TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 11:22:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SLIKICE NOVOG CLANA :)  (Pročitano 90782 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #98 poslato: Mart 10, 2013, 07:33:11 posle podne »

Pa jbg bro, svi se mi mucimo da zaradimo za hranu,da imamo odmor itd, nije nikome lako,nemoj da mislis da je tvoja sudbina losa,a svima nama cvetaju ruze naprotiv..svi se mi borimo u nasoj bednoj zemlji da zaradimo i nesto ostvarimo u zivotu..
Najlakse je reci  ja to ne mogu zbog tog i tog..nema stajanja ni odustajanja, bez obzira na sve.. Moras se truditi da na sve nacine obezbedis sebi dobar oporavak od stresa u teretani ,i vremenom ce sve doci na svoje..
A sto se tice stomaka poceo sam da radim na njemu, trudio sam se svo ovo vreme da bude ravan,da bih imao manje posla,ali kao sto rekoh vec, jako je tesko na 90+ kg odraditi kvalitetan abdomen i da ispratis svu ostalu masu, na cist nacin..
Dacu sve od sebe, vreme ce da pokaze svoje ;)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #97 poslato: Mart 10, 2013, 07:26:46 posle podne »

"simetrija" tebra, to je ono pravo...  imati kvalitetnu telesnu i misicnu masu, a biti simetrican... tome recimo ja tezim, ali nikako da uklopim sve stvari koje su potrebne da se to postigne u fullu. treba mi konkretno vise hrane i vise odmora... Vidim da ti pedjoni sve to imas, i vise od toga, bilo bi nebulozno da ne napredujes. Sa 92-3 kg bi trebalo i neki trbusnjak da izadje na videlo, bar oni skroz gore  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #96 poslato: Mart 10, 2013, 06:57:23 posle podne »

Pa da, vezbac je onaj koji ima odredjenu formu cele godine, da nema previse tu nekih oscilacija i padova,nego samo koraci napred.. U bilo kom trenutku kad skine majicu da se vidi da ^vezba^ a ne sezonci koji mesec dana se pokazu, 11 meseci se kriju itd itd.. Znas i sam na sta mislim :) A i velika vecina je nazovi vezbaca koji i u sred leta kriju noge u trenerici,sramota ih da se skinu u sorc ili kupaci, popularni dzoni bravo fazon, :) Simetrija je ono pravo, i estetski pecat u celoj nasoj prici (bar je takvo moje vidjenje stvari) ..svako ima drugacije ciljeve itd.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2013, 06:59:46 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #95 poslato: Mart 10, 2013, 06:18:39 posle podne »

[quote author=pedjoni986 link=topic=165331.msg2397291#msg2397291 date=1362921598


 Imas ljude koji mnogo vise ullazu pa nista ne urade...A i sam znas kako se tesko pakuje krtina na natural nacin, sve moramo raditi puta 5 ,ali zato je forma tu cele godine, i kvalitetnija gustina misicnih vlakana ;) I zato je ovo sve izazov jer idemo mnogo tezim,trnovitijim putem ..
[/quote]
Lepo receno...forma cele godine...trnovit put... :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #94 poslato: Mart 10, 2013, 02:19:58 posle podne »

Pa bez ulaganja nema nista,ali ponovo samo ulazem u osnovne stvari, sto se i da primetiti..(eto tek sad kad se secem ubacujem bcaa i beta alanin itdd) a ovako kad sam na bulking, whey mi je dovoljan i eto hemo no koji je jeftin(kapsula verzija i oko 2 crvene je ) i kofein koji je tek jeftin a zavrsava posao :)


 Imas ljude koji mnogo vise ullazu pa nista ne urade...A i sam znas kako se tesko pakuje krtina na natural nacin, sve moramo raditi puta 5 ,ali zato je forma tu cele godine, i kvalitetnija gustina misicnih vlakana ;) I zato je ovo sve izazov jer idemo mnogo tezim,trnovitijim putem ..
« Poslednja izmena: Mart 10, 2013, 02:24:11 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #93 poslato: Mart 10, 2013, 11:05:17 pre podne »

Celo selo cepa Hemo! I ja sam uzeo. :)
Ovo ti je druze ekstra,ulozio si dosta,kako truda tako i finansija,ali sad me tek zanima finalni proizvod svega ovoga,tako da kontam da ces staviti dosta slika.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #92 poslato: Mart 09, 2013, 09:24:45 posle podne »

januar do mart tj do sada samo od supsa sam koristio whey, uvek neki multivit,i posebno MG,vit C,omega 3 sa vremena na vreme itd itd.. sad vec dve nedelje cepam hemo NO i kofein pred tred trening,i zavrsavam sa Hemo tamo 20tog..
Pripremam se za rotaciju od 20tog kada uzmem ostale supse,i tada nece biti ni reaktora,ni kreatina ..
Ici ce bcaa 20-25 gr oko treninga (improvizovacu cas pre i posle,nekad malo i u toku,sve zavisno od doze hidrata i snage)
whey 45 gr posle treninga, i jos 2 shejka u toku dana po 40 gr (mozda ubacim i gournet dymatize blend)
beta alanin
kofein or guarana
omega 3 oko 15 gr dnevno ,posebno kada sam nisko sa hidratima..
vitamin c,magnesium,cink posebno..natrolov energizer..
Rotaciju cu da idem mesec dana, pa se spustam na low carb narednih mesec,pa nakon toga sagorevac za finalnu obradu.

