TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:53:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u ruci iznad sake  (Pročitano 13137 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #53 poslato: Maj 15, 2012, 08:59:12 pre podne »

Ovo je 7 nedelja kako sam se povredio, sada je bol na skali od 1-10 mozda 2 u fazi pomeranja sake. Sup/pron ide daleko lakse ali i dalje kao da me zateze u predelu spoljnog zgloba i tetive. Kriva sipka je i dalje misaona imenica kao i recimo potisak sa cela...

Sve vezbe sa bucicama koje radim moram malo da saku namestim blize hammer poziciji, u ravnoj varijanti nema teorije bilo sta da uradim, odmah odvratan jeziv bol...
pozdrav, dobro je da ide na bolje. Sobzirom da tegobe traju i dalje, bilo bi dobro da uradiš kontrolu kod lekara koji te je prethodno pregledao...
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #52 poslato: Maj 15, 2012, 03:07:35 pre podne »

sta cu
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #51 poslato: Maj 14, 2012, 06:02:32 posle podne »

Da li je moguce da te dva meseca boli... :/
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #50 poslato: Maj 14, 2012, 05:11:26 pre podne »

Ovo je 7 nedelja kako sam se povredio, sada je bol na skali od 1-10 mozda 2 u fazi pomeranja sake. Sup/pron ide daleko lakse ali i dalje kao da me zateze u predelu spoljnog zgloba i tetive. Kriva sipka je i dalje misaona imenica kao i recimo potisak sa cela...

Sve vezbe sa bucicama koje radim moram malo da saku namestim blize hammer poziciji, u ravnoj varijanti nema teorije bilo sta da uradim, odmah odvratan jeziv bol...
« Poslednja izmena: Maj 14, 2012, 05:18:37 pre podne od strane Arlovski » Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #49 poslato: April 20, 2012, 08:39:44 pre podne »

To je ok, samo budi strpljiv. Kod šipke je veće opterećenje na tetivama, jači je hvat šake tako da su i tegobe najizraženije. Samo polako, javi kako napreduješ  :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #48 poslato: April 20, 2012, 03:38:47 pre podne »

Mali update, bolja je situacija za nijansu, uzeo sam bucice polako u ruku, mogu malo da cackam, ali krivu sipku ni normalan ni obrnut hvat ne mogu ni da podignem bez tegova (radio sam "21" sa 25 kg bez ikakvih problema) - to me brine, proslo je vec mesec dana ako ne i vise, dosta vezbi mogu da uradim, ali recimo jos me muci otvaranje vrata, pvc prozora, cepova od sokova itd...

Supinacija i pronacija maltene u punom zamahu, sve sto mogu desnom mogu i levom sa tim sto me na bolnoj ruci "zateze" i mozda jos malo bolucka. Sve u svemu nije toliko strasno, ali ne kapiram da ocu da se onesvestim od bola cim uzmem bilo kakvu sipku u ruke!?

E, da, dzak sasvim normalno, 0% bola.
« Poslednja izmena: April 20, 2012, 03:40:59 pre podne od strane Arlovski » Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #47 poslato: April 11, 2012, 03:26:34 posle podne »

Nekada je mirovanje važno u oporavku od sportske povrede. Medvutim, sportisti to teško prihvataju, nastavlju da guraju po principu klinse klinom izbija (leči) i obično pogoršaju stanje što produžava izlečenje.... veoma je važan pravilan i dobro odmeren program rehabilitacije za što brži oporavak. 
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #46 poslato: April 10, 2012, 11:25:49 pre podne »

ne prelazim  cim krene da boli stajem, ali je mnogo nezgodno, ovo je sad vec 3 nedelja, bas smeta....sad mi se cini da stagnira stepen bola par dana, za vikend uopste nisam trenirao, tek juce...
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #45 poslato: April 10, 2012, 10:45:36 pre podne »

Mano strpljenja, važno je da ide na bolje... Mirovanje bi svakako dobro došlo (ne potpuno, možeš uzeti i neku mekšu lopticu pa raditi stiskanje ispod granice bola)... važno da ne prelaziš granicu bola.
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #44 poslato: April 09, 2012, 12:40:50 posle podne »

nista, cacka to, pomera, radi dijadinamiku il kako se to vec zove. i trazi mirovanje:) to je naravno nemoguce, ali, ne mogu da kazem da je gore, bolje je, ali je udaljeno od dobrog kao mi od meseca.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #43 poslato: April 09, 2012, 08:55:49 pre podne »

Šta kaže fizijatar na terapijama?
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #42 poslato: April 07, 2012, 05:52:01 posle podne »

da, da, manje boli definitivno, kazem ti supinacija i pronacija koju pre sam jedva izvodio sad lagano uz blago zatezanje, sve vezbe ok u kojima nema tegova, osim hammer varijante. Bukvalno ne mogu bucicu u ruku da uzmem, boli odmah - tu se bol nije smanjio.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #41 poslato: April 07, 2012, 09:33:52 pre podne »

Da li je bolje (manje boli)?
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #40 poslato: April 06, 2012, 07:13:42 posle podne »

nemam ja problem sa podlaktom nego sa zglobom:0 pa onajo, pronacija supinacija ful, ali teg i dalje ne mogu da uzmem u ruku
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #39 poslato: April 01, 2012, 06:16:18 posle podne »

Da, na početku fizikalne nekada je prisutno pojačanje tegoba... Javi kako ide. Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 17 upita.