TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:09:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 142514 puta)
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #476 poslato: Decembar 24, 2011, 01:25:30 pre podne »

Samo da razjasnim, znaci nema problema ako u mleku budem rastvarao kreatin i gejner, citao sam da kreatin treba obavezno u vodi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #475 poslato: Decembar 24, 2011, 01:07:48 pre podne »

Posle treninga sve zajedno, nema potrebe da odvajaš.
Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #474 poslato: Decembar 24, 2011, 01:04:14 pre podne »

Cek, jel da pomesam kreatin i gainer i rastvorim u mleku, ili posebno npr. gainer sa mlekom, a kreatin sa vodom?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #473 poslato: Decembar 23, 2011, 10:23:58 posle podne »

Pijem gejner(razmutim u mleku) posle treninga, i sad cu da krenem i sa kreatinom.

1) Da li cu morati da razmucujem gejner u vodi zbog kreatina?
2) Da li ima potrebe da ubacujem malto i deks?
3) Koliko je bitna ta faza punjena, negde citam da je preporucljiva, negde da nema potrebe kod danasnjih kreatina?
Moze i mleko i voda po izboru,prosti seceri ti ne trebaju jer u gejneru imas i vise nego dovoljno istih,a kreatin uzimaj 5g pre i 5 g posle treninga bez punjenja.I ne zaboravi da imas minimum 3 jaka obroka u toku dana!
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #472 poslato: Decembar 23, 2011, 01:15:05 posle podne »

Pijem gejner(razmutim u mleku) posle treninga, i sad cu da krenem i sa kreatinom.

1) Da li cu morati da razmucujem gejner u vodi zbog kreatina?
2) Da li ima potrebe da ubacujem malto i deks?
3) Koliko je bitna ta faza punjena, negde citam da je preporucljiva, negde da nema potrebe kod danasnjih kreatina?

1) ne
2) nema potrebe, cak i nije pametno
3) svejedno, dodje ti na isto na kraju
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #471 poslato: Decembar 23, 2011, 01:11:42 posle podne »

Pijem gejner(razmutim u mleku) posle treninga, i sad cu da krenem i sa kreatinom.

1) Da li cu morati da razmucujem gejner u vodi zbog kreatina?
2) Da li ima potrebe da ubacujem malto i deks?
3) Koliko je bitna ta faza punjena, negde citam da je preporucljiva, negde da nema potrebe kod danasnjih kreatina?

1)  uvek sa vodom posle treninga
2)  ne, pošto piješ gejner, već je dosta šećera
3)  slobodno pij svaki dan 5-10 g, u kontinuitetu, mislim da nije neophodna faza punjenja
Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #470 poslato: Decembar 23, 2011, 12:56:05 posle podne »

Pijem gejner(razmutim u mleku) posle treninga, i sad cu da krenem i sa kreatinom.

1) Da li cu morati da razmucujem gejner u vodi zbog kreatina?
2) Da li ima potrebe da ubacujem malto i deks?
3) Koliko je bitna ta faza punjena, negde citam da je preporucljiva, negde da nema potrebe kod danasnjih kreatina?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #469 poslato: Decembar 22, 2011, 10:14:58 pre podne »

Hot blood je vec malo jaci i verujem da ce ti dati bolje rezultate,
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #468 poslato: Decembar 22, 2011, 09:53:03 pre podne »

Hvala na savetima!
Od "attack-a" nisam ocekivao cuda da mi da nadljudsku snagu i tako to, ali bar kod mene nema nikakvog efekta koliko sam mogao da primetim... Uzecu hot blood i bcaa. A ove amino osim sto pijem oko treninga pijem ih i izmedju obroka (jer dok sam na poslu imam velike razmake izmedju obroka) - to da batalim ili?


nemoj ih piti izmeĂ°u obroka, ako ti treba dodatak ishrani - zamena za obrok uzmi neku proteinsku smešu - npr SNI pro whey, Labrada pro V 60,  one uglavnom sadrže više vrsta proteina meĂ°u kojima je i sporoapsorbujući kazein
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #467 poslato: Decembar 22, 2011, 09:45:26 pre podne »

Hvala na savetima!
Od "attack-a" nisam ocekivao cuda da mi da nadljudsku snagu i tako to, ali bar kod mene nema nikakvog efekta koliko sam mogao da primetim... Uzecu hot blood i bcaa. A ove amino osim sto pijem oko treninga pijem ih i izmedju obroka (jer dok sam na poslu imam velike razmake izmedju obroka) - to da batalim ili?

