TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:13:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 140606 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #41 poslato: April 23, 2011, 12:59:00 posle podne »

Molimo, molimo. :)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #40 poslato: April 23, 2011, 12:37:00 posle podne »

Hvala na odgovorima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: April 23, 2011, 09:49:54 pre podne »

Stefan L.
cekaj tebra,sad si me malo zbunio. :D
koliko se supenom kasikom(ako se napuni do kraja)moze uneti ml. tecnih aminokiselina?


kao što Robert kaže - bar 2 supene kašike... ako štediš - onda samo posle treninga pij, tada je najbitnije vreme da se unesu AK
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #38 poslato: April 23, 2011, 07:28:46 pre podne »

Oko 15ml. Na tu količinu računaj da si uneo 5g amino. Što bi rekli, treba ti barem još jedna kašika.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #37 poslato: April 23, 2011, 02:11:32 pre podne »

Stefan L.
cekaj tebra,sad si me malo zbunio. :D
koliko se supenom kasikom(ako se napuni do kraja)moze uneti ml. tecnih aminokiselina?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: April 21, 2011, 07:43:51 posle podne »

Glavne stvari koje odreĂ°uju kvalitet gejnera su procenat proteina i izvor ugljenih hidrata. Po tim kriterijumima, Mega Gainer je najbolji izbor.
Sačuvana
hardgainer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #35 poslato: April 21, 2011, 07:31:59 posle podne »

Universal Gain Fast 3100, Universal REAL Gains formula, Dymatize MEGA Gainer koja je razlika ( osim naravno u ceni) i sta je bolje uzeti?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: April 21, 2011, 05:40:55 posle podne »

Amino bi trebalo da se unesu u kolicini od bar 10 g da bi imalo efekat i pozeljno je posle treninga,a moze i jos jednom u danu,ako se ima kolicinski.Mada je najbolje popiti posle treninga 15 g i to je to,dovoljno za ceo dan... :)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #33 poslato: April 21, 2011, 12:09:49 posle podne »

Hvala,pogledacu.
a sto se tice amino fuel-a,kada se on pije?ja ga pijem posle treninga samo,merica mi je cep od flasice,popijem 2 komada,ali cini mi se da je malo.Ljudi su im rekli da im traje 7-10 dana,meni ce malo duze trajati ako nastavim ovim tempom.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: April 21, 2011, 01:07:53 pre podne »

Pozdrav svima,nov sam na forumu i pomoc bi mi dobro dosla  :)
Visok sam 180cm,tezak 87,5 kg.Treniram 4 i po godine,od toga 3 i po godine u teretani.Zadovoljan sam svojim izgledom,ali(kao sto sto kazu) uvek moze bolje.Imam skroz ok definiciju,s obzirom na misicnu masu,vide mi se i trbusnjaci ali problem su tzv. ' spojleri ' i donji deo stomaka.Problem je takodje,sto kada sam imao 80 kg,stomak je bio za nijansu bolji nego sada(leto 2010) ali ' spojleri ' ne spadaju,cak i kada sam imao 92 kg (pre nekoliko meseci) su bili malo veci nego sada,a skinuo sam oko 5 kg,s tim sto su mi obimi misica priblizno isti.Hranim jako dobro,slatko sam skroz izbacio,masno takdoje,gazirano,sokove..pored vode ,jedino pijem limunadu.Unosim veliki broj proteina preko hrane,pre nekoliko dana sam pazario Protein(Scitec) Prof. ,L - glutamin(scitec) i amino 23.000.Planiram da iste suplemente kupujem svakog meseca,jer planiram da jos poboljsam definiciju,s tim sto planiram da mi masa ostane.Znam dosta stvari o ovom sportu,ali primetio sam da ovde ima ljudi koji mnogo vise znaju od mene,zato sam i ovde.Planirao sam da ubacim neki slabiji sagorevac(u nameri da skinem stomak)ali se plasim da ne izgubim masu,a protivnik sam winstrola i ' kompanije '..Zelim prirodnim putem da do leta imam 86-87 kg,ali da stomak bude takmicarski ' isecen '.Moze li mi neko pomoci?  ???
Imas Zoltanov clanak o ishrani kad je na definiciji,cini mi se da se zove Kako imate plocice,ili tako nesto,pa prilagodi sebi i svojim potrebama. ;) Sustina je inace ista,stomak i spojleri ce spasti kad se ishrana sredi na najbolji moguci nacin.:)
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #31 poslato: April 20, 2011, 09:27:58 posle podne »

Pozdrav svima,nov sam na forumu i pomoc bi mi dobro dosla  :)
Visok sam 180cm,tezak 87,5 kg.Treniram 4 i po godine,od toga 3 i po godine u teretani.Zadovoljan sam svojim izgledom,ali(kao sto sto kazu) uvek moze bolje.Imam skroz ok definiciju,s obzirom na misicnu masu,vide mi se i trbusnjaci ali problem su tzv. ' spojleri ' i donji deo stomaka.Problem je takodje,sto kada sam imao 80 kg,stomak je bio za nijansu bolji nego sada(leto 2010) ali ' spojleri ' ne spadaju,cak i kada sam imao 92 kg (pre nekoliko meseci) su bili malo veci nego sada,a skinuo sam oko 5 kg,s tim sto su mi obimi misica priblizno isti.Hranim jako dobro,slatko sam skroz izbacio,masno takdoje,gazirano,sokove..pored vode ,jedino pijem limunadu.Unosim veliki broj proteina preko hrane,pre nekoliko dana sam pazario Protein(Scitec) Prof. ,L - glutamin(scitec) i amino 23.000.Planiram da iste suplemente kupujem svakog meseca,jer planiram da jos poboljsam definiciju,s tim sto planiram da mi masa ostane.Znam dosta stvari o ovom sportu,ali primetio sam da ovde ima ljudi koji mnogo vise znaju od mene,zato sam i ovde.Planirao sam da ubacim neki slabiji sagorevac(u nameri da skinem stomak)ali se plasim da ne izgubim masu,a protivnik sam winstrola i ' kompanije '..Zelim prirodnim putem da do leta imam 86-87 kg,ali da stomak bude takmicarski ' isecen '.Moze li mi neko pomoci?  ???
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #30 poslato: April 20, 2011, 12:36:26 posle podne »

Poznajem dosta ljudi koji "bacaju pare" na suplmente jer nemaju ni najmanje znanje o ishrani,hrane se euro kremom ,picom,sendvicima seceraskim sokovima i kazu "ti suplmenti su *****"to je bacanje para nema napretka ako ga ima onda je slabo i vidljiv,ishrana je najtezi deo boljeg napretka bilo kod nabacivanja misica ili skidanja masti uz adekvatan trening,ishrana pa sve ostalo i to je put pun odricanja
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: April 19, 2011, 11:42:18 posle podne »

Ok je sve to ali verujem da i sam znas da ces sve to sto zelis dobiti iskljucivo korigovanom ishranom, dok su suplementi samo pomagaci u svemu tome.
Sačuvana
emir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #28 poslato: April 19, 2011, 07:27:16 posle podne »

Pa eto zbog toga sto je carnitin dobar uopste za metabolizam a i imam cini mi se malo deblju kozu,voleo bih to da sagorim. Tako bih barem dobio kvalitetniju misicnu masu pa eto da pitam za misljenje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: April 19, 2011, 12:32:22 posle podne »

Moze da ide zajedno samo je pitanje ima li svrhe i sta je cilj te kombinacije.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.