TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:12:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 192510 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #589 poslato: Jul 02, 2015, 09:17:27 posle podne »

Pa nije los trener.Mozda ga i znate. Aleksandar Lekic bio je Miss fitnessa u Italiji ja mislim :)

Miss fitnesa? A zove se Aleksandar?

Nego kakve si smernice dobio po pitanju ishrane i treninga, nije valjda da ti je trener odmah rekao - "uzmi brale klenče, za na biceps venče"...

O "klenu", ukratko...

Драги моји вежбачи, циљ овог поста НИЈЕ ПРОМОЦИЈА (ЗЛО)УПОТРЕБЕ НЕДОЗВОЉЕНИХ СУПСТАНЦИ, ВЕЋ САМО УПОЗНАВАЊЕ СА (ЗЛО)ДЕЛИМА ИСТИХ...много ми се распитујете о "клену", па да "попричамо"  :D

Дође сунце, време базена, плажа и показивања тела...време је да се "поправе недостаци фигуре" и неки "hardcore" вежбачи одлучују се да асортиман "хемије" допуне "КЛЕНОМ"...

КЛЕНБУТЕРОЛ ХИДРОХЛОРИД, спада у категорију најјачих сагоревача масти "са оне стране закона".
Многи кажу да је јачи и од ефедрина (хм, може бити).

КЛЕНБУТЕРОЛ спада у категорију БРОНХОДИЛАТАТОРА( лекова који се користе у лечењу хроничне астме, проширава дисајне путеве, који се нагло сужавају код напада астме).

Спада у категорију тзв. Бета-2 агониста.

Адреналин и норадреналин(хормони стреса) се везују за алфа и бета рецепторе који се налазе на ћелијама разних ткива - плућа, срца, крвних судова, јетре, мозга...бета-2 рецептори су специјална подгрупа бета рецептора који се налазе "на" срцу, плућима, мишићима, масном ткиву...све у свему, везивањем КЛЕНБУТЕРОЛА за ваше бета-2 рецепторе, убрзава се ваш срчани рад, шире се дисајни путеви, има доказа да се активира липолиза(сагоревање масти) у масном ткиву, у коме такође има бета рецептора...дакле, ВАШ МЕТАБОЛИЗАМ СЕ УБРЗАВА ДО МАКСИМУМА!

ТЕЛЕСНА "МАСТ" НЕСТАЈЕ РАПИДНО!

Наравно све то "корисно" иде са "МАЛО" нежељених ефеката...ако не умете да дозирате "лекић", може доћи до гадних АРИТМИЈА(прескакање срца, поремећаји срчаног рада) услед предозирања, могу се јавити и ЈАКЕ ГЛАВОБОЉЕ( пораст крвног притиска и ефекат на крвне судове мозга), НЕСАНИЦА( ај покушајте да се успавате док вам срце бије 150 у минути у мировању), имамо и МИШИЋНЕ ГРЧЕВЕ( клен обара ниво калијума и таурина у вашем телу), ту је и ТРЕМОР( дрхтање руку), дужим континуираним узимањем( месеци) кленбутерол изазива и ( малигно) УВЕЋАЊЕ СРЧАНОГ МИШИЋА...

АКО СТЕ ИПАК ДОВОЉНО ЛУДИ ДА СЕ УХВАТИТЕ У КОЛО СА КЛЕНОМ...мали стручни савет...клен брзо губи ефикасност, тј, рецептори за које се везује губе осетљивост, и њихов број се смањује(одбрамбени механизам вашег тела), а самим тим и ефикасност "клена", тада се дозе повећавају и настаје могућност за озбиљне нежељене ефекте...иначе, ангедотално се каже- "чим нежељни ефекти нестану, тело се навикло и клен не ради"...дакле, постоје шеме за узимање, најбоља( најбезбеднија варијанта) је 2 недеље "на клену", 2 недеље "без клена"...

ДРАГИ МОЈ ПОЧЕТНИКУ, НАУЧИ ДА СЕ ХРАНИШ ПРАВИЛНО, ПА СЕ ОНДА ЛАТИ "ХЕМИЈЕ"...ТРБУШЊАЦИ СЕ НЕ ПРАВЕ У ТЕРЕТАНИ, ВЕЋ У КУЈНИ...ДА ЛИ ЈЕ ИШТА ОД ОВОГА ВРЕДНО ТВОГ ЗДРАВЉА?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #588 poslato: Jul 02, 2015, 04:11:15 posle podne »

Otvori svoju temu na forumu i lepo napiši kako se hraniš ispisnao po obrocima,daj neke informacije o sebi itd. Ishrana igra veliku ulogu u skidanju kg i ako ona nije na zavidnom nivou neće ti pomoći ni jedan sagorevač.
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #587 poslato: Jul 02, 2015, 03:09:16 posle podne »