Nastavi da ih pijes,li to nije zamena za obrok...jedi redovno bez obzira gde da se nalazis!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #466 poslato: Decembar 22, 2011, 01:19:03 pre podne »

I ja malo više favorizujem Purple u odnosu na Xtend.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #465 poslato: Decembar 22, 2011, 01:07:19 pre podne »

Da da, jasno mi je.

Dodushe tako i ja radim samo nazhalost, pored svega ostalog puno mi je da dajem pare na Xtend a bash bih voleo jednom da ga probam.

Ja bogami BCAA doslovno recheno gazim. Pijem 2 merice pre treninga, 2 za vreme treninga, 2 posle treninga. Shto se tiche amino u tableta nikada nisam probao za vreme treninga da pijem ali hocu. Ovako pijem 5 pre, 5 posle treninga i 5 pre spavanje.

Nadam se da cu naci vremena za posao pored faxa. ako se to desi definitivno cu da se pochastim ili sa xtendom ili sa purple wrathom, mada mislim da cu uzeti purple :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #464 poslato: Decembar 22, 2011, 12:48:58 pre podne »

Izvini Roberte shto se sada ovako ubacujem u temu ali direktno pitanje za tebe. Slazhem se sa svim shto si napisao i treba tako da se pije, shtavishe sve i ja tako radim samo shto ja i tokom treninga pijem bcaa, i posle treninga whey sa bcaa + amino.
Zanima me zashto si konkretno pio tablete u toku treninga?
Shto se tiche uzimanja amino na svakih sat-sat i po, to je istina, probao sam tako i odustao posle mesec dana :D
poz!

BCAA tokom treninga pijem samo kada je sa nekim ukusom. :) Recimo, uživam u Xtendu i Elite Recoup-u tokom treninga, Fantazija za ispijanje, pa imam problema da kontrolišem količinu koju unosim jer vrlo brzo potrošim kutiju. :D Amino u tabletama ispijem tokom prve polovine treninga, i to, grubo rečeno, na svakih 5 min po jednu tabletu.

Mogu da priuštim sebi gomilu bcaa/amino u periodu oko treninga, pa onda ne štedim. Ta faza "30 min pre treninga - trening - 30 min nakon treninga" mi je najbitnija. Zato ne razbacujem supse u ostatku dana. :)

Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #463 poslato: Decembar 22, 2011, 12:28:48 pre podne »

Upravo tako, ne treba previshe ochekivati.

Npr. ja sam danas pio Hot Blood i nishta ali bash nishta nisam osetio. Naravno, necu da se sada skenjam, videcemo dalje, sada planiram attack, pa posle shock terapy.

Najbolje bi bilo ako mozesh da ponesesh na posao u chiniju malo pirincha sa tunjevinom ili piletinom i ako mozesh malo salate :)

Ako to ne mozesh, mozhda je bolje da negde u toku posla, negde na sredini popijesh protein :)

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
ostoja_82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #462 poslato: Decembar 22, 2011, 12:24:50 pre podne »

Hvala na savetima!
Od "attack-a" nisam ocekivao cuda da mi da nadljudsku snagu i tako to, ali bar kod mene nema nikakvog efekta koliko sam mogao da primetim... Uzecu hot blood i bcaa. A ove amino osim sto pijem oko treninga pijem ih i izmedju obroka (jer dok sam na poslu imam velike razmake izmedju obroka) - to da batalim ili?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.