TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:12:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pravilna ishrana 70% uspjeha Pomoc-savjet.  (Pročitano 22907 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Avgust 09, 2011, 08:54:44 posle podne »

Evo, da ti pomognem malo. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Avgust 09, 2011, 08:45:55 posle podne »

Ok, ovako nekako..
dijeta po danima za nedelju dana šta i kako jesti će se teško napsiati... ali možemo dati neke opšte preporuke (opet jer zaista toga ima puno po forumu.. većina ljdui prvo pročita šta piše pa onda traži detaljnije savete - onda je i nama lakše da damo odgovor).
Znači za masu svaki dan po 5-6 obroka - tri manja i tri veća. U svim većim i dva manja proteini (meso, sir, jaja, riba); u tri vellika složeni ugljeni hidrati (ovsene, krompir, integralni hleb i testenina - količine varijaj prema tome koliko dobiješ sala Vs mišića); jedna prepodnevna užina dve voćke; jedna popodnevna užina lešnik, badem, orah i sl.

A sad pls čitaj malo forum....
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2011, 08:42:03 posle podne »

Imas na fejsu kad udjes u sliku , "Share this album with anyone by sending them this public link:" jesi preko toga stavio ?

Ako to ne uspe moze imageshack :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2011, 08:24:27 posle podne »

ne vidim slike, probaj direkno na forum da ih stavis, ides u dodatne opcije levo dole i "dodaj prilog" , moze do 4 slike u jednom postu
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Darko91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Darko_91

« Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2011, 07:44:25 posle podne »

Nema potrebe da Vas zavlacim ili lazem...ali nisam imao program ishrane, jeo sam 4x dnevno, hrana se nije birala...znaci sve zivo,
od voca i povrca, do kolaca i ostalih slatkisa, znaci sve...Sad sam prestao i poceo malo probirati, slatkise izbacio, sve sto ima mnogo masti i to sam izbacio...Zelio bih da mi neko eto za primjer predlozi neki svoj program ishrane, kakve obroke ima koliko dnevno, sedmicno...Zelim ozbiljnije i
profesionalnije se poceti baviti sa ovim sportom, jesam pocetnik ali svijetla je buducnost, moje tijelo brzo napreduje, da li je to genetski ili sta vec neznam, ali imam dosta potencijala za ovaj sport...evo nekih i slika pa me malo savjetujte i komentarisite...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2011, 06:42:11 posle podne »

Pozdrav, Darko!

Na našem forumu imaš mnogo tema o ishrani i mnogo programa. Recimo, na ovom linku imaš jedan primer programa i neke njegove korekcije http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130321.msg1772631#msg1772631

Moraš nam najpre napisati kako se trenutno hraniš, da bi videli da li ima nešto što treba menjati i šta je to. ;)
Sačuvana
Darko91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Darko_91

« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2011, 06:17:07 posle podne »

Imam 20 godina visina 175cm, tezina 67kg...teretanu aktvino posjecujem vec 4 mjeseca..
Kao prilog na ovo pitanje sto sledi postavit cu 3 fotografije, jedne male moje transformacije.

Da bih postigao jos bolje rezultate neophodni su mi savjeti profesionalaca, najveci problem mi je
ishrana, trazio sam po mnogim forumima, savjete i savjete ali ono sto konkretno trazim nisam nasao,
potreban mi je program ishrane koji ce da sadrzi...koliko obroka dnevno i sta i koliko jesti u tim obrocima, tako za cijelu sedmicu.

Zelim se ovim sportom poceti baviti malo profesionalnije, imam moral, motiv, gradju neophodnu, genetika je mnogo uticala na mene...



Unapred hvala za odgovor
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.