TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:23:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 133394 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #257 poslato: Jun 14, 2014, 07:34:29 posle podne »

Xpand pola sata pre treninga, doze  od 1-3 merice, probaj da vidis koja kolicina te radi, posle treninga whey, 5 grama kreatina i 3o grama dekstroze. Super kombinacija, probao.
Sačuvana
AJAF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #256 poslato: Jun 14, 2014, 03:05:18 posle podne »

pozdrav svima treba mi savet u vezi suplemenata treniram oko 5 meseci i planiram da kupim no reaktor xpand 2x,kreatin monohidrat i whey pa me zanima vase misljenje u vezi toga jel mogu da ih koristim istovremeno i neki savet kako da to uzimam? unapred hvala :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #255 poslato: Jun 05, 2014, 07:27:45 posle podne »

Drugari, da li mogu da kombinujem sagorevace i kreatin? Neko kaze da, neko ne.... bas me interesuje vase misljenje....??? PS. Ishranu sam regulisao (jedino me cokolada malo zeza i po neko pivo :) ), ali sam hteo da vas pitam, da li je biftek ili riba uvece oko 9-10 pozeljan obrok ili ne? Prethodni obrok mi je u 17h, a ne idem u krevet pre 1h (zbog prirode posla). Inace koristim whey posle treninga, glutamin 5g pre i posle, kreatin 5g pre i posle, amino 5g pre i posle... sad sam ubacio i sagorevace 1 tableta pre treninga i imam neki "dizac" (preworkout), potrebna mi je dodatna snaga... jbg...

Hvala.... :D

Sagorevac i keratin mozes koristiti zajedno,obavezno se dobro hidriraj u toku dana i u toku treninga.ne savetujem ti sagorevac i reactor u isto vreme!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #254 poslato: Jun 05, 2014, 06:16:22 posle podne »

Drugari, da li mogu da kombinujem sagorevace i kreatin? Neko kaze da, neko ne.... bas me interesuje vase misljenje....??? PS. Ishranu sam regulisao (jedino me cokolada malo zeza i po neko pivo :) ), ali sam hteo da vas pitam, da li je biftek ili riba uvece oko 9-10 pozeljan obrok ili ne? Prethodni obrok mi je u 17h, a ne idem u krevet pre 1h (zbog prirode posla). Inace koristim whey posle treninga, glutamin 5g pre i posle, kreatin 5g pre i posle, amino 5g pre i posle... sad sam ubacio i sagorevace 1 tableta pre treninga i imam neki "dizac" (preworkout), potrebna mi je dodatna snaga... jbg...

Hvala.... :D

To ti je ok za večeru ,naravno uz neko povrće.Mogao bi da izbegavaš ugljene hidrate tako kasno. Da li imaš meĂ°uobrok izmeĂ°u ručka i tog kasnog obroka?

A što se tiče te kombinacije,ne znam šta bih ti rekao,meni nekako nema logike.Ali znam fitnes modele koji upravo tu kombinaciju i koriste...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #253 poslato: Jun 05, 2014, 10:21:48 pre podne »

možeš jesti proteinsku hranu uveče...  bitno da nema ugljenih hidrata, a i loših masti što manje...

nemoj reaktore i sagorevače u isto vreme, opredeli se za jedno...  česta kombinacija naših kupaca koja se pokazala dobrom je sagorevač u kombinaciji sa kre alkalyn-om, s obzirom na to da kre alkalyn ne stvara efekat nadutosti - povlačenja vode pa možeš probati sa njim eventualno....  treba eksperimentisati da vidiš šta ti najviše odgovara.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #252 poslato: Jun 05, 2014, 07:37:55 pre podne »

Tu ce ti svako odgovoriti drugacije, ja ne bih kombinovao sagorevac i kreatin, neko bi. Ono na sta treba da obratis paznju koliko taj sagorevac zajedno sa pre W-om ima stimulansa ukupno, jer ih uzimas oba pre treninga.
Sačuvana
Srdjan31
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #251 poslato: Jun 04, 2014, 02:37:55 posle podne »

