TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:45:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% kreatin  (Pročitano 9135 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Septembar 18, 2012, 04:48:51 posle podne »

znam to miro nego koliko vremenski pre treningai posle treninga

Pa 20-setak minuta pred trening i odmah po zavrsetku treninga smuckaj ga sa whey-om...
Sačuvana
vuksa11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #32 poslato: Septembar 18, 2012, 02:44:12 posle podne »

Ja sam pre nekoliko godina (tada sam imao oko 23-24 godine) probao kreatin. Ne znam tacno koji je bio ali je bio pakovan u kesice i sa ukusom sumskog voca. Cim sam popio prvu kesicu pre treninga dobio sam veoma jaku glavobolju. Izmerio sam pritisak i ispostavilo se da mi je jako skocio. Isto sam ponovio i posle par dana i ponovo se desila ista stvar. Od tada nisam nijednom vise probao nijedan kreatin, a koristim whey, BCAA, glutamin prakticno redovno.

Da li neko zna zbog cega sam tako reagovao na kreatin i da li postoji neka vrsta kreatina koju bih mogao da probam a koja ne bi trebalo da izazove rast krvnog pritiska?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #31 poslato: Septembar 18, 2012, 02:25:24 posle podne »

znam to miro nego koliko vremenski pre treningai posle treninga
Posle treninga uzmi odmah,sa whey-om i deksom ako koristis whey,a ako ne,samo sa dekstrozom.
A sto se tice uzimanja pre treninga,ja uzmem kod kuce kada krenem na trening,znaci nekih 3o min. pre treninga.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #30 poslato: Septembar 18, 2012, 01:40:08 posle podne »

znam to miro nego koliko vremenski pre treningai posle treninga
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Septembar 18, 2012, 01:28:53 posle podne »

5 gr pre 5 gr posle
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #28 poslato: Septembar 18, 2012, 01:14:31 posle podne »

Koliko pre teretane i posle teretane da popijem kreatin?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #27 poslato: Septembar 18, 2012, 12:04:54 posle podne »

Smanjicu dozu, ne znam kako da nazovem grcevi ili neko pucketanje jebem li ga

nešto bolja opcija za osobe osetljive na kreatin monohidrat je kreatin etil ester, a još bolja kre-alkalyn.  Mada verujem ako smanjiš dozu u početku da nećeš imati problema, jer je Dymatize-ov zaista vrh što se tiče kvaliteta, mikronizovan...

Al' sada kada sam kupio ovaj kreatin zelim da ga popijem ne zelim da mi propadne... Popicu danas 4-6gr pre i posle cu da vam javim sve veceras dal sam imao problema i uzecu ga sa sirupom od jagode zbog boljeg ukusa
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Septembar 18, 2012, 08:35:54 pre podne »

Smanjicu dozu, ne znam kako da nazovem grcevi ili neko pucketanje jebem li ga

nešto bolja opcija za osobe osetljive na kreatin monohidrat je kreatin etil ester, a još bolja kre-alkalyn.  Mada verujem ako smanjiš dozu u početku da nećeš imati problema, jer je Dymatize-ov zaista vrh što se tiče kvaliteta, mikronizovan...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #25 poslato: Septembar 17, 2012, 11:49:29 posle podne »

Ja sam do skora koristio GNC kreatin sa ukusom msm borovnice ili sumskog voca,ukus je jaaako dobar,mirise cela soba na njega...prvi put da sam se radovao uzimanju kreatina...samo ga nema kod nas...ali bas jak ukus,sa hladnom vodom ekstra! ;D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #24 poslato: Septembar 17, 2012, 11:30:56 posle podne »

Da vas pitam samo nesto, vataju me ponekad grcevi u stomaku i evo sad pre 2 min me je stislo i otisao sam u wc sve sam izbacio iz sebe sto sam imao(dijareja) + me je boleo stomak malo jace ono, jel to do kreatina do cega je? Jel se navikava organizam

Prati narednih par dana svoj organizam kako su te savetovali, a ja bih samo da dodam da probas malo da uzimas jogurt ( ne znam koliko ti je on zastupljen u ishrani ) posto je odlican probiotik za crevnu floru, ili da probas sa probiotikom u kapsulama.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Septembar 17, 2012, 11:15:31 posle podne »

Pa ako se situacija popravi popij sve ne treba ti pauza...ako se problemi nastave prekini sa pijenjem pa probaj opet za nekih mesec dana...ako te muci samo retka stolica probaj da to korigujes loperamidom...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #22 poslato: Septembar 17, 2012, 11:12:40 posle podne »

Jel da pijem mesec dana pa pauziram 2 nedelje pa opet mesec pijem pa pauziram 2 nedelje il kako? Sve popijem i onda neko vreme ne pijem nista
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Septembar 17, 2012, 10:33:58 posle podne »

Pij jos neko vreme pa ako se situacija ne smiri napravi pauzu pa posle nekog perioda probaj opet...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #20 poslato: Septembar 17, 2012, 10:25:03 posle podne »

Smanjicu dozu, ne znam kako da nazovem grcevi ili neko pucketanje jebem li ga
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #19 poslato: Septembar 17, 2012, 10:18:58 posle podne »

Da vas pitam samo nesto, vataju me ponekad grcevi u stomaku i evo sad pre 2 min me je stislo i otisao sam u wc sve sam izbacio iz sebe sto sam imao(dijareja) + me je boleo stomak malo jace ono, jel to do kreatina do cega je? Jel se navikava organizam

Znas kako ne znam iz kog razloga ja sam prvi put kad sam pila Dymatize-ov monohidrat imala problem sa stomakom, retka stolica, doduse nisam imala grceve...Sada sam opet pocela koristiti isti monohidrat i ovaj put nemam problema...Mozda je potrebno organizmu da se malo navikne..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.