TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 02:15:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti III deo  (Pročitano 74946 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #127 poslato: Jul 04, 2011, 09:09:48 posle podne »

Biotec, ali samo Nitrogold što se mene tiče...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #126 poslato: Jul 04, 2011, 01:43:00 posle podne »

Nutrabolics Hyper Whey ili Biotech 100% Iso whey
šta mi je bolje od ta 2?

Preporučlujem Biotech (despite peni :))
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #125 poslato: Jul 03, 2011, 11:54:22 posle podne »

Nutrabolics Hyper Whey ili Biotech 100% Iso whey
šta mi je bolje od ta 2?
Biotec ima super ukus ali peni najstrashnije, ludela sam od toga, a nutrabolicom su mnogi jako zadovoljni, nisam probala lichno- koliko god da ti znachi ta informacija...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #124 poslato: Jul 03, 2011, 11:44:38 posle podne »

Nutrabolics Hyper Whey ili Biotech 100% Iso whey
šta mi je bolje od ta 2?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #123 poslato: Jun 23, 2011, 05:27:52 posle podne »

Vajanje tela je moj poso ;) tj zavisi pretežno od ishrane posle dizanja tegova.. naravno ne potcenjujem umetnost dobrog treninga i trenažnog programa ali klopa je jako važna...
Jedno bez drugog ne ide, a znati uklopiti sve elemente na pravi nachin je...umetnost, iliti onaj aspekt chovekove delatnosti koji ukljuchuje i znanje i senzibilitet (osecaj za filing ;)
 
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #122 poslato: Jun 23, 2011, 03:46:21 posle podne »

Vajanje tela je moj poso ;) tj zavisi pretežno od ishrane posle dizanja tegova.. naravno ne potcenjujem umetnost dobrog treninga i trenažnog programa ali klopa je jako važna...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #121 poslato: Jun 22, 2011, 08:48:49 posle podne »

Ja treniram evo vec sad ce godina u Julu,ali sve do prije nekih 40 dana je to bilo ucenje :D
Prije 40 dana sam poceo ovako da treniram kako sam ti napisao i dobio sam 3kg,i jos 3kg sam dobio ranije za one 9 mjeseci :D.Znaci da mi odgovara ovaj sistem.Ono sto sam rekao "mogao sam vise" je iz razloga jer ranije nisam ni priblizno imao sve sredjeno kao do sad.

E to je sasvim druga priča, ali to je upravo ovaj sport. Mnogi misle da sami mogu da nauče bodybuilding, ali obično to nije tako.

Dizanje tegova je jedan stvar, a graĂ°enje tela sasvim druga.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #120 poslato: Jun 22, 2011, 02:27:48 posle podne »

Ja treniram evo vec sad ce godina u Julu,ali sve do prije nekih 40 dana je to bilo ucenje :D
Prije 40 dana sam poceo ovako da treniram kako sam ti napisao i dobio sam 3kg,i jos 3kg sam dobio ranije za one 9 mjeseci :D.Znaci da mi odgovara ovaj sistem.Ono sto sam rekao "mogao sam vise" je iz razloga jer ranije nisam ni priblizno imao sve sredjeno kao do sad.
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #119 poslato: Jun 22, 2011, 01:53:46 posle podne »

Sve si ti to lepo napisao, ali nisi pročitao deo gde sam napisao da je nevezana ova priča o steroidima za tebe...

Ok,ali nema veze...cisto da vidis valjali sta ovo,ima li sta da se mijenja,doda...?

To ti niko ne može reći, ali možeš sam da odrediš, ako ti daje rezultate onda ne menjaj. Samo nemoj opet da tripuješ da može bolje ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #118 poslato: Jun 22, 2011, 01:29:04 posle podne »

Sve si ti to lepo napisao, ali nisi pročitao deo gde sam napisao da je nevezana ova priča o steroidima za tebe...

Ok,ali nema veze...cisto da vidis valjali sta ovo,ima li sta da se mijenja,doda...?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #117 poslato: Jun 22, 2011, 01:26:26 posle podne »

Sve si ti to lepo napisao, ali nisi pročitao deo gde sam napisao da je nevezana ova priča o steroidima za tebe...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #116 poslato: Jun 22, 2011, 12:58:37 posle podne »

Realno, sve što dobiješ preko 2 kile mesečno ukoliko nemaš neke od specijalnih uslova (doping, genetika itd) će da ode u salo, tako da se retko dešava da može više, auložio si truda onoliko koliko je trebalo da ga uložiš i to je to.

Sad nevezano za tebe, ali primetio sam u poslednje vreme da svi pokušavaju da prodaju tu priču o uloženo/vraćeno gde su kao svi trebalo da dobiju više u odnosu na ono što su uložili...kad god čujem ovu priču znam da je neko pričo o steroidima.

To je klasična priča ove mase što se dopinguje, svi su u fazonu "koliko si uložio u taj "prirodni trening" trebao si mnogo više da dobiješ..." LOL

Ovakve priče šalju signal mom debelom crevu da se pokrene...