Drugari, da li mogu da kombinujem sagorevace i kreatin? Neko kaze da, neko ne.... bas me interesuje vase misljenje....??? PS. Ishranu sam regulisao (jedino me cokolada malo zeza i po neko pivo :) ), ali sam hteo da vas pitam, da li je biftek ili riba uvece oko 9-10 pozeljan obrok ili ne? Prethodni obrok mi je u 17h, a ne idem u krevet pre 1h (zbog prirode posla). Inace koristim whey posle treninga, glutamin 5g pre i posle, kreatin 5g pre i posle, amino 5g pre i posle... sad sam ubacio i sagorevace 1 tableta pre treninga i imam neki "dizac" (preworkout), potrebna mi je dodatna snaga... jbg...

Hvala.... :D
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #250 poslato: April 17, 2014, 10:22:31 pre podne »

Aha, jasno, znaci ipak je dekstroza dobro resenje. Hvala.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #249 poslato: April 16, 2014, 10:10:25 posle podne »

Ugljeni hidrati slozeni u toku dana su ti potrebni ,nakon treninga je potreban brz secer do 30g bez obzira koji drugi supplement uzimas!
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #248 poslato: April 16, 2014, 01:32:49 posle podne »

Ok, hvala. Znaci dekstroza samo ako se koristi sa kreatinom. Negde sam procitao da je treba piti i sa wheyom, zato sam pitao.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #247 poslato: April 16, 2014, 01:09:09 posle podne »

AKo ti fali šećera za tvoje dnevne norme,onda je pij. Inače ako ne piješ kreatin,ja mislim da je ona potpuno nepotrebna.Pogotovo nepotrebna uz protein.
« Poslednja izmena: April 17, 2014, 11:16:15 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #246 poslato: April 16, 2014, 05:49:36 pre podne »

Ja bi radije pojeo svoju omiljenu cokoladicu posle treninga. Inace tad pijem cokoladno mleko. Nikad me cist secer nije privlacio.

Dobar je taj multi
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #245 poslato: April 15, 2014, 10:16:46 posle podne »

Hvala ljudi, bas sam bio u nedoumici. Pomogli ste mi. Ishranu sam odavno sredio, mislim da radim sve kako treba, posto sam neverovatno napredovao. Samo jos jedna sitnica, a mozda i nije. :) Dekstrozu da uzmem, da pijem sa wheyom? Posto je jeftina i ne znam koliko bi uticala... I naravno, ako ne goji... Da uzmem Dymatize super multi 120? Ne razumem se najbolje u vitamine, ali dobar je proizvodjac, izgleda mi ok...
« Poslednja izmena: April 15, 2014, 10:33:48 posle podne od strane Funta92 » Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #244 poslato: April 15, 2014, 09:09:55 posle podne »

Vidim da je kreatin neizbezan suplement... Ishrana + whey nije dovoljno? Mislio sam da umesto kreatina kupim neke vitamine kao sto su vitamin C i magnezium. Ili mozda kazein... Misljenje neko...

Ako ishranom uneses dovoljno proteina, whey ti nije potreban i u toj situaciji je bacanje para.

Ako ti je potrebano malo vise energije i snage nego inace onda je kreatin dobrodosao. Daleko od toga da je neizbezan. U rekreativnom vezbanju nijedan suplement nije obavezan.

Kazein i proteinski blendovi u slucaju da propustis obrok ili ako apetit fali.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #243 poslato: April 15, 2014, 09:05:10 posle podne »

Kvalitetna ishrana i dobar trening je sasvim dovoljno za napredak kada je rekreativno vezbanje u pitanju.Dodaci ishrani poboljsavaju odredjene performance ali nisu presudni.Whey protein kao dodatak narocito odmah nakon treninga pomoci ce da dodje do brze apsorbcije amino kiselina neophodnih u fazi katabolizma nakon treninga.Bolja opcija od vitamin C je neki multivitaminski kompleks.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.