TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 11:40:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% kreatin  (Pročitano 9280 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #48 poslato: Septembar 20, 2012, 07:52:50 posle podne »

Po meni, ne. Probao sam sve naše monohidrate i CreaLean je najfiniji. Dymatize, iako isto mikronizovan, za nijansu mi je krupniji.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #47 poslato: Septembar 20, 2012, 07:36:44 posle podne »

Postoji li u PS ponudi neki monohidrat sitniji od Labradinog?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Septembar 20, 2012, 06:49:38 posle podne »

Možeš ga rastvoriti i sa nekim voćnim sokom, nije problem.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #45 poslato: Septembar 20, 2012, 05:04:51 posle podne »

hahahaha hvala robi to mi nikad ne bi palo na pamet :D
Trenutno imam samo ovo od suplementacije i poceo sam da skupljam pare do februara da skupim vise od 100e za suplementaciju :)
Inace jel mozes da mi odg za ovo dal moze da se pije sa obicnim sokom nektar il next neki 100 posto orange il tako nesto?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Septembar 20, 2012, 03:36:46 posle podne »

A, što bi ga mutio kući? Sipaš u šejker sve što imaš od supsa(whey, kreatin, bcaa, glutamin.... šta god od toga imaš) i samo naliješ vode nakon treninga, smućkaš i popiješ. :)

Em praktično, em ne mora da ti bućka šejker pun vode u torbi.  :D
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #43 poslato: Septembar 20, 2012, 02:32:50 posle podne »

nisam cak ni kolicinu smanjio jedan dan sam uzeo samo 5,6gr i evo vec 2 dana zimam po 10gr pre i posle... I da pitam jel ok da smutim kuci kreatin i ponesem na trening i posle treninga ga popijem jel ok sto stoji u flasi sat i po posle ga samo promuckam
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #42 poslato: Septembar 20, 2012, 02:29:07 posle podne »

Evo mene su prestali bolovi i grcevi poceo sam da pijem sa sirupom od jagode i te sad mogu da pijem kao covek

Jesi li samo smanjio kolicinu koju unosis ili si uzimao i nesto od lekova?
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #41 poslato: Septembar 20, 2012, 12:29:07 posle podne »

Bila dobra ideja za sirup, zar ne? :)

Ja trenutno tako pijem odvratni leucin. :D

Super je stvarno :)
Jel moze sa nekim drugim sokom Next il Nectar neki bilo koji?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Septembar 19, 2012, 10:50:41 posle podne »

Bila dobra ideja za sirup, zar ne? :)

Ja trenutno tako pijem odvratni leucin. :D
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #39 poslato: Septembar 19, 2012, 10:18:02 posle podne »

Evo mene su prestali bolovi i grcevi poceo sam da pijem sa sirupom od jagode i te sad mogu da pijem kao covek
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #38 poslato: Septembar 19, 2012, 05:06:21 posle podne »

Da razjasnimo, glavobolja nije uvek povezana sa visokim pritiskom, cisto da se ne opterecujes time.
A posto si siguran da je u pitanju bio cist kreatin a ne kombinacija onda verovatno tvoj organizam tako reaguje. Posto je proslo dosta vremena, mozes pokusati sa manjom kolicinom za pocetak pa ces videti kako ces reagovati.
Sačuvana
vuksa11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #37 poslato: Septembar 19, 2012, 11:12:11 pre podne »

Ni pre, a ni posle tog uzimanja kreatina nisam imao problema sa visokim krvnim pritiskom. Desi mi se naravno koliko i svima s vremena na vreme neka glavobolja (kada verovatno malo pritisak poraste) ali to je uglavnom usled neke promene vremena ili slicno i desava se jako retko (na primer jednom u par meseci/pola godine).
Da kucnem u drvo zaista imam regularan pritisak, a ta dva puta sam bukvalno 15-20 min nakon uzimanja kreatina dobijao izuzetno jaku glavobolju i visok pritisak.

Takodje gotovo 100% sam siguran da u pitnaju nije bio nikakav NO reaktor vec obican kreatin (nazalost se ne secam koji tacno).
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Septembar 18, 2012, 08:29:06 posle podne »

Ja sam pre nekoliko godina (tada sam imao oko 23-24 godine) probao kreatin. Ne znam tacno koji je bio ali je bio pakovan u kesice i sa ukusom sumskog voca. Cim sam popio prvu kesicu pre treninga dobio sam veoma jaku glavobolju. Izmerio sam pritisak i ispostavilo se da mi je jako skocio. Isto sam ponovio i posle par dana i ponovo se desila ista stvar. Od tada nisam nijednom vise probao nijedan kreatin, a koristim whey, BCAA, glutamin prakticno redovno.

Da li neko zna zbog cega sam tako reagovao na kreatin i da li postoji neka vrsta kreatina koju bih mogao da probam a koja ne bi trebalo da izazove rast krvnog pritiska?

To nije bio cist kreatin,nego verovatno neki NO reaktor sa kreatinom i od njih moze doci do povisenja krvnog pritiska i glavobolje i ukoliko i dalje imas slican problem prestati sa koriscenjem istog.Sam kreatin ,ukoliko ne vodis racuna o unosu hidrata,Na dovesce takodje do retencije vode a samim tim moze dovesti i do povisenja krvnog pritiska,ali glavni uzrok toga je Na!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #35 poslato: Septembar 18, 2012, 07:18:44 posle podne »

Ja sam pre nekoliko godina (tada sam imao oko 23-24 godine) probao kreatin. Ne znam tacno koji je bio ali je bio pakovan u kesice i sa ukusom sumskog voca. Cim sam popio prvu kesicu pre treninga dobio sam veoma jaku glavobolju. Izmerio sam pritisak i ispostavilo se da mi je jako skocio. Isto sam ponovio i posle par dana i ponovo se desila ista stvar. Od tada nisam nijednom vise probao nijedan kreatin, a koristim whey, BCAA, glutamin prakticno redovno.

Da li neko zna zbog cega sam tako reagovao na kreatin i da li postoji neka vrsta kreatina koju bih mogao da probam a koja ne bi trebalo da izazove rast krvnog pritiska?


Poviseni krvni pritisak se navodi, teoretski, kao nezeljeni efekat kreatina, ali ne postoje istrazivanja koja su to potvrdila. Da li i sada imas problem sa pritiskom ili se to strogo samo tada javilo?
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #34 poslato: Septembar 18, 2012, 05:16:13 posle podne »

znam to miro nego koliko vremenski pre treningai posle treninga

Pa 20-setak minuta pred trening i odmah po zavrsetku treninga smuckaj ga sa whey-om...
nemam whey
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.