TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 04:58:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o sagorevačima  (Pročitano 31610 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #88 poslato: Maj 11, 2016, 09:15:30 posle podne »

U suštini...ono što stoji u deklaraciji( proizvoĂ°ača)...za Fire Raid...

"Take 3 capsules a day on an empty stomach first thing in the morning! Start with a lower dose and progressively build up to the daily amount to asses tolerance. Cycle usage: use for 8-12 weeks, then take at least 2 weeks off."

Dakle, za početak 1 kapsula pa postepeno povećavaj dozu...do "pune doze"...( u zavisnosi od tolerancije - "osetljvosti" na sastojke)

Smeš da kombinuješ L-karnitin( tj. Carnitine core), naravno pomenuti suplement na bazi karnitina ima u svom sadržaju i ketone maline( koji imaju i stimulativni učinak), zato pažljivo doziraj Fire Raid...

Btw...nema problema sa krvnim pritiskom? Poremećaji srčanog ritma( aritmije)? Astma? Piješ neke lekove?

Zdravstveno je sve ok?

U skorije vreme odraĂ°en lab. nalaz krvi i urina? Ekg? Merenje krvnog pritiska? Spirometrija? Eho srca? Test opterećenja?

Da li je suplementacija ispraćena sa korekcijom ishrane i dobro koncipiranim treningom?

Kako si planirao da uzimaš ove suplemente( u kombinaciji)?
Sačuvana
shipy1987
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #87 poslato: Maj 11, 2016, 01:48:51 posle podne »

Uzeo sam sada i Scitecov Fire Raid i MusclePharmov Carnitine core,zanima me da li smem da ih kombinujem,i za fire raid na deklaraciji nasoj pise 1 kapsula dnevno,a na stranim sajtovima i na deklaraciji pise 3 kapsule dnevno
Sačuvana
A good feeling for me is when you train, and then you put on fresh clothes. New clothes after a training session - you have this rush of endorphins from exercise that everybody gets, and then you get that nice feeling of fresh clothes. It's a double whammy. Conor McGregor
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #86 poslato: Maj 09, 2016, 07:34:07 posle podne »

Što se tiče sagorevača za ova dva koja si pomenuo nisam baš siguran kakvi su ali mogu da ti preporučim http://www.pansport.rs/Sagorevači-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagorevači/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html on je trenutno na nekom popustu :)
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #85 poslato: Maj 09, 2016, 04:32:38 posle podne »

Zanima me scitecov fire raid od nekog ko je koristio kakva su iskustva i carnitine core iz MP-a
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #84 poslato: April 06, 2015, 02:36:51 posle podne »

Nažalost naše regulative su takve da Animal seriju (osim Flex-a) ne možemo nabavljati... i mi bismo voleli da su Animal proizvodi u našoj ponudi :)

U svakom slučaju, vratimo se na temu o sagorevačima.   
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #83 poslato: April 05, 2015, 10:16:11 posle podne »

Daj bre smanjite paranoju, postoje i ocene u internet trgovini, ja godinama kupujem i prodajem po internet sajtovima i u 1% slucajeva se desi neprijatnost ako se ne pazi
Baš tako. Kad vidiš da ima negativne, ne kupiš i to je to. Neko ko ima 300 pozitivnih te sigurno neće zajebati. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #82 poslato: April 05, 2015, 10:14:12 posle podne »

Daj bre smanjite paranoju, postoje i ocene u internet trgovini, ja godinama kupujem i prodajem po internet sajtovima i u 1% slucajeva se desi neprijatnost ako se ne pazi
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #81 poslato: April 05, 2015, 09:45:48 posle podne »

Baš možeš da pogledaš paket, i ako je oštećeno samo kažeš neću da uzmem i to je to. Taj koji ti je poslao plaća dva puta poštarinu, tj. 500 dinara.
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #80 poslato: April 05, 2015, 09:21:53 posle podne »

Tog kurira da častiš što ti da da pogledaš.   ;D

Pravila su da ne smeš da otvaraš zapakovan paket, jer on kad pravda oni imaju njegovu reč da nije otvorio on ?

Verovatno ima ljudi koji stvarno dobavljaju iz Madjarske,ali ima jako puno falš robe sa Kosmeta itd. a opet to unosis u sebe...



Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #79 poslato: April 05, 2015, 09:15:01 posle podne »

Ne znam da li se to nekome desilo kad je kupio bilo sta preko tih sajtova, meni nije. Dva puta sam do sada kupovao i doslo je u redu, jos sutra ujutru stizu kopacke. On ti donese, ti pogledas pa tek onda potpises da si primio i platis. Ako mislis da to nije to samo kazes dovidjenja i oni to vrate onom ko je poslao i to je to. Konkretno pogledas da li je pakovanje otvarano i rok trajanja, nema tu filozofije.
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #78 poslato: April 05, 2015, 08:51:49 posle podne »

Ne uzimam ispod ruke ne bih da mi daju kao slučaj što je bio keks,dextroza i aromu nečega umesto wheya  ;D

Mislio sam da li zabranu imaju Crna Gora, Bosna, ?? Da li je neko nabavljao skoro u ovlašćenim prodavnicama pa da postavi :)

Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #77 poslato: April 05, 2015, 07:48:37 posle podne »

Da li ima kod nas negde Animal cuts da se kupi pošto sam čuo da je u listi zabranjenih proizvoda ?
Na kupujem prodajem :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #76 poslato: April 05, 2015, 07:47:21 posle podne »

Da li ima kod nas negde Animal cuts da se kupi pošto sam čuo da je u listi zabranjenih proizvoda ?

ima kod brata google-a sve
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #75 poslato: April 05, 2015, 07:43:37 posle podne »

Da li ima kod nas negde Animal cuts da se kupi pošto sam čuo da je u listi zabranjenih proizvoda ?
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #74 poslato: Januar 31, 2015, 12:28:12 pre podne »

Da li je neko koristio Shred Matrix i kakvu su iskustva ? Sa kojim sagorevacem biste mogli da ga uporedite ? :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 17 upita.