TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396339 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 07:45:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata  (Pročitano 39146 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #42 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:43:36 posle podne »

@Nemanja90
Ako redovno treniras ,kako god se hranio , koristio supse ili ne, uvek ce biti napredka. Jedina razlika je u tome sto kad sredis ishranu i dodas suspe, napredak ce biti daleko vidljiviji i brzi.


Ovo je odlično rečeno ! Bravo Nemanja.

Dakle, kome se žuri, neka čita cenovnik i eventualno razmišlja o nekakvim posledicama.

Kome se baš i ne žuri, on baš i ne mora :)

« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 07:45:36 posle podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #41 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:13:50 posle podne »

Smesno je i pomisliti da su suplementi i hemija isto...a najbolji pokazatelj je to sto ako koristis suplemente i ne hranis se kako treba NISTA od rezultata,dok ako koristis hemiju ishrana moze biti dosta losija nego kakva treba biti sa supsima a da rezultati budu zadovoljavajuci.

Supsi i dobra ishran=ocekivanja se ispunjuju

Supsi i losa ishrana=nista od rezultata

Hemija i losa ishrana=bice rezultata sigurno u zavisnosti od genetike...


Supsi su samo dodaci ishrani koji mogu MNOGO pomoci onom ko zna da ih koristi kad i kako treba. ;)
Ako redovno treniras ,kako god se hranio , koristio supse ili ne, uvek ce biti napredka. Jedina razlika je u tome sto kad sredis ishranu i dodas suspe, napredak ce biti daleko vidljiviji i brzi.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 10, 2012, 06:37:58 posle podne »

Smesno je i pomisliti da su suplementi i hemija isto...a najbolji pokazatelj je to sto ako koristis suplemente i ne hranis se kako treba NISTA od rezultata,dok ako koristis hemiju ishrana moze biti dosta losija nego kakva treba biti sa supsima a da rezultati budu zadovoljavajuci.

Supsi i dobra ishran=ocekivanja se ispunjuju

Supsi i losa ishrana=nista od rezultata

Hemija i losa ishrana=bice rezultata sigurno u zavisnosti od genetike...


Supsi su samo dodaci ishrani koji mogu MNOGO pomoci onom ko zna da ih koristi kad i kako treba. ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #39 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:49:57 posle podne »

Sto se tice kofeina i takozvanih kickova koje on daje,postoje ljudi kako se to kaze neosetljivi na kofein,dok pojedinci otkidaju od samo jedne soljice kafe.Ja sam recimo uzimao Animal Cuts u kome u jednoj dozi ima 200 mg kofeina, i nisam osetio bog zna kakv kick,mnogo bolje je bilo kad sam pored Animala popio  i jaku kafu, e to je  onda bilo nesto:) Sad ce reci neki pa ti nisi normalan mogao si da se ubijes,jer neki ljudi padaju u nesvest od 200 mg kofeina,ali hteo sam da se testiram,sta je prag osetljivosti,inace ne pijem mnogo kafe ,mozda jednu dnevno.Pa recimo perporuke da se kofein ne uzima u vecernjim casovima,i to sam isto testirao na sebi,pio sa A.Cuts ujutru i uvece oko 8 pred vecernji trening,istina trening mi je bio dosta intezivan,tegovi+ kardio pola sata na traci,posle toga sam spavao kao beba.
Poenta je sto je verovatno milion puta ovde ispricano,svaki organizam je drugaciji,i za ni jedan suplement se ne moze reci da radi po sablonu,znaci jedno je teorija a drugo praksa:) Najvaznije je u izgradnji tela i zdravom zivotu biti uporan, istrajati,pogotovo ako imas slabiju genetiku i isprobavati na sebi ,tek tada cete znati sta zapravo tebi najbolje radi:)

Istina...Ja uz kafu mogu komotno da zaspim i nikad ne obracam paznju kada je pijem...sto se tice kofeina u tableti on mi vec znaci ali komotno mogu uzeti i vecu kolicinu bez problema dok je nekom jedna tableta vise nego dovoljna...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:42:17 posle podne »


Poenta je sto je verovatno milion puta ovde ispricano,svaki organizam je drugaciji,i za ni jedan suplement se ne moze reci da radi po sablonu,znaci jedno je teorija a drugo praksa:) Najvaznije je u izgradnji tela i zdravom zivotu biti uporan, istrajati,pogotovo ako imas slabiju genetiku i isprobavati na sebi ,tek tada cete znati sta zapravo tebi najbolje radi:)

slazem se, lepo receno
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:23:24 posle podne »

