TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396066 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 08, 2024, 10:09:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebni saveti za period definicije  (Pročitano 32866 puta)
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #171 poslato: April 26, 2012, 10:44:03 posle podne »

Pozdrav,

Ne mogu da se odlucim koji whey da uzmem od ova dva http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY270-Elite-Whey-Pro.html    i    http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN367-100-Whey-protein.html

Ovaj sci ima 5kg a ovaj Elite 4.5 sa tim sto elite ima jaci sastav aminokiselina po porciji.

Pored ovoga planiram i bcaa xpress sci da uzmem.

Koji mi vi preporucujete , nije bitna ova razlika u ceni, bitniji mi je kvalitet.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #170 poslato: April 06, 2012, 08:01:51 posle podne »

Takodje. Oni su mi najzastupljeniji UH u ishrani.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #169 poslato: April 06, 2012, 08:01:16 posle podne »

Ja cepam Heljdine makarone,odlicne su,jedem ih umesto hleba. :)
Sačuvana
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #168 poslato: April 06, 2012, 06:56:44 posle podne »

Hvala Alene :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #167 poslato: April 06, 2012, 04:36:17 posle podne »

Da li smem da jedem makarone dokle sam na definiciji ?

Nema toga što ne smeš da jedeš, ali moraš shvatiti da jedina bitna stvar i tokom skidanja sala i dobijanja mišićne mase je rezultate. Ukoliko se uklapaš u količinu UH tokom dana sa makaronima onda nema razloga da ih ne jedeš, ali ako se dešava da nemaš rezultate dok jedeš makarone onda nema testa za tebe. Opet možeš probati sa integralnim makaronama, ali nećeš se oduševiti ukusom.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #166 poslato: April 06, 2012, 04:05:27 posle podne »

Da li smem da jedem makarone dokle sam na definiciji ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #165 poslato: April 04, 2012, 05:02:46 posle podne »

Što se mene tiče onaj ko će da odustaje zbog dva posta na forumu ne mora ni da počinje da trenira, a ja i dalje imam svoja mišljenja, a ako se razlikuju od vaših ne znači da nisam u pravu i obrnuto...ono što se neće desiti je da ću ja davati savete po šablonu samo da bi se uklopio u neke uske standarde jer tako nešto vodi ka zaglupljivanju, prvenstveno mom, a onda i svih oko mene.

Nikad nisam dao savet u koji lično ne verujem da je ispravan, a ako grašim onda je to samo iz razloga što nešto ne znam, a ne zato što nešto krijem, tako da se uvek trudim da savetujem ljude na onaj način kako ja to vidim neophodnim ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12806


Never give up!

« Odgovor #164 poslato: April 04, 2012, 08:59:49 pre podne »

Ovo je forum gde svako ima pravo da iznese svoje misljenje sve dok nekog ne vredja.E sada..svako od nas ima svoju teoriju kako i sta je najbolje jer to je njemu dalo zeljene rezultate.To moze podeliti sa ostalima,a vrlo se dobro zna ko je u pansport timu za savete pa ljudi koji ovo citaju znaju ko je ko.Ali opet to nikako ne znaci da nema i drugih iskusnih ljudi od kojih pocetnik moze nesto nauciti.A na njemu je koga ce poslusati.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #163 poslato: April 03, 2012, 10:11:59 posle podne »

I sta sada da radi taj decko!? Sta ako meni nije jasno sta prvo trebam da uzmem...Bez svadje! Tu ste da pomognete,a ne da odmognete...Bez svadje! Evo,da sam na mestu tog lika,pomislio bi' : ''Vidi,oni se svadjaju,ni sami ne znaju sta treba,kako onda ja da znam!?- BATALJUJ OVO''...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #162 poslato: April 03, 2012, 04:43:01 posle podne »

OMG ti baš ne čitaš šta ja pišem...to je tvoje mišljenje, a ja sam izneo svoje, a to nigde ne stoji da je neko od nas dvojice aposlutno u pravu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #161 poslato: April 03, 2012, 03:47:25 posle podne »

Pa i ne slažem se da je whey osnova, možda je neko drugi tako govorio ali ja nisam. Uostalom ja i nisam rekao ni na ovoj temi da whey nije osnova, tako da za početak ćeš prestati da menjaš ono što sam ja rekao.