Nemojte zaboraviti da radite na svom telu i da menjate svoj izgled, a za to je potrebno vreme. To što želite da se svari odvijaju brže, je manje bitno, koliko god želeli one će se odvijati po prirodi stvari, a čak i da strpate u sbe dovoljno hemije i tom napretku ima granice, tako da je mnogo zdravije ne opterećivati se s tim glupostima...

Ne uzimam nikakve steroide.
Sve sto uzimam  od suplementacije je Whey Elite Pro,Bcaa od Dym,Glutamin,Kreatin Monohidrat,Dex,Omega 3,Vitamini i Minerali.
Ishrana
Dorucak: 150 gr ovsenih+mjerica wheya,nekad stavim i 4-5 bjelanaca
Uzina:Bademi
Rucak:200-300gr(piletine,junetine ili riba)+integralni pirinac ili kuvani krompir+zelena salata
2h prije treninga:8-10 bjelanaca ili 400gr tunjevine+krompir ili integralni pirinac
30min prije treninga:Bcaa 10gr,kreatin 5gr
poslije treninga:1-2 mjerice wheya,30gr dex,10gr Bcaa,10Glut-zve zavisi kad ga imam....
1h poslije treninga-300-400gr piletine ili jubetine+salata
pred spavanje:200 gr posnog sira.
Svaki dan popijem po 3l vode.


Treniram 4x nedeljno:
Ponedeljak :Grudi-Biceps
Utorak:Ledja-Triceps
Srijeda:odmor
Cetvrtak:Noge
Petak:Ramena-Trapez
Vikend:odmor

Za vece particije radim 4-5 vjezbi-4 serije 8-10-12 pon.
Za manje particije 3 vjezbe isto ponavljanja...
Trening sa tegovima mi traje oko 50min+svaki trening kardio 30 min.
Pauza izmedju serija svedene na minimum 30-45 sec,cisto da mi se smanji puls.

Da te ne gnjavim sad jos i sa vjezbama,radim ruke po onom tvom sistemu sto si napisao na budfit.rs....

Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #115 poslato: Jun 22, 2011, 12:27:00 posle podne »

Realno, sve što dobiješ preko 2 kile mesečno ukoliko nemaš neke od specijalnih uslova (doping, genetika itd) će da ode u salo, tako da se retko dešava da može više, auložio si truda onoliko koliko je trebalo da ga uložiš i to je to.

Sad nevezano za tebe, ali primetio sam u poslednje vreme da svi pokušavaju da prodaju tu priču o uloženo/vraćeno gde su kao svi trebalo da dobiju više u odnosu na ono što su uložili...kad god čujem ovu priču znam da je neko pričo o steroidima.

To je klasična priča ove mase što se dopinguje, svi su u fazonu "koliko si uložio u taj "prirodni trening" trebao si mnogo više da dobiješ..." LOL

Ovakve priče šalju signal mom debelom crevu da se pokrene...

Nemojte zaboraviti da radite na svom telu i da menjate svoj izgled, a za to je potrebno vreme. To što želite da se svari odvijaju brže, je manje bitno, koliko god želeli one će se odvijati po prirodi stvari, a čak i da strpate u sbe dovoljno hemije i tom napretku ima granice, tako da je mnogo zdravije ne opterećivati se s tim glupostima...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #114 poslato: Jun 22, 2011, 11:43:34 pre podne »

To je bio uslovljeni reflex, zamalo jezik i knjizevnost da upishem svojevremeno a padale su i silne nagrade na takmichenjima iz srpskog, od takvih greshaka mi se dize kosa na glavi, bilo jache od mene...
A za probiotik tvrdim provereno da je sjajna stvar, te bakterijice utichu na apsorpciju vitamina i minerala, iskoristivost hrane, brane nas od "zlih" bakterija i gljivica, kompletno odrzavaju red u crevima, ne dozvoljavaju da dodje do dijareje ili zatvora (posebno zbog specifichne ishrane bb, a i leto je, jede se voce i povrce "sumnjivog" kvaliteta) - verovao ili ne, 80 % imuniteta je crevni imunitet, i mnogi problemi, gasovi npr. se itekako daju ublaziti suplementacijom probiotskim bakterijama.
I jako bitna stvar, hrane se se oligosaharidima, tako da je uz njih, kao i za njihov prirodni opstanak, potrebno unositi ugljene hidrate iz voca, tzv. prebiotike. Rasprichah se ja, m? Ne moze da shkodi ;)

Nisam iz Hr.
Dorbo je da ima neko da me ispravi i u tome kako pisem,a ne samo kako se hranim,kako treniram...Vidjecu da uzmem ovaj probiotik,sto si mi preporucila...

@"6 kila je odličan napredak, ne znam šta si više očekivao?"

Ja opet mislim da sam mogao vise,jer sam mnogo truda ulozio,sto kroz trening,ishranu,supmenete,odricanja...Mada zadovoljan sam i sa ovim...

Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #113 poslato: Jun 22, 2011, 11:09:28 pre podne »

Sve se slažem :D
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.