TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:54:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53064 puta)
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #80 poslato: Januar 19, 2013, 09:15:05 posle podne »

Kome mogu da se obratim da mi napise trening za masu, ne zalim se na svoj trening ali zelim da dostignem vise? Pa bih uporedio sta vise odgovara mom telu.
E to bi i meni dosta znacilo :)
Mada znam otprilike vise serija,jace kilaze,manje ponavljanja .. ja radio pre 4 serije , prva npr na bencu 60kg 12x , druga 65kg 10x,treca 70kg 8x i zadnja cetvrta 75kg 5-6x , s'obzirom da imam 68kg i nije tako lose :D
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #79 poslato: Januar 19, 2013, 09:11:26 posle podne »

T.j upravu si sad kad sve procitam,znam otprilike sta,ali ne znam koliko ,a i jbm li ga,zar i hranu moram da merim koliko jedem ? o.O
Jedem dok ne osetim da je dosta,tad prestajem :D
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #78 poslato: Januar 19, 2013, 09:09:59 posle podne »

Kome mogu da se obratim da mi napise trening za masu, ne zalim se na svoj trening ali zelim da dostignem vise? Pa bih uporedio sta vise odgovara mom telu.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #77 poslato: Januar 19, 2013, 09:08:57 posle podne »

Nisi me razumeo najbolje za Whey,napisao sam da dok radim fazu punjenja,picu ga 2x dnevno,ujutru i uvece,a kada zavrsim fazu punjenja,onda cu samo jednom dnevno a to je uvece sa creatinom i dexom :)
Hranu nisam napisao,ali znam otprilike kako i sta,ujutru cu prvo creatin na prazan stomak,pa pola sata nakon toga uz whey i ovsene 4-5 belanaca,nekad bademe,tunjevine,ajvar i sta vec jos ide uz to , onaj drugi obrok oko 11 je neka vocna salata ili nesto slicno,oko 3 treci obrok kuvano neko jelo uz belo meso,pola sata-sat pre treninga testenine neke,ili pirinac,krompir,i onaj nakon trenga uzimam whey,creatin i deks,a 20min-pola sata nakon toga neku visoko proteinsku hranu,piletinu,ribu(mozda nabavim i konjetinu)  E sad me zanima dal nije to veliki unos proteina nakon treninga ? Dal nije bolje da raspodelim tu proteinsku veceru sa ovim obrokom pre treninga ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #76 poslato: Januar 19, 2013, 08:47:58 posle podne »

Vidi ovako: Kao prvo, tvoj jelovnik je nejasan. Maltene si akcenat bacio na doziranje suplemenata, a količina hrane po obrocima je potpuno nejasna. Nije dovoljno znati samo ŠTA jesti, već i KOLIKO. :)

Drugo, ako misliš da piješ whey 3 puta dnevno, odmah uzmi veću kanticu - isplativije je. No, ja mislim da nema potrebe da ga piješ toliko već da je dovoljno uzeti ga samo nakon treninga + evenutalno u još jednom terminu u toku dana. Znači, maksimum 2 puta. Naravno, neće ti ništa faliti ni od 3 dozera dnevno. Faliće samo debljine tvom novčaniku. :)

Nezahvalno je pričati o brojkama ali kažimo da je realno da dobijaš 2-3kg mesečno.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #75 poslato: Januar 19, 2013, 08:15:58 posle podne »

A jer po tebi ovo dobar raspored ismedju obroka,i dali Whey samo da pijem uvece ili moram i ujutru ?
Ako ga budem pio samo uvece sa creatinom,za mesec dana ce me tacno pokrije ona kanta od 920g.
U fazi punjenja cu ga radim i ujutru i uvece,a posle samo uvece nakon treninga :) I dali mislis da se sa ova dva suplementa uz pravilnu ishranu,jake i redovno treninge moze napredovati makar po 2-3 kg mesecno ? :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #74 poslato: Januar 19, 2013, 08:15:29 posle podne »

Zato sam ga i napisao, da bi otklonio najčešće nedoumice oko ovog suplementa. :)
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #73 poslato: Januar 19, 2013, 07:59:27 posle podne »

Nisam,ali evo sad sam :) Hvala,ovo mi je dosta pomoglo oko kreatina :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #72 poslato: Januar 19, 2013, 07:46:03 posle podne »

