TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:01:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497326 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2422 poslato: Mart 26, 2014, 02:39:25 posle podne »

U dane odmora uzimaj ga prema potrebi. Ako misliš da nisi dovoljno jeo ili ne možeš dovoljno jesti, uzmi i tada jedan dozer.

Kako ti se pokazao Hot Blood? Ako ti se učinio dobrim, možeš uzeti i varijantu u kutiji umesto one u kesicama.
pa nemam pojma, nisam mogo od dve kesice da procenim. Ali uzecu ili xplode ili super pump. Ne bih uzimao scitec, nesto nisam zadovoljan bio sa njihovim kreatinom, dok sam sa proteinom zadovoljan

Ja sam za ovaj proizvod čuo samo reči hvale.A evo sad vidim i da je na akciji : http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/MP010-Assault-punch.html

Samo shvati jednu stvar ,a to je da različito ljude "rade" različiti reaktori.Tebe od nekog proizvoĂ°ača možda ne bude uopšte pogodio dok će ga neko drugi baš osetiti,individualno je.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2421 poslato: Mart 26, 2014, 02:35:14 posle podne »

Pa dobro ,nije ni to nerešivo. Ručaš,otreniraš,onda imaš užinu oko 18-19h,pa večeru,pa opet možda nešto lagano 2 sata pred spavanje.Mislim,ako si ustao oko dva,nećeš sigurno leći da spavaš u 22h :D  Eto,to bi ti bilo 4 obroka...Samo pokušaj da ustaješ malo ranije,pa da ih imaš dovoljno u toku dana....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2420 poslato: Mart 25, 2014, 09:57:07 posle podne »

NO reaktori su proizvodi kod kojih uglavnom već nakon prvog doziranja možeš da proceniš da li ti i koliko odgovara. Dakle, nisam ja tebe pitao da li si ti nabacio masu sa Hot Blood-om (to i nije izvodljivo), nego kako ti se pokazala kesica u toku samog treninga. :) Ako si osećao priliv energije, bolju mišićnu pumpu, nešto više snage... to bi značilo da ti proizvod odgovara. Zato je i bolje, kada postoje uslovi, da se najpre testira kesica proizvoda nego da se odmah kupi cela kutija i onda možda vežbač neprijatno iznenadi (ako mu iz nekog razloga ne odgovara taj preparat).

NO reaktori treba da ti malo poboljšaju kvalitet treninga, a sve to na duge staze (a uz dobru ishranu) može da doprinese napretku u mišićnoj masi. Zato sam ja i pokušavao još na početku da ti dam do znanja da je bolje da najpre poradimo na tvojoj ishrani, pa tek onda na priči o suplementaciji.

Dobar je Super Pump Max, koristio sam ga ranije. Obrati pažnju i na Dymatize Xpand 2x. Baš sam ga ovih dana testirao i sviĂ°a mi se. Ima i veoma dobru cenu trenutno.
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2419 poslato: Mart 25, 2014, 09:43:20 posle podne »

U dane odmora uzimaj ga prema potrebi. Ako misliš da nisi dovoljno jeo ili ne možeš dovoljno jesti, uzmi i tada jedan dozer.

Kako ti se pokazao Hot Blood? Ako ti se učinio dobrim, možeš uzeti i varijantu u kutiji umesto one u kesicama.
pa nemam pojma, nisam mogo od dve kesice da procenim. Ali uzecu ili xplode ili super pump. Ne bih uzimao scitec, nesto nisam zadovoljan bio sa njihovim kreatinom, dok sam sa proteinom zadovoljan
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2418 poslato: Mart 25, 2014, 09:24:22 posle podne »

U dane odmora uzimaj ga prema potrebi. Ako misliš da nisi dovoljno jeo ili ne možeš dovoljno jesti, uzmi i tada jedan dozer.

Kako ti se pokazao Hot Blood? Ako ti se učinio dobrim, možeš uzeti i varijantu u kutiji umesto one u kesicama.
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2417 poslato: Mart 25, 2014, 08:55:54 posle podne »

Da li si već koristio neki NO reaktor? Što se tiče gejnera, preporučio bih ti Dymatize Super Mass. Trenutno je veoma isplativa opcija.
popio sam dve kesice hot blod-a, cisto da probam. Kako se pije ovaj gejner? Pretpostavljam jedna merica u danima treninga, a u danima odmora?

Jesam, ali veliki problem mi je sto ponekad preskocim dorucak jer spavam do kasno...

Nemoj preskakati ni jedan obrok,samo ih sve pomeri. Kada ustaješ? Kada treniraš?
pa zavisi, nekad ustanem ujutru oko 8 ili 9 i tad je sve u redu, doruckujem pa uzina pa rucak pa opet uzina i vecera na kraju. Problem je kad ustanem oko 1 pola 2, onda moram da rucam oko 2 da bi stigo u teretanu oko 4, tako da sam tad preskocio i dorucak i uzinu...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2416 poslato: Mart 25, 2014, 08:22:17 posle podne »

Jesam, ali veliki problem mi je sto ponekad preskocim dorucak jer spavam do kasno...

Nemoj preskakati ni jedan obrok,samo ih sve pomeri. Kada ustaješ? Kada treniraš?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2415 poslato: Mart 25, 2014, 07:09:07 posle podne »

Da li si već koristio neki NO reaktor? Što se tiče gejnera, preporučio bih ti Dymatize Super Mass. Trenutno je veoma isplativa opcija.
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2414 poslato: Mart 25, 2014, 01:01:38 posle podne »

Pa sta znam, oko 10 000
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2413 poslato: Mart 25, 2014, 09:47:49 pre podne »

Sale18, ako ti nije problem, otvori svoju temu prateći link ispod, pošto bih voleo da vidimo šta se najpre može učiniti oko tvoje ishrane.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=641.0

Opet, ako ne želiš da analiziramo taj deo priče, nije problem ni da ti dam(o) konkretne predloge NO i gejnera. Samo reci koliko bi novca mogao da izdvojiš, kako bismo prilagodili kombinaciju. :)
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2412 poslato: Mart 25, 2014, 02:08:18 pre podne »

Jesam, ali veliki problem mi je sto ponekad preskocim dorucak jer spavam do kasno...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2411 poslato: Mart 24, 2014, 07:22:53 pre podne »

Da li si pojacao ishranu?
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2410 poslato: Mart 24, 2014, 02:53:57 pre podne »

24 god, 201cm i oko 97kg. Trenutno pijem whey+kreatin+bcaa i zadovoljan sam, ali mislim da bi moglo to jos bolje. Probao bi ovu kombinaciju neki NO + gejner. Variram sa kilazom od 97 do 100kg, ali 100 nikako da predjem, a hteo bi jos mase da nabacim.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2409 poslato: Mart 23, 2014, 06:58:45 posle podne »

Pozdrav i tebi, Sale! :)

Mi nemamo NO Xplode u ponudi. Koji su tvoji ciljevi i koliko godina imaš?
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #2408 poslato: Mart 23, 2014, 04:03:18 posle podne »

pozdrav, planirao sam da uzmem NO Xplode. Sta mislite o kombinaciji sa nekim gejnerom?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 19 upita.