TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:46:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% kreatin  (Pročitano 9101 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Septembar 17, 2012, 09:21:59 posle podne »

Da vas pitam samo nesto, vataju me ponekad grcevi u stomaku i evo sad pre 2 min me je stislo i otisao sam u wc sve sam izbacio iz sebe sto sam imao(dijareja) + me je boleo stomak malo jace ono, jel to do kreatina do cega je? Jel se navikava organizam
Pokusaj sutra da smanjis dozu 3 do 5 g ,pa vidi kako ti reaguje stomak.Ako i dalje budes imao problem prestani da ga koristis ili predji na kre alkalyn.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Septembar 17, 2012, 06:53:06 posle podne »

Joj, nemoj i ti o brežuljcima i vršnim ili ravnim kašičicama. :S
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #16 poslato: Septembar 17, 2012, 06:49:46 posle podne »

ovkao ne gadjam velicinu "breguljka" :D ,al i to sto kazes.. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Septembar 17, 2012, 06:20:05 posle podne »

onda ovaj nema :D
jel znas mozda koliko je 14,7 oz (imam neku staru malu) ?

Zašto ne koristiš kafenu kafenu kašičicu i svi srećni? :)

Da vas pitam samo nesto, vataju me ponekad grcevi u stomaku i evo sad pre 2 min me je stislo i otisao sam u wc sve sam izbacio iz sebe sto sam imao(dijareja) + me je boleo stomak malo jace ono, jel to do kreatina do cega je? Jel se navikava organizam

Liči mi na neželjeni efekat kreatina kod osetljivijih osoba. Grčeve nikada nisam imao, ali me zato nedovoljno rastvoren kreatin otera u wc u rokuod par min nakon uzimanja. To je bilo dok nisam našao koji mi monohidrati odgovaraju.
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2012, 06:21:49 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #14 poslato: Septembar 17, 2012, 05:55:20 posle podne »

Da vas pitam samo nesto, vataju me ponekad grcevi u stomaku i evo sad pre 2 min me je stislo i otisao sam u wc sve sam izbacio iz sebe sto sam imao(dijareja) + me je boleo stomak malo jace ono, jel to do kreatina do cega je? Jel se navikava organizam
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #13 poslato: Septembar 17, 2012, 05:47:52 posle podne »

onda ovaj nema :D
jel znas mozda koliko je 14,7 oz (imam neku staru malu) ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Septembar 17, 2012, 05:30:23 posle podne »

Čini mi se da nema. Da li neki proizvod ima dozera u sebi ili ne proveriš lako - ako kod uputstva na engleskom pominju "scoop"(merica, dozer), svakako ga ima; ako pominju "tea/table spoon", onda ga nema.
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #11 poslato: Septembar 17, 2012, 03:56:03 posle podne »

jel ima u dym kreatinu od 1kg merica?
posto sam ovlaz pregledao i nisam je nasao pa dal da se bacam u ozbiljniju potragu :)
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #10 poslato: Septembar 17, 2012, 01:02:17 posle podne »

uzecu sirup od jagode taj mi keva ima radnji nema od borovnice jbg i jedan drugar me juce isproziva pita me sa cim pijes kreatin ja reko sa vodom on mi kaze koji si ti debil nemoj sa vodom najbolje sa djusom da ga popijes nikako sa vodom najbolje ti legne sve to sa djusom?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 17, 2012, 08:16:10 pre podne »

I da zelim jos da pitam veceras sam 15 puta morao da pisam na svakih 5 minuta ne znam koji mi je a napio sam se bio vode pre toga al ipak ovo je bilo ono stvarno previse 15 puta ko lud hahahaha i jel mogu da smutim nesto sa kreatinom u vodu neki lep ukus da imam posto ubija me ovo ocaj ukus ko lek da pijem u prasku smuci mi se nekako

samo kašika dekstroze sa ukusom narandže može jako lepo da promeni ukus (iovako bezukusnog) kreatina ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2012, 08:58:11 pre podne »

Rastvoriš tabletu nekog šumećeg multija. Ja tako ponekad radim.

Ili stavim koju kap sirupa od borovnice. Budi malo kreativan, ideja ima na pretek. :)
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2012, 10:55:57 posle podne »

I da zelim jos da pitam veceras sam 15 puta morao da pisam na svakih 5 minuta ne znam koji mi je a napio sam se bio vode pre toga al ipak ovo je bilo ono stvarno previse 15 puta ko lud hahahaha i jel mogu da smutim nesto sa kreatinom u vodu neki lep ukus da imam posto ubija me ovo ocaj ukus ko lek da pijem u prasku smuci mi se nekako
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Septembar 15, 2012, 08:37:25 posle podne »

To je bila i namena teksta, ali ljudi se nekako ne trude da koriste pretragu ili malo potraže odgovore koji već postoje na forumu. :)
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2012, 05:34:52 posle podne »

Procitao sam, sve mi je jasno sada hvala Robi jos jednom :)
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Septembar 15, 2012, 03:23:41 posle podne »

Evo ja sam procitala! :-) Tekst je vise nego dovoljan da objasni sve nedoumice oko uzimanja kreatina!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.