TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 09:59:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 16537 puta)
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2012, 10:14:19 pre podne »

Senf... jupi xD
Ja recimo volim da pre przenja mesa premazem meso senfom. mnogo je ukusno kasnije kad se jede. probajte.

Da ne pisem post za postom, moze li mi neko reci koliko vremena treba da provedem na onoj orbitek spravi i bajsu ?
Samo uzmite u obzir da cu to da radim posle treninga sa tegovima.
Koliko je recimo zadovoljavajuce vreme a koliko bi bilo lepo ? I jel treba daobratim i paznju na kilometre koje predjem za to vreme ?
« Poslednja izmena: Februar 22, 2012, 10:18:26 pre podne od strane DonPatRoN » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Februar 21, 2012, 05:13:26 posle podne »

Ko voli senf, još bolje od ajvara..
inače potpuno podražavm i ajvar, naravno sve sa merom...

Senf ali pikant obavezno..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #37 poslato: Februar 21, 2012, 04:28:15 posle podne »

Ko voli senf, još bolje od ajvara..
inače potpuno podražavm i ajvar, naravno sve sa merom...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2012, 09:48:27 posle podne »

Od Marko, stavljeno na listu dozvoljene hrane :D
Nisam pitao moze li se jesti domaci ajvar (to bas volim da jedem) ali pretpostavljam da moze.

Ma moze..i ja ga volim, jos onako kad rezi  :P...obicno ga nekad jedem u kombinaciji sa przenim jajima ili sa tunjevinom...
Moze,naravno umereno sve.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2012, 07:34:47 posle podne »

Od Marko, stavljeno na listu dozvoljene hrane :D
Nisam pitao moze li se jesti domaci ajvar (to bas volim da jedem) ali pretpostavljam da moze.

Ma moze..i ja ga volim, jos onako kad rezi  :P...obicno ga nekad jedem u kombinaciji sa przenim jajima ili sa tunjevinom...
                                                             

e to to :-) uz jaja mi sjajno legne kao neka "salatica" i super mi. ja generalno uz tunjevinu jedem crni luk (pomesam sve zajedno) i sa tim volim jogurt ;-)

E upravo taj rad..kao salatica...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #34 poslato: Februar 20, 2012, 07:30:03 posle podne »

Od Marko, stavljeno na listu dozvoljene hrane :D
Nisam pitao moze li se jesti domaci ajvar (to bas volim da jedem) ali pretpostavljam da moze.

Ma moze..i ja ga volim, jos onako kad rezi  :P...obicno ga nekad jedem u kombinaciji sa przenim jajima ili sa tunjevinom...
                                                             

e to to :-) uz jaja mi sjajno legne kao neka "salatica" i super mi. ja generalno uz tunjevinu jedem crni luk (pomesam sve zajedno) i sa tim volim jogurt ;-)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Februar 20, 2012, 07:15:43 posle podne »

Od Marko, stavljeno na listu dozvoljene hrane :D
Nisam pitao moze li se jesti domaci ajvar (to bas volim da jedem) ali pretpostavljam da moze.

Ma moze..i ja ga volim, jos onako kad rezi  :P...obicno ga nekad jedem u kombinaciji sa przenim jajima ili sa tunjevinom...
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #32 poslato: Februar 20, 2012, 06:56:39 posle podne »

Od Marko, stavljeno na listu dozvoljene hrane :D
Nisam pitao moze li se jesti domaci ajvar (to bas volim da jedem) ali pretpostavljam da moze.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #31 poslato: Februar 20, 2012, 05:50:51 posle podne »

Hocu Marko, al daj mi konkretno neke namirnice koje bi mogao da unesem :D
mnogo mi lakse tako da se organizujem.
Ipak sam odlucio da pre Animal Cuts-a sredim ishranu na jedan zavidan nivo (naravno pisacu ovde, pa cete mi vi svi nadam se pomoci XD) pa tek onda uzmem Cuts.
Ali koliko citam jako bitne su i BCAA, i proteini zajedno sa Cutsom. Pa me zanima sta mislite o tome ?
Da prvo uzmem proteine malio (da ih koristim uz ishranu) pa tek onda da aktiviram BCAA i Cuts ?

