TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:20:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u odabiru  (Pročitano 20652 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: April 28, 2011, 10:56:46 pre podne »

mislili ste na isto, to je to...

hrana, hrana, hrana i izmeĂ°u gejner kao užina dodatna... ili ako nema kvalitetnog obroka u blizini, šejker sa mericom gejnera je uvek dobro rešenje za one koji imaju problema da nabace koji kilogram ;)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #36 poslato: April 28, 2011, 10:55:16 pre podne »

Ja bih ti preporucio kao zamenu za obrok Volumass 35 tamo imas 8 grama glutamina i 10 g BCAA,30g proteina po meni extra proizvod za cenu i kvalitet,ja ga pijem uz regulisanu izhranu kao zamenu za obrok ponekada,obican monohidrat bioteh ako stedis jer nece te ni on izneveriti i to sa pravilnom ishranom mora dati rezultate,uz adekvatan trening,meni je biotec monohidrat sasvim ok,i ne znam vise odakle te predrasude za biotec,jer ako se nesto pravi u EU,mozda lazu sta prodaju u kutijama,tj pakovanjima...???probao sma i njihov protein i jos neke prooizvode u raznim periodima i te babske price "najgora firma" ,rekla-kazala,salji dalje,i to pricaju oni "iskusni" koji su isprobalio sve i svasta od raznih proizvodjaca,ja se kod bioteca nisam pokajao...

Druze,slazem se sa tobom u svemu osim da treba da ga pije kao zamenu za obrok.Ne znam koliko bi mu bilo pametno da ga pije umesto obroka ako planira da nabaci masu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: April 28, 2011, 10:46:41 pre podne »

To su predrasude za Biotech... skroz su ok, nema zamerki

a za Myomax  gain Scitec  - jako dobar gejner, sviĂ°a mi se njegov sastav - pogodan je za zamenu obroka, ima sve što je potrebno
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #34 poslato: April 27, 2011, 07:05:50 posle podne »

Ja bih ti preporucio kao zamenu za obrok Volumass 35 tamo imas 8 grama glutamina i 10 g BCAA,30g proteina po meni extra proizvod za cenu i kvalitet,ja ga pijem uz regulisanu izhranu kao zamenu za obrok ponekada,obican monohidrat bioteh ako stedis jer nece te ni on izneveriti i to sa pravilnom ishranom mora dati rezultate,uz adekvatan trening,meni je biotec monohidrat sasvim ok,i ne znam vise odakle te predrasude za biotec,jer ako se nesto pravi u EU,mozda lazu sta prodaju u kutijama,tj pakovanjima...???probao sma i njihov protein i jos neke prooizvode u raznim periodima i te babske price "najgora firma" ,rekla-kazala,salji dalje,i to pricaju oni "iskusni" koji su isprobalio sve i svasta od raznih proizvodjaca,ja se kod bioteca nisam pokajao...
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #33 poslato: April 27, 2011, 06:50:54 posle podne »

Zar biotech nije medju najgorim firmama? :D
po sastavu ovaj myomax je extra ali jedno pakovanje=12 obroka...nisam toliki burzuj :D salu na stranu...ne rekoste mi kakvi su ovi od universala
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN468-Gain-fast.html i ovaj
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN267-Real-Gains-formula.html i ovaj od sci
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN064-Mass-20.html

za prvi i treci sam cuo samo reci hvale,ali bolje je da cujem sto vise misljenja,stoji da imaju malo proteina,zelim da pokusam da unosim vise hidrata da vidim kako cu da reagujem...
za sada po mom misljenju je favorit ovaj volumass 35 profesional...

Volumass je prvi gejner,uopste prvi suplement koji sam popio.Mogu ti reci da kida! :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #32 poslato: April 27, 2011, 06:34:34 posle podne »

Zar biotech nije medju najgorim firmama? :D
po sastavu ovaj myomax je extra ali jedno pakovanje=12 obroka...nisam toliki burzuj :D salu na stranu...ne rekoste mi kakvi su ovi od universala
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN468-Gain-fast.html i ovaj
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN267-Real-Gains-formula.html i ovaj od sci
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN064-Mass-20.html

za prvi i treci sam cuo samo reci hvale,ali bolje je da cujem sto vise misljenja,stoji da imaju malo proteina,zelim da pokusam da unosim vise hidrata da vidim kako cu da reagujem...
za sada po mom misljenju je favorit ovaj volumass 35 profesional...
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #31 poslato: April 27, 2011, 06:08:18 posle podne »

Slazem se za MyoMax.Jedino sto je malkice skuplji.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: April 27, 2011, 06:04:04 posle podne »

Posle ta dva koja si naveo, ZivacKV, najbolji je SCI MyoMax Gain.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #29 poslato: April 27, 2011, 01:15:47 posle podne »

Bolji je Biotechov Hyper Mass,po meni.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #28 poslato: April 27, 2011, 12:51:31 posle podne »

Vec sam skoro popio protei,a sa kreatinom sam vec odavno zavrsio i pravim pauzu...nisam nesto zadivljen rezultatima,ali sta je tu je,ne moze se sve preko noci...
Resio sam da kupim neki gejner...ako izuzmemo ovaj megagainer i volumass koji vidim preporucujete stalno...kakvi su ovi od universala,ili ovaj hyper mass od cytogena????
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #27 poslato: Mart 01, 2011, 12:20:48 posle podne »

al ujutru na prazan stomak naravno??? :) uzimao sam do sad u hladnoj vodi,jel problem da se uzima u mlakoj ili malo toplijoj,imam stomacnih problema ovih dana mora da je zbog toga,ili se kreatin slabo rastvara??


naravno da nije...tako ces ga brže i bolje rastvoriti.

Sačuvana
   
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #26 poslato: Mart 01, 2011, 01:04:17 pre podne »

U redu!Veliko vam hvala!nadam se da ce biti rezultata...Pozzzz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Februar 25, 2011, 01:54:10 posle podne »

al ujutru na prazan stomak naravno??? :) uzimao sam do sad u hladnoj vodi,jel problem da se uzima u mlakoj ili malo toplijoj,imam stomacnih problema ovih dana mora da je zbog toga,ili se kreatin slabo rastvara??




Moze i tada.Bitno je da nadjes sistem uzimanja koji ce samo tebi odgovarati.Mi ti mozemo dati smernice samo i izneti svoja iskustva.Ja sam ti rekao moje i to je posle dugo godina,ali to je moje iskustvo sto ne znaci da ce tebi odgovarati a mozda i hoce.Mozes u mlakoj cak je i preporucljivo.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #24 poslato: Februar 25, 2011, 01:33:14 posle podne »

al ujutru na prazan stomak naravno??? :) uzimao sam do sad u hladnoj vodi,jel problem da se uzima u mlakoj ili malo toplijoj,imam stomacnih problema ovih dana mora da je zbog toga,ili se kreatin slabo rastvara??


Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Februar 25, 2011, 01:31:10 posle podne »

Dobro,a jel greska da se uzima dekstroza pre treninga sa kreatinom??ili mozda zamena da umesto uzimanja ujutru uzmem uvece kreatin sa proteinom pred spavanje???izvinite sto pitam ovoliko nov sam na forumu i sve vreme citam,stvarno ima mnogo...

Nije greska da uzimas dekstrozu ujutru sa kreatinom samo naravno ne preterano.Ja sam tako radio godinama i pokazalo se odlično.Svako ima svoj način a moj ti je savet da probaš pa vidiš sam jel ti dobra ili nije ta kombinacija.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.