TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:46:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 142397 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #521 poslato: Januar 13, 2012, 08:51:25 posle podne »

Ej, pa "čak" sam i ja uspeo da se zeznem i nabacim malo više masti(najviše oko stomaka) nego što sam želeo. :D Po prvi putu u životu, pločice mi se jedva vide, a ja u sred rada na masi. Ali dobro, bitno je da znam i šta je uzrok tome. Jedna jedina promena koju sam napravio nedavno u jelovniku - doručak od oko 600kcal. :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #520 poslato: Januar 13, 2012, 08:35:53 posle podne »

Robert ti je vec dao odgovor sa kojim se slazem,gledaj da imas dnevno 4 kvalitetna obroka i tezina ce vremenom doci,ali gledaj da tezina bude misicna masa a whey protein ti je upravo za to.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #519 poslato: Januar 13, 2012, 07:00:52 posle podne »

Ako nemaš problema sa apetitom, a uz adekvatnu ishranu, whey ti je bolji izbor od gejnera, bezobzira na problem sa telesnom težinom. Ja imam problem sa apetitom, ektomorf sam, pa i dalje uspevam da napredujem ka željenoj težini bez gejnera. Ali, ishrana je glavna stvar. ;)
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #518 poslato: Januar 13, 2012, 06:55:32 posle podne »

ok,hvala na odgovorima.A sto se tice wheya posto sam jako mrsav mislim da je bolje da jos malo koristim gainer pa kad dodjem na nekih 70kg sada imam 63 predjem na whey.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #517 poslato: Januar 12, 2012, 09:45:24 posle podne »

Kada popijes geiner,uzmi whey protein i nastavi bcaa i kreatin.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #516 poslato: Januar 12, 2012, 06:35:01 posle podne »

imam jedno pitanje,pijem gainer gain fast vec jedno 2-3 nedelje,juce sam kupio bcaa(kapsule) i kreatin monohidrat,sad me zanima kako da kombinujem ta tri suplementa i da li je to ok kombinacija za masu?

Bcaa pre i posle treninga,geiner posle treninga,kreatin pre i posle treninga.Ok je kombinacija ali ishrana mora biti sredjena inace dzaba sve.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #515 poslato: Januar 12, 2012, 05:53:25 posle podne »

imam jedno pitanje,pijem gainer gain fast vec jedno 2-3 nedelje,juce sam kupio bcaa(kapsule) i kreatin monohidrat,sad me zanima kako da kombinujem ta tri suplementa i da li je to ok kombinacija za masu?
Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #514 poslato: Januar 11, 2012, 05:26:54 posle podne »

Znam da nije prava tema, al zanima me da li suplementacija kada se meri se posmatra kao secer ili kao brasno? Ne znam gde mi je dozer, pa sam uzeo neku posudu sa merama, pa me ovo zbunilo.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #513 poslato: Januar 09, 2012, 09:20:01 posle podne »

Saunom ces izgubiti tecnost i ta 2 kg ,ali masti ces skinuti samo kvalitetnom ishranom i kombinovanim treningom (teretana i kardio),Sto se sagorevaca tice ,veliki je izbor i ne treba ni preterivati sa njima niti ocekivati nesto spektakularno ako nije odradjeno ovo predhodno navedeno!
Sačuvana
Sarah92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #512 poslato: Januar 08, 2012, 06:34:25 posle podne »

Hvala, u svakom slucaju bih prestala sa sagorevacima jer nije zdravo nista u preternim kolicinama a ta 2 kg mou da skinem kako sto kazes sa dobrom iskranom, cardio treninzima i malo saunom :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #511 poslato: Januar 08, 2012, 06:32:55 posle podne »

Drugo je ako ce ti pomoci da se lepo osecash, ali shto se tiche mrshavljenja slabo :)

Realno, ako ti je ishrana sredjena i ta 3 kga ce otici kroz neko vreme. Sagorevach je tu samo da pripomogne ali se na njega nikada ne stavlja akcenat :)

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #510 poslato: Januar 08, 2012, 06:23:58 posle podne »

Razmisljala sam da uplatim mesec dana saunu, koja mi inace prija i isla bih svaki dan,umsto da kupujem sagorevac. Ja nemam toliko problea sa kilazom, 3kg max mogu da skinem. Ali se plasim jojo efekta, potrosila sam kutiju dyma burna i sada bih ili uplatila saunu pored cardio treninga ili uzela super cuts 3. Znam da je jako bitna ishrana, sada sam regulisala i ishranu.

Ako nastavis sa dobrom ishranom i treninzima jo-jo efekta nema...sauna nema udela u mrsavljenju...
Sačuvana
Sarah92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #509 poslato: Januar 08, 2012, 06:16:43 posle podne »

Razmisljala sam da uplatim mesec dana saunu, koja mi inace prija i isla bih svaki dan,umsto da kupujem sagorevac. Ja nemam toliko problea sa kilazom, 3kg max mogu da skinem. Ali se plasim jojo efekta, potrosila sam kutiju dyma burna i sada bih ili uplatila saunu pored cardio treninga ili uzela super cuts 3. Znam da je jako bitna ishrana, sada sam regulisala i ishranu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #508 poslato: Januar 06, 2012, 08:06:35 posle podne »

Hvala Vam. Smrsala sam sa DB jedno 3kg i sada bih ponovo jos toliko max. Ali sam mislila da nastavim sa super cutsom. Ne znam koji je jaci sagorevac, super cuts ili unidyne?

Oba su osrednji ali opet ti skrecem paznju da je ishrana kljuc svega.
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #507 poslato: Januar 06, 2012, 07:28:42 posle podne »

Ono sto sam ja video jeste da se moze smrsati sa bilo kojim sagorevacem ali ne i sa bilo kojom ishranom
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.