Sto se tice kofeina i takozvanih kickova koje on daje,postoje ljudi kako se to kaze neosetljivi na kofein,dok pojedinci otkidaju od samo jedne soljice kafe.Ja sam recimo uzimao Animal Cuts u kome u jednoj dozi ima 200 mg kofeina, i nisam osetio bog zna kakv kick,mnogo bolje je bilo kad sam pored Animala popio  i jaku kafu, e to je  onda bilo nesto:) Sad ce reci neki pa ti nisi normalan mogao si da se ubijes,jer neki ljudi padaju u nesvest od 200 mg kofeina,ali hteo sam da se testiram,sta je prag osetljivosti,inace ne pijem mnogo kafe ,mozda jednu dnevno.Pa recimo perporuke da se kofein ne uzima u vecernjim casovima,i to sam isto testirao na sebi,pio sa A.Cuts ujutru i uvece oko 8 pred vecernji trening,istina trening mi je bio dosta intezivan,tegovi+ kardio pola sata na traci,posle toga sam spavao kao beba.
Poenta je sto je verovatno milion puta ovde ispricano,svaki organizam je drugaciji,i za ni jedan suplement se ne moze reci da radi po sablonu,znaci jedno je teorija a drugo praksa:) Najvaznije je u izgradnji tela i zdravom zivotu biti uporan, istrajati,pogotovo ako imas slabiju genetiku i isprobavati na sebi ,tek tada cete znati sta zapravo tebi najbolje radi:)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:02:42 posle podne »


Ma dovoljno da ti da kik da odradis jace trening gde ces vise...samim tim si u plusu po pitanju svega....

Upravo tako, za male pare dobijes veliku stvar, u tome je i prednost kofeina
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:01:53 posle podne »

Cini mi se da bi mi lakse bilo da se odreknem proteina i svih ostalih suplemenata pre nego kofeina.... A nazivanje suplemenata hemijom,je ili posledica neznanja ili krajnje nekorektnog ponasanja pojedinaca koji se prave pametni i samo nam otezavaju i onako dovoljno tezak posao da pomgnemo  ljudima da  shvate razliku izmedju suplementacije i hemije....

Odlican je kofein, jedna tableta od 200 mg ima kick kao 3 guarane ili 2 redbula, guarana ima oko 60 mg u limenci, a red bull je malo jaci oko 80 mg.. ali ima i dosta drugih stvari kao energy drink,a tabletica samo kofein :) jos kad se kombinuje sa guaranom i taurinom vr, ali sam kofein ko kofein nije cudotvorna pilula za skidanje sala, vise mi daje mentalni fokus..

Ma dovoljno da ti da kik da odradis jace trening gde ces vise...samim tim si u plusu po pitanju svega....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:52:53 posle podne »

Cini mi se da bi mi lakse bilo da se odreknem proteina i svih ostalih suplemenata pre nego kofeina.... A nazivanje suplemenata hemijom,je ili posledica neznanja ili krajnje nekorektnog ponasanja pojedinaca koji se prave pametni i samo nam otezavaju i onako dovoljno tezak posao da pomgnemo  ljudima da  shvate razliku izmedju suplementacije i hemije....

Odlican je kofein, jedna tableta od 200 mg ima kick kao 3 guarane ili 2 redbula, guarana ima oko 60 mg u limenci, a red bull je malo jaci oko 80 mg.. ali ima i dosta drugih stvari kao energy drink,a tabletica samo kofein :) jos kad se kombinuje sa guaranom i taurinom vr, ali sam kofein ko kofein nije cudotvorna pilula za skidanje sala, vise mi daje mentalni fokus..
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 12:54:40 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:51:58 pre podne »

Ja neću više da pišem kako bi svi vi što maštate o sreći, bili srećni i zadovoljni.

Prijatan ostatak dana i svako dobro.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:41:22 pre podne »

Ko kaze da niko nije odusevljen kofeinom..ja jesam a verujem i dosta drugih...i bilo sta iz ponude pansporta nazivati hemijom mi je bzv...

Cini mi se da bi mi lakse bilo da se odreknem proteina i svih ostalih suplemenata pre nego kofeina.... A nazivanje suplemenata hemijom,je ili posledica neznanja ili krajnje nekorektnog ponasanja pojedinaca koji se prave pametni i samo nam otezavaju i onako dovoljno tezak posao da pomgnemo  ljudima da  shvate razliku izmedju suplementacije i hemije....
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #31 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:39:46 pre podne »

Na ovom forumu ima likova koji pišu post radi posta,nebitno da li je on smislen ili obična glupost....samo nek se piše.. ??? :P
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:01:19 pre podne »

Ko kaze da niko nije odusevljen kofeinom..ja jesam a verujem i dosta drugih...i bilo sta iz ponude pansporta nazivati hemijom mi je bzv...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:44:19 pre podne »

OK. Hvala svima.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:42:32 pre podne »

bjelica, nema potrebe da se opterećuješ ovakvim stvarima. Ne možeš stvoriti celu sliku o ovom sportu za kratko vreme i samo iz suve teorije. Pogotovo ne načinom da si uporan kao ovan dok ti neko samo u naznaci ne kaže nešto što ti zapravo želiš da čuješ, pa se onda toga uhvatiš ko pjan plota...

Potrebno je ipak malo više vremena da bi uvideo da l.karnitin i kofein ne mogu tek tako skinuti 'par kilograma viška sa stomaka' i da tu ima dosta faktora koji mogu da utiču na skidanje tih kilograma. Polako, ima vremena, složiće se kockice, samo strpljenja...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 18 upita.