TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:06:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 133324 puta)
blea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #167 poslato: Mart 29, 2013, 03:20:06 posle podne »

Postavicu ovde pitanje jer vidim da je tema do skoro bila aktivna a na drugim temama oko bcaa niko nije pisao godinu dana :D
Ima li neko iskustva sa ovim bcaa suplementom i ako ima, moze li da podeli svoje misli sa mnom, stavicu sliku sa sastvom, pa me zanima i koliko bi bilo potrebno piti tableta

http://i671.photobucket.com/albums/vv75/Deki21blok/BCAA-400ct-Facts.jpg
« Poslednja izmena: Mart 29, 2013, 03:55:19 posle podne od strane blea » Sačuvana
Milos Obilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #166 poslato: Mart 07, 2013, 11:50:39 pre podne »

Hvala na brzom odgovoru, primio k znanju :).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #165 poslato: Mart 07, 2013, 11:05:33 pre podne »

U skladu sa nazivom teme, nijedan protein ti neće pokvariti definiciju jer ne može imati toliko UH i masti u svom sastavu. :) Gejneri su, naravno, druga priča. Gram-dva UH i možda gram masti po dozeru apsolutno neće napraviti nikakvu štetu možda čak ni takmičarskoj definiciji, a da ne pričam o rekreativnoj. :) Pa, eto, i Iso Whey Zero ima 1.5g UH po dozeru i kažeš da ti prija. Nitro Gold Pro ima 2.8g UH i 1.7g masti.

Inače, glavna razlika izmeĂ°u ta dva proteina je proteinski sastav(Nitro je blend, a Iso Whey brz protein) i prisustvo kreatina u Nitrou(Iso Whey nema kreatin u svom sastavu).

U svakom slučaju, ako želiš najčistiji whey, imaš Dymatize Iso 100. :) Tu nema ni UH ni masti.
Sačuvana
Milos Obilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #164 poslato: Mart 07, 2013, 10:31:08 pre podne »

Pozdrav svima,

imam jednu nedoumicu. Koristim Biotech - ov Iso Whey Zero iz razloga sto nema masti i secera i zato sto mi se uklapa u mesecni budzet i izmedju ostalog zadovoljan sam njime. Razmisljam sada da uzmem vece pakovanje od 2+ kg. Moj pik je Nitro Gold Pro, ali me interesuje (iako postoji lista sastojaka) da li se mnogo razlikuje od Iso Whey Zero, jer mi je cilj sto cistiji protein, sa sto manje secera i masti a sve u skladu sa nazivom teme :). Hvala unapred
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #163 poslato: Mart 04, 2013, 07:12:53 posle podne »

Nemoj se voditi time da po svaku cenu uzmes ''nesto''...bitno ti je da imas taj protein u pwm-u,jos imas i amino i to ti je vec super,naravno ako ti je hrana dobra...radi jedan mesec na ''suvo'',pa uzmi neki dobar NO (po sastavu),prijace ti sigurno posle pauze...
Upravo tako!
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #162 poslato: Mart 04, 2013, 07:04:57 posle podne »

Jos uvek istrazujem sta mi je najbolje, tj sta najvise odgovara mom telu.  Hvala u svakom slucaju, verovatno cu to i uraditi, iskulirati mesec dana, pa posle opet neki dobar no.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #161 poslato: Mart 04, 2013, 06:34:38 posle podne »

Nemoj se voditi time da po svaku cenu uzmes ''nesto''...bitno ti je da imas taj protein u pwm-u,jos imas i amino i to ti je vec super,naravno ako ti je hrana dobra...radi jedan mesec na ''suvo'',pa uzmi neki dobar NO (po sastavu),prijace ti sigurno posle pauze...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #160 poslato: Mart 04, 2013, 06:22:16 posle podne »

ako štediš ja sam onda pre za kre-akalyn, a ako ćeš još povoljnije onda običan kreatin monohidrat.... i kad ga potrošiš uzmeš neki NO reaktor... protein imaš, to je najbitnije
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #159 poslato: Mart 04, 2013, 06:09:57 posle podne »

Valja li http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN395-Hemo-NO.html ? :) Za ovaj mesec, pa se posle vracam na shock ili xpand ako ga bude bilo.
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #158 poslato: Mart 04, 2013, 06:07:57 posle podne »

Znam da mi je bolji no, ali sam hteo malo da ustedim ovaj mesec. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #157 poslato: Mart 04, 2013, 05:58:19 posle podne »

Protein, no reaktor, amino ili umesto no, da ubacim kre-alkalin?

ako želiš efekte NO - širenje krvnih sudova, mišićna pumpa, snaga, energija, fokus - i taj "kick" pre treninga onda je ok NO reaktor.   U tom slučaju ti ne treba kre alkalyn.  Protein je super u svakom slučaju a ako ga već imaš ja bih pre ubacila samo BCAA aminokiseline nego kompleksne amino, najbitnije su.

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #156 poslato: Mart 04, 2013, 10:12:13 pre podne »

Uzmes NO koji sadrzi kreatina u sebi ...  8)
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #155 poslato: Mart 04, 2013, 04:15:24 pre podne »

Protein, no reaktor, amino ili umesto no, da ubacim kre-alkalin?
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #154 poslato: Februar 28, 2013, 10:49:22 posle podne »

Hvala ti MightyMO,vidis kako mi devojka lepo kaze i objasni,zbog toga sam ja tu a ne zbog prepucavanja!!!I jos jedno veliko izvinjenje jer stvarno cenim vas trud i rad!!!
Sad, kad si dobio zvanicnu potvrdu onog sto smo ti napisali par postova nize, zamolio bih te da u buduce kontrolises svoj
temperament. Svakog od nas su ispravlajli upuceniji akteri foruma, pa i mene u vise navrata, sa nekoliko njih sam vodio i
zucnu raspravu, to se i ocekuje na forumu, ali nikog nisam vredjao, jer to nije primerno nekom sportskom ponasanju.
Ovo je forum, znaci da je javan za komentarisanje svih ucesnika, sto znaci da ukoliko ne zelis da neko cita i komentarise tvoje postove, onda se dopisuj putem privatnih poruka.
Takodje, nije pristojno, da neko nekoga vredja na osnovi komentara vezanog za IQ i slicno, kao i
spominjanje roditelja u bilo kakvom kontekstu.
Postoje ljudi, koji zive i zaradjuju od ovog i njima nije potrebno da se ovo pretvori u nesto sto nije.

U svakom slucaju, ja ti ne zameram.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #153 poslato: Februar 27, 2013, 12:57:11 posle podne »

Nije problem u misljenju vec u tome sto ne citas sta ti je napisano nego se svadjas sam sa sobom.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.