TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 06:56:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GRUDI  (Pročitano 37117 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #87 poslato: Januar 19, 2007, 02:33:46 posle podne »

dobro kazu ljudi pogotovo xframe, samo cu dodati da ne preteras sa treniranjem grudi jer padas u pretreniranost i stvaras kontra efekat, tako da se toga pazi.
naravno, prvo na treningu za grudi radi kosi potisak, bucicama ili sipkom, to ti je za gornji deo grudi najbolja vezba.
a sto se tice sisica kako ih ti opisujes  ;D kada tu ispod dodju misici i sagore to salo, nestace vremenom samo, sigurno.
samo radi i ne ocekuj nista preko noci.
1. ishrana - kvalitet i raspored
2. trening - program, termin
3. eventualna suplementacija
4. naravno, odmor.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
ivannis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #86 poslato: Januar 19, 2007, 02:16:47 posle podne »

Pa pitanje je bilo za sve koji su voljni da daju neki savet. Ali hvala za savete!  ;)
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #85 poslato: Januar 19, 2007, 01:21:23 posle podne »

Ovako, nov sam na forumu i obrnuo sam forum sto se tice grudi i niko nema moj problem koji je specifican jer niko nema oblik grudi kao ja. Pre ovih 5 meseci koliko sam spojio u teretani imao sam pa takoreci sise a ne muske grudi sada je vec situacija drugacija jer najveci akcenat na treningu dajem bas grudima jer su mi one najveci problem i najsporije u odnosu na druge delove tela se oblikuju. Dakle moj problem je sledeci: donji deo grudi i sa strane je poceo da se oblikuje i tu sam manje-vise zadovoljan (mislio sam da ce brze sve to da ide ali makar se vidi da vezbe pomazu). Prvo ono sto me nervira je sto su mi grudi i dalje spicaste (bradavicni deo  :-[ ) i ne znam kako da to oblikujem jer me podsecaju na pubertetske zenske sise (kada pocinju da rastu) kako da to oblikujem? Drugo ono sto me nervira je srednji deo koji je prazan nema one rasecenosti koja se vidi kod vecine vec mi tu fali mase koje imam u svim delovima grudi na pretek, taj deo je ravan skroz. Kazite mi kako da oblikujem ta dva dela grudi znaci srednji deo da popunim i da se vidi ona crta koja razdvaja i kako da oblikujem spicaste "sise".  ??? :-[

He He. Daj boze da ostanes jos uvek u ovom sportu dok taj dan ne dodje.Ima mnogo da se oznojis do tog dana .
U svakom slucaju od mene imas podrsku da istrajes , a sto se tice vezbi pitaj moderatore ili ljude koje ne mrzi da kucaju neki duzi post.
Mada ajde jedan mali savet. Kod vecine ljudi je problem gornji deo grudi ( tesko da ces negde videti fantastican gornji deo ,a donji i srednji deo grudi slab ) ; ( isti je slucaj i sa trbusnjacima samo u obrnutom redosledu gornji deo je obicno bolji dok donji ima vise sala ).
Elem stvar je u prioritetu vezbi .Pocni svoj trening za grudi kosim bencom negde od 30-40 stepeni sa sipkom pa u zavisnosti od kondicije i snage koju imas mozes preci i na mozda jedno 2-3 serije kosog sa buckicama.Imas i varijantu kosog letenja , ali ovo ne znaci da sve ove vezbe trebas raditi u jednom treningu( ali i mozes ) jer ne zelimo da zapostavimo deo grudi koji je bolji  koji i dalje  ipak treba vezbati.
 PS.Vezbaj celo telo !!!!!!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #84 poslato: Januar 19, 2007, 09:19:20 pre podne »

obrati pre svega paznju na polozaj laktova kada radis grudi , da ne idu suvise unutra , pazi pre svega na formu izvodjenja , najbolja vezba za grudi i njihov razvoj je kontra kosi benc sa bucicama
Sačuvana
ivannis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #83 poslato: Januar 19, 2007, 04:31:49 pre podne »

