TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:24:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kupovina u pekari - nuzno zlo.  (Pročitano 10517 puta)
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2012, 02:50:20 posle podne »

Pekara nikad, kad sam u gradu, ili na faksua kupim u IDEI ili Maksiju, imaju one mesavine badem, lesnik, indijski orascic bas dosta kombinacija, 100 grama toga izadje oko 100 din, a bas utoli glad, a i korisno je dosta, uvek mi je to favorit, nego da dajem 200 din za pilece belo, gde nema bas puno mesa i jos da bacam lepinju, ovako sa kostunjavim  vocem mi je mnogo bolje i korisnije
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2012, 02:03:23 posle podne »

belanca, ovsene samlevene u mlinu za kafu, malo mleka, soli...  tiganj :)

a može i pivo  ;D

Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2012, 11:35:15 pre podne »

Evo jednog predloga za razbijanje monotonije u tanjiru. Palačinke od deset belanaca sa nadevom od mlevenog badema,sve to zaliti sa jednim crnim Ginis pivom. :o
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #10 poslato: Maj 24, 2012, 10:45:43 pre podne »

Definitivno mislim da je pileci giros onda najbolja opcija. Nemasna tortilja, meso koje nije przeno na kojekakvim masnim rostiljima i tiganjima. Sa salatama i pichi ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #9 poslato: Maj 23, 2012, 06:02:49 posle podne »

Ako je ishrana strogo planirana, onda nema kiksa, tipa: zaboravio sam kod kuće ili nemam šta da jedem. U one plastične ćasice i za sobom u torbi na posao, u školu, na fax... Ako je baš, baš problem, onda pileće belo ili batak u gradu u nekoj hamburgeriji ili u nekoj narodskoj kuhinji koje se danas otvaraju na svakom ćošku - tu uvek ima nekog mesa..
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Maj 23, 2012, 05:32:34 posle podne »

Ne znam na koliko si strogoj definiciji i korekciji ishrane,ali ako to nije nesto rigorozno ovaj savet sa piletinom i dalje stoji.I ja je jedem bez hleba naravno,jer na zalost ne radim na masi dosta mi je,ma i previse  :'(

A i Monika je u pravu.Uvek nesto iskombinujes,samo ako postoji volja i dobra organizacija  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2012, 05:04:57 posle podne »

kod nas na poslu ima zaliha ovsenih, tunjevine, whey-a, mleka, i uvek se nešto iskombinuje :) 

Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2012, 04:51:33 posle podne »

Ma nije problem kad si na masi,i poneki junk ne moze da skodi u takvim situacija ali na definiciji kiksevi ne smiju da se desavaju..Ja svaki put na fakultet ako imam duza predavanja ili vjezbe nosim bijelo meso bez hljeba naravno..
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2012, 04:21:07 posle podne »

Svi mi makar i ponekd imamo ovakav problem.
Kad radim prepodne i ne odgovara mi bas neko meso za jutro,a ne ponesem od kuce,onda moj izbor pada najcesce na projice sa balans jogurtom,ili projice sa zrnavljem sto mi jos vise odgovara.Sad cak na putu do radnje na jednom kiosku prodaju kuvani kukuruz u casi,sto mi je prakticnije nego klas  :) ,pa mi i to nekad odgovara uz tunjevinu i slicno...
A u toku dana uvek je tu piletina koju sad uglavnom imas grilovanu na vecini mesta fast fooda,mada ja konkretno najcesce (kao i danas) svratim u neki od vecih marketa ili tih radnji gde imas pecenu piletinu po delovima,tako da uzmes pilece belo ili sta vec,oljustis kozicu jer je obicno premazana raznim zacinima i to je to.

Kazem tako sam ja danas na putu do posla svartila do Maxija i uzela parce piletine i par pecurki sa zara i to je to...Prakticno je i upakovano i problem resen  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2012, 03:38:07 posle podne »

Ok,znam da ce vecina vas reci da nije tesko poneti obrok npr na fax,ili na posao i pojesti ga.Ali sta ako ne ponesemo?! Da li postoji ista u pekarama,ili picerijama,mestima sa girosom,ili bilo gde,sto je ok pojesti?

ja sam jednom probao neku salatu kod Tome,koja mi je odvratna bila i bacio sam je posle 2 zalogaja.Problem je bio sto na etiketi nije pisalo da ima krastavaca,a kada sam je otvorio,valjda od stajanja,miris je bio nepodnosljiv.

kad je takva situacija - giros ili belo meso u lepinji ali sa više salate i bez pavlake majoneza i tih stvari naravno...

u pekari se nekad naĂ°u lepe projice...

sendviči isto mogu da se naĂ°u od integralnog hleba pravog... sa salaticom
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2012, 03:10:14 posle podne »

Slazem se sa Stefanom ali je jos bitno napomenuti da premaze izbegavas samo sveza salata.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 23, 2012, 03:04:08 posle podne »

Pilece belo u dzevabdzinicama...Bademi i lesnici sirovi u radnjama...to je sasvim dovoljno za situacije ako se ne stigne poneti hrana ili te mrzim bas taj dan...
Sačuvana
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2012, 02:54:58 posle podne »

Ok,znam da ce vecina vas reci da nije tesko poneti obrok npr na fax,ili na posao i pojesti ga.Ali sta ako ne ponesemo?! Da li postoji ista u pekarama,ili picerijama,mestima sa girosom,ili bilo gde,sto je ok pojesti?

ja sam jednom probao neku salatu kod Tome,koja mi je odvratna bila i bacio sam je posle 2 zalogaja.Problem je bio sto na etiketi nije pisalo da ima krastavaca,a kada sam je otvorio,valjda od stajanja,miris je bio nepodnosljiv.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.