To je uglavnom to,tj to je samo 5% onoga sto trebam da uradim,a ostalih 95 posto su hrana,oticanje moshnica do patosa na treningu,i kvalitetan odmor..


E i da, kardio ne nameravam jos neko vreme,samo cu povecati sa 4 treninga nedeljno na 5. kardio tek kroz 2 meseca.
« Poslednja izmena: Mart 09, 2013, 09:38:22 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #91 poslato: Mart 09, 2013, 09:07:12 posle podne »

Sta od supsa u full-u koristis?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #90 poslato: Mart 09, 2013, 08:57:23 posle podne »

Hvala svima, cenim vase misljenje i razmisljanje :)
@Twin cenim ga da budem na 92-3 kg  ,mada sve zavisi ,videcemo, i bice jako tesko da odradim kvalitetan stomak na tih 90+ kg,ali potrudicu se.(ako bude prevelik zalogaj spusticu se na 90 kg). eto ti mi daj neku plocicu sa stomaka ja cu tebi malo kvada,i problem resen :) Nazalost svi imamo neke falinke jbg..

@Stefi pa pazi  nije mi se genetika uopste toliko nasmesila,imao sam tanke noge,bio sam grbav,pilece grudi..ruchice ko u kosovke devojke.. Ali nisam odustao,niti cu da odustanem..i sto je najbitnije idem na suvo,nisam posustao i dograbio se hemije kod prvog platoa, iako sam okruzen ljudima koji su jako dugo na hemiji.

To je onda pravi rezultat i poenta ovog sporta,bar za mene. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #89 poslato: Mart 09, 2013, 04:07:41 posle podne »

ramena su dobra! poceo si da se rezes, vidi se :)))

Da,da jesam bro, mada doduse bicu full sa supsima tek tamo 20tog,ovo je rezanje na suho tek krenuto :D Sa ramenima sam imao velik problem,pa eto kao procvetala posle mnogo znoja i varijacija, sada se bazirem da popravim grudi i budu u simetriji sa ramenima,i naravno stomak da steshem max..sve ostalo manje vise ide gde treba,ali eto taj prednji deo chest i abs mora dupli rad i znoj kod mene..
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #88 poslato: Mart 09, 2013, 04:04:20 posle podne »

ramena su dobra! poceo si da se rezes, vidi se :)))
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #87 poslato: Mart 09, 2013, 03:11:01 posle podne »

Hvala svima, cenim vase misljenje i razmisljanje :)
@Twin cenim ga da budem na 92-3 kg  ,mada sve zavisi ,videcemo, i bice jako tesko da odradim kvalitetan stomak na tih 90+ kg,ali potrudicu se.(ako bude prevelik zalogaj spusticu se na 90 kg). eto ti mi daj neku plocicu sa stomaka ja cu tebi malo kvada,i problem resen :) Nazalost svi imamo neke falinke jbg..

@Stefi pa pazi  nije mi se genetika uopste toliko nasmesila,imao sam tanke noge,bio sam grbav,pilece grudi..ruchice ko u kosovke devojke.. Ali nisam odustao,niti cu da odustanem..i sto je najbitnije idem na suvo,nisam posustao i dograbio se hemije kod prvog platoa, iako sam okruzen ljudima koji su jako dugo na hemiji.
« Poslednja izmena: Mart 09, 2013, 03:15:16 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #86 poslato: Mart 09, 2013, 12:34:18 posle podne »

sto bi narod na selu rek'o sirov malo :D :D palac gore
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #85 poslato: Mart 09, 2013, 11:59:51 pre podne »

nice :D
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
Stefan L.
Gost
« Odgovor #84 poslato: Mart 09, 2013, 11:35:14 pre podne »

Noge su super,jos malo pa ko moje.  :P

Sad ozbiljno...skladno si gradjen,noge i ledja najbolje izgledaju...sve u svemu dobro to ide,a sto je bitno uopste nisi dobio sala na nekim karakteristicnim mestima kad je termin masa za nase prostore u pitanju...ili sve radis kako treba ili ti organizam radi super i ne skladisti vise sala u pojedine delove tela...a verovatno je oboje.  :)

Na ovim tvojim slikama se vidi koliko je tesko da neko ko je visok bude ogroman,ti sa skoro 10 kg vise od tvoje visine imas jos prostora da napredujes natural u misicnoj masi i to lagano,isto kao sad sto si odradio.   :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 14 upita.