Ono što sam rekao da postoji vreme kada je whey bolji izbor i da postoji vreme kada je samo BAA bolji izbor, a ti si rekao nešto što nema smisla, a to je da BCAA nema smisla uzimati bez whey proteina što nije istina iz prostog razloga što suplementacija sa BCAA može da bude savršeno efikasna i bez whey proteina, ali postoje uslovi za to.

Nadam se da ti je sada jasnije šta sam hteo da kažem?
Moj post je bio komentar momku, koji kaze da nema novca za oboje, BCAA i Whey, pa sam komentarisao, da u tom slucaju ulaze u Whey, kroz metaforicki nacin izrazavanja. Zasto!? Jer je Whey osnova. Ko je to rekao? Svi/vecina, koji uredjuju ovaj forum. Od koga sam ja to naucio? U skoli sigurno NE! Od Vas, koji nam delite savete, ovde na forumu!!!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #160 poslato: April 03, 2012, 12:48:45 posle podne »

Pa i ne slažem se da je whey osnova, možda je neko drugi tako govorio ali ja nisam. Uostalom ja i nisam rekao ni na ovoj temi da whey nije osnova, tako da za početak ćeš prestati da menjaš ono što sam ja rekao.

Ono što sam rekao da postoji vreme kada je whey bolji izbor i da postoji vreme kada je samo BAA bolji izbor, a ti si rekao nešto što nema smisla, a to je da BCAA nema smisla uzimati bez whey proteina što nije istina iz prostog razloga što suplementacija sa BCAA može da bude savršeno efikasna i bez whey proteina, ali postoje uslovi za to.

Nadam se da ti je sada jasnije šta sam hteo da kažem?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #159 poslato: April 03, 2012, 07:38:42 pre podne »

Sorry ako sam ti povredio osećanja na bilo koji način, to mi nije bila namera, ali ova rasprava sada gubi svaki smisao...
Alene, pa nije ovo forum za curice, pa da reagujemo emotivno. Jednostavno mi nije jasno, da posle toliko izpisanih postova, gde se naglasava da je Whey osnova, menjas definiciju istog.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #158 poslato: April 03, 2012, 06:40:48 pre podne »

Sorry ako sam ti povredio osećanja na bilo koji način, to mi nije bila namera, ali ova rasprava sada gubi svaki smisao...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #157 poslato: April 02, 2012, 09:23:42 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.

Pa ovo baš i nije tačno jer to bi značilo da suplementacija sa whey proteinom nema smisla bez BCAA, a whey protein je pun BCAA i opet ima savršeno dobrih razloga da se radi suplementacija sa BCAA, a da se ne uzima whey, kao što su periodi ekstremno niskog unosa kalorija...
Alene , upravo si demantovao citav forum, gde se konstantno naglasava, da je osnova whey, pa tek posle slede AK i ostalo, sto sam ja pokusao da dam do znanja tom momku. A nigde ne vidim da sam mu rekao, da whey ne moze bez BCAA, kao sto si napisao. Dok pomenuti momak nije, na tom extremno niskom unosu kalorija.

Pa to ne menja činjenicu da se ne slažem sa tvojom konstatacijom...jer to što si ti rekao ionako nema veze sa logikom...

To da li je taj momak shvatio šta radi, je sasvim druga stvar...
A sta to ima veze sa logikom?
Znaci, ajde objasni, ocemo svi prvo na AK, pa ako ostane nesto para i na whey ili obrnuto,
prvo whey, pa ako ima para onda i AK???
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.