.. TAKODJE,KRENUCU U FEBRUARU OPET I 1 MESEC CU NA SUVO BEZ SUPLEMENATA,PA CU OD MARTA SA CREATINOM I PROTEINOM ,ZANIMA ME DALI JE OVO OVAKO DOBRO,I POSEBNO ME ZANIMA JER POSLE TRENINGA TREBA WHEY + CREATIN PA POSLE VECERA SA PROTEINOM HRANOM ILI KAKO VEC ?
TAKODJE JER SE FAZA PUNJENJA RADI 5 ili 7 DANA,JER TREBAM DA PIJEM DEXS. U FAZI PUNJENJA ZAJEDNO SA CREATINOM,I AKO TREBA JER ISTO 30g ILI KAKO ? SORRY STO SAM SE OVAKO UBACIO,ALI PRVI PUT KORISTIM TO I SVE GLEDAM DA SE NE ZAJEBEM :D

Jesi li pročitao ovaj tekst o kreatinu? :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #71 poslato: Januar 19, 2013, 07:44:30 posle podne »

Kupio sam gejner MASS i no reaktor HEMO RUSH, jel treba jos nesto od suplemenata za masu ? Ili je ovo dovoljno ?

Gejner + NO reaktor sasvim su dovoljni od suplementacije. Sada nagazi dobro i sa ishranom, kvalitetno treniraj i to bi bilo to. :)
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #70 poslato: Januar 19, 2013, 07:35:19 posle podne »

Pozdrav !
Posto radim od 6:30 do 14:30 na posao cu nositi whey+protein,ovsene i voce  Inace imam 18god. i sad nameravam da se vratim u trening posle 2 meseca pauze,a pre toga sam treniram 5 meseci ali nista nisam pio , dali ovo ovako moze da se pije ? Imam 68kg i 186cm,treba mi minimum 15kg,ali gejnere nmg da uzimam sad,a mislim da je kombinacija sa proteinom i creatinom dosta dobra i da ce mi dati rezultate
9 : 00 : Creatin Monohidrate 5g u 2dl vode na prazan stomak
9 : 45 30g.Whey u 2dl vode + ovsene pahuljice uz dorucak
11 : 30 Obrok Voce
15 : 00 Creatin Monohidrat 5g. u 2 dl vode
15 : 45 Treci obrok
17 : 30 Cetvrti obrok (kaloricna hrana)
18 : 00 Creatin Monohidrat 5g u 2dl vode
Trening od pola 7 do 8
20 : 00 30g.Whey + 5g.creatin +30g.dekstroze u 2dl.vode(To moze tako ili treba vise ? )
20 :30 peti obrok(proteinska hrana)
To je faza punjenja 7 dana, posle klopa ista, a creatin samo pre i posle treninga,i whey posle treninga ?
Kad ne treniram,a radim fazu opet da iskombinujem 4x dnevno,a kad budem normalno trenirao onda samo posle dorucka 5g.u 2dl vode ...
.. TAKODJE,KRENUCU U FEBRUARU OPET I 1 MESEC CU NA SUVO BEZ SUPLEMENATA,PA CU OD MARTA SA CREATINOM I PROTEINOM ,ZANIMA ME DALI JE OVO OVAKO DOBRO,I POSEBNO ME ZANIMA JER POSLE TRENINGA TREBA WHEY + CREATIN PA POSLE VECERA SA PROTEINOM HRANOM ILI KAKO VEC ?
TAKODJE JER SE FAZA PUNJENJA RADI 5 ili 7 DANA,JER TREBAM DA PIJEM DEXS. U FAZI PUNJENJA ZAJEDNO SA CREATINOM,I AKO TREBA JER ISTO 30g ILI KAKO ? SORRY STO SAM SE OVAKO UBACIO,ALI PRVI PUT KORISTIM TO I SVE GLEDAM DA SE NE ZAJEBEM :D
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #69 poslato: Januar 19, 2013, 07:13:25 posle podne »

Kupio sam gejner MASS i no reaktor HEMO RUSH, jel treba jos nesto od suplemenata za masu ? Ili je ovo dovoljno ?
Sačuvana
rakacsd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #68 poslato: Septembar 26, 2012, 06:36:30 posle podne »

Hvala.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #67 poslato: Septembar 26, 2012, 03:34:55 posle podne »

Ok MightyMO zavrsena rasprava  ::)
 
 A sta mislite o dextrozi uz elite whey i creatin posto nema skoro uopste UH a meni je cilj bar 5 kg ....?

dektroza samo posle treninga, ne u toku dana....   30g (kao jedna merica proteina) zajedno sa wheyom, kreatinom odmah posle treninga
Sačuvana
rakacsd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #66 poslato: Septembar 26, 2012, 03:30:05 posle podne »

Ok MightyMO zavrsena rasprava  ::)
 
 A sta mislite o dextrozi uz elite whey i creatin posto nema skoro uopste UH a meni je cilj bar 5 kg ....?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.