Pa reci mi vi sta je najbolje ljudiii :D
U sustini upravu je on da ce ti sa sredjenom ishranom pomoci vise klen nego neki sagorevac samo sto potencijalne posledice koje ces imati nisu ni malo naivine. Po meni ako ti je vec cilj skidanje sala,dobar trening i kalorisjki deficit sa sredjenom ishranom su i vise nego dovoljni za pocetnika.
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #586 poslato: Jul 02, 2015, 03:05:17 posle podne »

Pa reci mi vi sta je najbolje ljudiii :D
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #585 poslato: Jul 02, 2015, 03:00:52 posle podne »

eat clen tren hard
OT;
Mozda je on dobar bb ali je los trener ako ti je stvarno to preporucio...
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #584 poslato: Jul 02, 2015, 02:43:23 posle podne »

https://www.google.rs/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.wff-international.com%2Fwff_p9_WORLD_2010.html&ei=qz-VVee8I8PXyQOD2ZzYAQ&bvm=bv.96952980,d.bGQ&psig=AFQjCNExOIS0WYOZ25saFh6iRooITkLZkA&ust=1435930927253944   Ovo je on. On kaze da je taj klenbuterol najbolji., Ali me interesuje i vase misljenje ..
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #583 poslato: Jul 02, 2015, 02:41:55 posle podne »

Treniram vec par meseci ali ne redovno. Pa sam zato poceo sada da trenerom da imam kontrolu.Hraniem se mesom , piletinom , jajima , junetinom , bademima.. Zeleno povrce ..
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #582 poslato: Jul 02, 2015, 02:40:28 posle podne »

Pa nije los trener.Mozda ga i znate. Aleksandar Lekic bio je Miss fitnessa u Italiji ja mislim :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #581 poslato: Jul 02, 2015, 02:38:29 posle podne »


Koliko dugo treniraš, kako se hraniš i da li si već uzimao nešto od suplemenata ?
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #580 poslato: Jul 02, 2015, 02:25:21 posle podne »

Pa sta ti mislis sta je najbolje da uzmem?Ne znam ni sta je to.Jedan od trenera mi rekao kao da je to dobro.A vidis to i nije sagorevac...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #579 poslato: Jul 02, 2015, 01:55:03 posle podne »

Klenbuterol nije suplement i nije sagorevač.
Sačuvana
piletina666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #578 poslato: Jul 02, 2015, 01:31:54 posle podne »

Poceo sam da treniram sa personalnim trenerom.On je protiv bilo kakve dodatne suplementacije.Ali ja zelim da uzmem neki najbolji sagorevac masti sada dok sam na rezimu i u treningu. Sta vi mislite Melt Down ili klenbuterol ? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #577 poslato: April 16, 2015, 04:26:50 posle podne »

jao kad čujem takve "moćne" nazive :)

Da li si do sada koristila nešto od sagorevača? da li si dobila preporuku za taj sagorevač?  Da li vodiš računa o ishrani- treninzima? :)

a jbg ne mogu da kazem da se zove "topi salo Miško samo tako" kad se ne zove tako.
Sagorevac koristim prvi put i na preporuku.
o ishrani vodim racuna i sad da ne pisem od cega se moja ishrana sastoji,samo cu ukratko reci da sam za 2 godine izgubila 8 kg. u treninzima sam vec godinama, stim da mogu reci da sam u ozbiljnim treninzima 6 meseci.
Sagorevac sam uzela najvise zbog stomaka (tu ima jos sta dole da ide.)

i da izvini sto si se iznervirao/la zbog "mocnog" naziva.
Pozzz...

daleko od toga da sam se iznervirala, da se nerviram ne bih imala 11000 postova na forumu :)

ali nekad su mi zaista simpatični nazivi, pa mi je to i ovaj put zapalo za oko! ;)

nadam se da će neko podeliti isksutva, ukoliko je koristio proizvod koji si navela.



Sačuvana
milank
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #576 poslato: April 16, 2015, 03:32:39 posle podne »

Hvala svima na savetima :) narucio sam arnold, javicu kako sam prosao
Sačuvana
Jarmila
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #575 poslato: April 16, 2015, 03:12:42 posle podne »

jao kad čujem takve "moćne" nazive :)

Da li si do sada koristila nešto od sagorevača? da li si dobila preporuku za taj sagorevač?  Da li vodiš računa o ishrani- treninzima? :)

a jbg ne mogu da kazem da se zove "topi salo Miško samo tako" kad se ne zove tako.
Sagorevac koristim prvi put i na preporuku.
o ishrani vodim racuna i sad da ne pisem od cega se moja ishrana sastoji,samo cu ukratko reci da sam za 2 godine izgubila 8 kg. u treninzima sam vec godinama, stim da mogu reci da sam u ozbiljnim treninzima 6 meseci.
Sagorevac sam uzela najvise zbog stomaka (tu ima jos sta dole da ide.)

i da izvini sto si se iznervirao/la zbog "mocnog" naziva.
Pozzz...
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 03:14:35 posle podne od strane Jarmila » Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.