te pitao u drugoj temi.Povoljan je,Ima skoro 70% proteina po dozi sto mi se svidja.Uzeo bih ga,ali ne znam da li bi se uklapao u moj trenutni rezim ishrane,sa minimalnim unosom uh.Mada ponovo,4 gr uh. po dozi i nije toliko puno. :)
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #39 poslato: April 28, 2011, 11:39:15 pre podne »

Naravno da samo svi drugaciji,metabolizam,genetika mnogo uticu na svakog pojedinca,ja sam u mogucnosti da u 2 mjeseca odem + - 19 kg, sa 88 na 107 prosle godine,i sada sam na 97,dok ce neko muku da muci za trecinu te mogucnosti,...

Jer sa tolikim rastom mase ide i masnoca,kod njega ne mora biti zamena za obrok vec samo medju obrok uz dobru ishranu,jer bcaa je veoma vazan i kod mene se pokazalo da sam duplo brze napredovao sa (sni)bcaa) u skidanju masti,kao i brzi napredak kod misicne mase i onda kako mrsavis postajes jos tezi jer misic je tezi od masti :)

mnogo zavisi od financijskih mogucnosti pa treba biti kreativan i odreci se raznih "gluposti" u ishrani

U celoj ovoj prici o masi i napretku mislim da je ishrana najtezi deo posla,odradice se i dobar trening i smuckace se suplmenti...ali hraniti se pravilno na svaka 2.5-3 sata izgleda lako ...
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #38 poslato: April 28, 2011, 11:07:36 pre podne »

Ako sam pogresno procitao,ja se izvinjavam.Al' svejedno,to je bila prijateljska sugestija. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.