TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:22:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 16536 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #54 poslato: Mart 11, 2012, 05:38:41 posle podne »

Ima li neki sagorevac koji bi mi preporucili da uzmem pre Animac Cuts-a ?
Hteo bi da probam nesto pre Cuts-a, ali ne ne znam koji sagorevac, i smem li uopste bilo sta uzimati pre Cuts-a ?
Hvala

Mozes uzeti Dyma Burn ako nisi previse osetljiv na kofein..jeftiniji a jako dobar...

Ma jok, ne smeta meni nista :D

Na ovo si mislila ? http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html

A kako se ovo pije ? 2 pre dorucka, i 2 pre treniniga (jatreniram posle 16-17h)

Da taj...uzimaj samo pre treninga...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #53 poslato: Mart 11, 2012, 04:33:34 posle podne »

Ima li neki sagorevac koji bi mi preporucili da uzmem pre Animac Cuts-a ?
Hteo bi da probam nesto pre Cuts-a, ali ne ne znam koji sagorevac, i smem li uopste bilo sta uzimati pre Cuts-a ?
Hvala

Mozes uzeti Dyma Burn ako nisi previse osetljiv na kofein..jeftiniji a jako dobar...

Ma jok, ne smeta meni nista :D

Na ovo si mislila ? http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html

A kako se ovo pije ? 2 pre dorucka, i 2 pre treniniga (jatreniram posle 16-17h)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #52 poslato: Mart 11, 2012, 04:15:23 posle podne »

Ima li neki sagorevac koji bi mi preporucili da uzmem pre Animac Cuts-a ?
Hteo bi da probam nesto pre Cuts-a, ali ne ne znam koji sagorevac, i smem li uopste bilo sta uzimati pre Cuts-a ?
Hvala

Mozes uzeti Dyma Burn ako nisi previse osetljiv na kofein..jeftiniji a jako dobar...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #51 poslato: Mart 11, 2012, 04:11:55 posle podne »

Ima li neki sagorevac koji bi mi preporucili da uzmem pre Animac Cuts-a ?
Hteo bi da probam nesto pre Cuts-a, ali ne ne znam koji sagorevac, i smem li uopste bilo sta uzimati pre Cuts-a ?
Hvala
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #50 poslato: Februar 29, 2012, 10:41:57 posle podne »

Nadam se da neće Danijela :-).

Ok Alene, radiću onda trbusnjake pre vožnje bajsa pa će se valjda i tu potrošiti neke rezerve, i možda još malo ubrzati proces topljrnja masti xd.

I svestan sam ja da i moj obim struka i težina variraju, tako da ovi rezultati nisu najprecizniji i najtačniji, ali takvi kakvi su prijaju oku pa se neću žaliti previše ;-)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #49 poslato: Februar 29, 2012, 10:26:51 posle podne »

ta kriška hleba neće biti uzrok tvog neuspeha..
neuspeh će se dogoditi samo ako ne budeš istrajan u dosadašnjim sasvim ok planovima i ishrani i treninzima
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #48 poslato: Februar 29, 2012, 03:31:58 posle podne »

Prvi rezultati i zapazanja.
Proslo je 10 dana od pocetka moje redukovane ishrane - dijete.
Ovaj nacin ishrane mi ne pada nesto preterano tesko, sto je najbitnije. Nisam imao nekih "gresaka" u ishrani, osim sto sam 2-3 puta jeo oko 21,30h doduse tunjevinu i ella sir.
Uz vase savete oko ishranei treninga, za sada sam skinuo 1,5kg, i 1cm u struku (sto je meni mnogo vaznije).
Sve u svemu ja zadovoljan, i javicu se za tri nedelje kada kompletiram prvi mesec ovakvog rezima rada i ishrane, pa ce tada rezultati verovatno biti merodavniji.
Pozz

To sto si jeo tunjevinu i ella sir u pola deset i nije neka greska, cak naprotiv ;) Samo napred

Heheh nisam znao to :)
Onda jos bolje. zaboravio sam da kazem samo jos da pojedem i krisku hleba (crnog ili razanog) uz obrok. Ne uz svaki ali pojedem. To je jedino sto nisam izbacio jos, ali bice.
Ako budem uspeo da se iskontrolisem sa ishranom do leta (naravno planiram stalno da se hranim pravino) uz Animac cuts, mislim da ce biti rezultata :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #47 poslato: Februar 29, 2012, 03:26:21 posle podne »

neće sigurno, srednjim intenzitetom. Kada završiš trening sa tegovima verovatnoća je velika da si već potrošio zalihe glikogena (ugljenih hidrata)  i telo počinje sa potrošnjom masti kao izvora energije... i zato drži umeren intenzitet, ali postepeno povećavaj trajanje...