Od hidrata,ujutru mozes crni hleb,za rucak pirinac ili krompir,ovsene takodje ujutru.Protein ujutru i nakon treninga,kasnije ubaci i BCAA pre i posle treninga,a AC nakoh nekih 6 nedelja ubaci.
Sačuvana
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #30 poslato: Februar 20, 2012, 11:32:25 pre podne »

Alene vrlo verovatno si u pravu.

MightyMO

Nzm za ostale ali meni definitivno :)

I nisam znao do sada, da kad dobro vezbas noge, mnogo pomazes skidanju masnoce sa stomaka, posebno donjeg dela (a totalno je logicno). I ovo mi se bas svidja posto obozavam da radim trening nogu XD
Uglavnom ljudi hvala sa savetima, krecem u ponedeljak sa vezbanjem i sa ovakvom ishranom. Stavicu trening na papir i ishranu da bolje pratim. javlja se za 7 dana sa prvim utiscima.


naravno, trening celog tela treba da radiš.  Ali stvar je u tome što ne možeš organizmu "narediti" odakle da skida masnoću... to je tako... :)    samo pametna dijeta i trening, i mršavićeš polako i kvalitetno, sigurno

Na zalost ne moze se naraediti, ali bi bilo lepo da moze :D
Ali polako ima vremena ne zurim previse, samo se nadam da ce do leta (recimo 1.jula) biti nekog malo vidljivijeg napretka
Ne moze nista preko noci (u slucaju teretane i vezbanja nece nista za mesec-dva da se sredi XD)

Okacicu i neke slicice posle nekog vremena (naravno pre i posle)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Februar 20, 2012, 09:37:33 pre podne »

Alene vrlo verovatno si u pravu.

MightyMO

Nzm za ostale ali meni definitivno :)

I nisam znao do sada, da kad dobro vezbas noge, mnogo pomazes skidanju masnoce sa stomaka, posebno donjeg dela (a totalno je logicno). I ovo mi se bas svidja posto obozavam da radim trening nogu XD
Uglavnom ljudi hvala sa savetima, krecem u ponedeljak sa vezbanjem i sa ovakvom ishranom. Stavicu trening na papir i ishranu da bolje pratim. javlja se za 7 dana sa prvim utiscima.


naravno, trening celog tela treba da radiš.  Ali stvar je u tome što ne možeš organizmu "narediti" odakle da skida masnoću... to je tako... :)    samo pametna dijeta i trening, i mršavićeš polako i kvalitetno, sigurno
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2012, 05:55:17 pre podne »

Mislim da je to sagorevanje sala više vezano za brži metabolizam kad radimo tako veliku grupu mišića...
možda grešim...

I to je istina, pored toga shto se mishici stomaka, posebno donjeg dela, jako aktiviraju prilikom treninga nogu. Vizualizuj neke vezbe za noge i odradi ih bez tezine, samo zamisli opterecenje, a u isto vreme se fokusiraj na to kako reaguju trbushni mishici. Pokushaj to i sa vezbama za druge grupe mishica pa cesh videti razliku :) i da, pazi na tehniku da bude dobra ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
DonPatRoN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #27 poslato: Februar 19, 2012, 10:30:23 posle podne »

Hocu Marko, al daj mi konkretno neke namirnice koje bi mogao da unesem :D
mnogo mi lakse tako da se organizujem.
Ipak sam odlucio da pre Animal Cuts-a sredim ishranu na jedan zavidan nivo (naravno pisacu ovde, pa cete mi vi svi nadam se pomoci XD) pa tek onda uzmem Cuts.
Ali koliko citam jako bitne su i BCAA, i proteini zajedno sa Cutsom. Pa me zanima sta mislite o tome ?
Da prvo uzmem proteine malio (da ih koristim uz ishranu) pa tek onda da aktiviram BCAA i Cuts ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2012, 07:21:55 posle podne »

Ubaci ti ugljene hidrate,u dva obroka do treninga i pojacaj unos proteina da bi cuvao misicnu masu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Februar 19, 2012, 06:45:23 posle podne »

Mislim da je to sagorevanje sala više vezano za brži metabolizam kad radimo tako veliku grupu mišića...
možda grešim...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.