Zanimljivo! Ok radim ravni benc, kosi benc, razvlacenje sajli nekada promenim pa radim kosi potisak bucicama, kontra kosi potisak bucicama, i uski benc (za koji mi je neko rekao da ce mi pomoci oko ovih spiceva kako sam ih nazvao, koliko je to istina ne znam) sto se tice propadanja njih ne mogu da radim grudi su mi slabe za tu vezbu razmisljam se da uzmem creatine da ih malo ojacam ne znam koliko bi mi to pomoglo. Da li mi preporucujete da jedan dan izdvojim samo za vezbe grudi recimo da spojim sve ove vezbe koje sam nabrojao ili bi to mozda odmoglo?
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #82 poslato: Januar 19, 2007, 12:08:43 pre podne »

nastavi samo da shljakash, ako si video napredak sa sadasnjim treningom ima sve da bidne ok
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #81 poslato: Januar 19, 2007, 12:04:34 pre podne »

Radi dosta  kosih potisaka i izbaci ravan benc na neko vrteme,propadanja su ti super za oblikovanje a spicatost otkud znam...Mozda je problem nagomilano salo,posto su zenske grudi u sutini to,pa probaj malo definiciju da radis
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ivannis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #80 poslato: Januar 18, 2007, 11:56:10 posle podne »

Ovako, nov sam na forumu i obrnuo sam forum sto se tice grudi i niko nema moj problem koji je specifican jer niko nema oblik grudi kao ja. Pre ovih 5 meseci koliko sam spojio u teretani imao sam pa takoreci sise a ne muske grudi sada je vec situacija drugacija jer najveci akcenat na treningu dajem bas grudima jer su mi one najveci problem i najsporije u odnosu na druge delove tela se oblikuju. Dakle moj problem je sledeci: donji deo grudi i sa strane je poceo da se oblikuje i tu sam manje-vise zadovoljan (mislio sam da ce brze sve to da ide ali makar se vidi da vezbe pomazu). Prvo ono sto me nervira je sto su mi grudi i dalje spicaste (bradavicni deo  :-[ ) i ne znam kako da to oblikujem jer me podsecaju na pubertetske zenske sise (kada pocinju da rastu) kako da to oblikujem? Drugo ono sto me nervira je srednji deo koji je prazan nema one rasecenosti koja se vidi kod vecine vec mi tu fali mase koje imam u svim delovima grudi na pretek, taj deo je ravan skroz. Kazite mi kako da oblikujem ta dva dela grudi znaci srednji deo da popunim i da se vidi ona crta koja razdvaja i kako da oblikujem spicaste "sise".  ??? :-[
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #79 poslato: Decembar 17, 2006, 01:18:56 posle podne »

...pa i propadanja ukljucuju unutrasnji deo pektoralisa...samo drzi bradu ka grudima...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #78 poslato: Novembar 29, 2006, 08:08:14 pre podne »

Pa kontrakcija se podrazumeva u svim vezbama...

pa nemoga da znaci zavisi koji tempo koristis , mislim na produzenu kontrakciju , evo npr. ja sada radim 5010 , 5s spustam , 0s pauza kada spustim , 1s dizem 0 s pauza kada podignem teg , vidis ovde nema produzene kontrakcije , zato ikazem neka izvrsi kontrakciju misica i tako zadrzi jednu sekundu 
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #77 poslato: Novembar 29, 2006, 01:09:59 pre podne »

Pa kontrakcija se podrazumeva u svim vezbama...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #76 poslato: Novembar 28, 2006, 08:38:02 posle podne »

da unutrasnji...

pa uzi hvat kada radis benc , ali nemoj da radis uski benc za grudi vec kao sto se radi benc potisak za grudi , laktovi da budu skoro u ravni ramena ali samo malo smanji raliku izmedju saka na sipki , uzi hvat i kontrakcija na kraju pokreta , stegnes grudne misice , zadrzis sekundu i onda kontrolisano jedno 3-4 sekunde spustaj sipku
Sačuvana
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #75 poslato: Novembar 28, 2006, 08:09:34 posle podne »

da unutrasnji...
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #74 poslato: Novembar 28, 2006, 05:12:36 posle podne »

e ljudi, sta da radim da mi ovaj deo grudi ,gde je leva i desna sisa najbliza, napumpam? Ono grudi su mi okey, skroz sam zadovoljan ali eto ta mala sitnica me nervira. :) Ocu da mi sise vise kao ploce.

ne razumem , koji deo grudi ti zaostaje , unutrasnji deo ?
Sačuvana
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #73 poslato: Novembar 28, 2006, 04:59:43 posle podne »

e ljudi, sta da radim da mi ovaj deo grudi ,gde je leva i desna sisa najbliza, napumpam? Ono grudi su mi okey, skroz sam zadovoljan ali eto ta mala sitnica me nervira. :) Ocu da mi sise vise kao ploce.
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.