Samio da ne zaboravimo da je potrošnja glikogena lokalna i ne može da se prenosi sa jednog mišića na drugi, tako da ako je radio ruke onda je možda potrošio glikohen iz ruku, ali u ostalim delovima su rezerve i dalje tu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #46 poslato: Februar 29, 2012, 12:31:06 posle podne »

Prvi rezultati i zapazanja.
Proslo je 10 dana od pocetka moje redukovane ishrane - dijete.
Ovaj nacin ishrane mi ne pada nesto preterano tesko, sto je najbitnije. Nisam imao nekih "gresaka" u ishrani, osim sto sam 2-3 puta jeo oko 21,30h doduse tunjevinu i ella sir.
Uz vase savete oko ishranei treninga, za sada sam skinuo 1,5kg, i 1cm u struku (sto je meni mnogo vaznije).
Sve u svemu ja zadovoljan, i javicu se za tri nedelje kada kompletiram prvi mesec ovakvog rezima rada i ishrane, pa ce tada rezultati verovatno biti merodavniji.
Pozz

To sto si jeo tunjevinu i ella sir u pola deset i nije neka greska, cak naprotiv ;) Samo napred
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #45 poslato: Februar 29, 2012, 11:58:41 pre podne »

Prvi rezultati i zapazanja.
Proslo je 10 dana od pocetka moje redukovane ishrane - dijete.
Ovaj nacin ishrane mi ne pada nesto preterano tesko, sto je najbitnije. Nisam imao nekih "gresaka" u ishrani, osim sto sam 2-3 puta jeo oko 21,30h doduse tunjevinu i ella sir.
Uz vase savete oko ishranei treninga, za sada sam skinuo 1,5kg, i 1cm u struku (sto je meni mnogo vaznije).
Sve u svemu ja zadovoljan, i javicu se za tri nedelje kada kompletiram prvi mesec ovakvog rezima rada i ishrane, pa ce tada rezultati verovatno biti merodavniji.
Pozz
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Februar 22, 2012, 12:17:11 posle podne »

neće sigurno, srednjim intenzitetom. Kada završiš trening sa tegovima verovatnoća je velika da si već potrošio zalihe glikogena (ugljenih hidrata)  i telo počinje sa potrošnjom masti kao izvora energije... i zato drži umeren intenzitet, ali postepeno povećavaj trajanje...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #43 poslato: Februar 22, 2012, 11:20:21 pre podne »

Hvala na odgovoru.
Mislim da 30min nece biti problem, mada nikad nisam radio kardio posle tegova. Bitno je da sad imam i orijentir :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #42 poslato: Februar 22, 2012, 10:59:27 pre podne »

Senf... jupi xD
Ja recimo volim da pre przenja mesa premazem meso senfom. mnogo je ukusno kasnije kad se jede. probajte.

Da ne pisem post za postom, moze li mi neko reci koliko vremena treba da provedem na onoj orbitek spravi i bajsu ?
Samo uzmite u obzir da cu to da radim posle treninga sa tegovima.
Koliko je recimo zadovoljavajuce vreme a koliko bi bilo lepo ? I jel treba daobratim i paznju na kilometre koje predjem za to vreme ?

minimum 30 min..nisu bitni kilometri..

ok za kilometre. nemam obicaj da gledam to, ali bolje da pitam :)
po 30min ili ukupno na obe spravice 30min ?

minimum 30 minuta kardio treninga nebitno dal je u pitanju bajs ili nesto drugo..ti odluci kako ces, dal ces kombinovati te dve ili ces raditi kardio samo na jednoj..postepeno povecavaj trajanje kardio treniga i super...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #41 poslato: Februar 22, 2012, 10:48:26 pre podne »

Senf... jupi xD
Ja recimo volim da pre przenja mesa premazem meso senfom. mnogo je ukusno kasnije kad se jede. probajte.

Da ne pisem post za postom, moze li mi neko reci koliko vremena treba da provedem na onoj orbitek spravi i bajsu ?
Samo uzmite u obzir da cu to da radim posle treninga sa tegovima.
Koliko je recimo zadovoljavajuce vreme a koliko bi bilo lepo ? I jel treba daobratim i paznju na kilometre koje predjem za to vreme ?

minimum 30 min..nisu bitni kilometri..

ok za kilometre. nemam obicaj da gledam to, ali bolje da pitam :)
po 30min ili ukupno na obe spravice 30min ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #40 poslato: Februar 22, 2012, 10:28:32 pre podne »

Senf... jupi xD
Ja recimo volim da pre przenja mesa premazem meso senfom. mnogo je ukusno kasnije kad se jede. probajte.

Da ne pisem post za postom, moze li mi neko reci koliko vremena treba da provedem na onoj orbitek spravi i bajsu ?
Samo uzmite u obzir da cu to da radim posle treninga sa tegovima.
Koliko je recimo zadovoljavajuce vreme a koliko bi bilo lepo ? I jel treba daobratim i paznju na kilometre koje predjem za to vreme ?

minimum 30 min..nisu bitni kilometri..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.