TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 03:36:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SLIKICE NOVOG CLANA :)  (Pročitano 90779 puta)
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #113 poslato: April 09, 2013, 05:49:38 posle podne »

nice :)
e a sto nisi sredio sliku u nekom programu, da bi postigao efekat slikanja cetkicom? :D


Probao sam u paint, ali nisam uspeo  :D

jbg, sad nisi u fazonu :P
kakva je to slika bez fotosopovanja :D
e a u kakvoj ti je formi stomak?


Pa ono uglavnom je ravan ,ali jos nisu krenule plochice jos nisam na zeljenom body fat da bi dosle do izrazaja,idem polako, po 2 kg skidam mesecno, cenim ga da ce juna da se vidi 4 pack ako ne 6 :D , jer hocu da se ne spustam ispod 90 kg ,i da se spustim na neki body fat 10ku do juna, a to je jako tesko u natural uslovima jbg,ali dacu sve od sebe,potrudicu se. idealno bi bilo da budem na 90-92 kg a da imam bar malu vidljivost stomaka, tj plochica i da budem na 10% body fat,ako imam snage i volje i malo nize.

mhm..ipak, nije mala stvar sa tom kilazom imati plocice..to kad uspes bice super..
a koliki ti je trenutno body fat?
btw, verovatno je i dobar osecaj kad si natural a postignes maltene sve sto drugi postizu uz pomoc suplemenata :) jest da trema malo vise vremena ali se isplati.. jaca se i um :)
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
pedjoni986
Gost
« Odgovor #112 poslato: April 09, 2013, 05:28:12 posle podne »

nice :)
e a sto nisi sredio sliku u nekom programu, da bi postigao efekat slikanja cetkicom? :D


Probao sam u paint, ali nisam uspeo  :D

jbg, sad nisi u fazonu :P
kakva je to slika bez fotosopovanja :D
e a u kakvoj ti je formi stomak?


Pa ono uglavnom je ravan ,ali jos nisu krenule plochice jos nisam na zeljenom body fat da bi dosle do izrazaja,idem polako, po 2 kg skidam mesecno, cenim ga da ce juna da se vidi 4 pack ako ne 6 :D , jer hocu da se ne spustam ispod 90 kg ,i da se spustim na neki body fat 10ku do juna, a to je jako tesko u natural uslovima jbg,ali dacu sve od sebe,potrudicu se. idealno bi bilo da budem na 90-92 kg a da imam bar malu vidljivost stomaka, tj plochica i da budem na 10% body fat,ako imam snage i volje i malo nize.
« Poslednja izmena: April 09, 2013, 05:29:51 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #111 poslato: April 09, 2013, 05:24:52 posle podne »

nice :)
e a sto nisi sredio sliku u nekom programu, da bi postigao efekat slikanja cetkicom? :D


Probao sam u paint, ali nisam uspeo  :D

jbg, sad nisi u fazonu :P
kakva je to slika bez fotosopovanja :D
e a u kakvoj ti je formi stomak?
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
pedjoni986
Gost
« Odgovor #110 poslato: April 09, 2013, 05:10:01 posle podne »

nice :)
e a sto nisi sredio sliku u nekom programu, da bi postigao efekat slikanja cetkicom? :D


Probao sam u paint, ali nisam uspeo  :D
Sačuvana
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #109 poslato: April 09, 2013, 02:13:17 posle podne »

nice :)
e a sto nisi sredio sliku u nekom programu, da bi postigao efekat slikanja cetkicom? :D
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #108 poslato: April 09, 2013, 01:02:18 posle podne »

Nice shoulder ;) Samo napred! :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #107 poslato: April 09, 2013, 12:41:42 posle podne »

Ma hemija sto posto.  ;D

Bravo batice, odlicno ovo izgleda!


Hvala bro, cenim tvoje misljenje, i bice jos bolje ;)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #106 poslato: April 09, 2013, 01:45:48 pre podne »

Ma hemija sto posto.  ;D

Bravo batice, odlicno ovo izgleda!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #105 poslato: April 08, 2013, 03:00:22 posle podne »

Realno na defki od 43 cm ti vise i ne treba, u natural uslovima.. Dobro je, samo delji!  :)

REalno na defki vise od 43 cm u natural uslovima je nemoguce postici, i to je previse odricanja i truda.
A i vise od toga mi sada ne treba,da bi ispratio simetriju.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #104 poslato: April 08, 2013, 02:58:17 posle podne »

Realno na defki od 43 cm ti vise i ne treba, u natural uslovima.. Dobro je, samo delji!  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #103 poslato: April 08, 2013, 02:55:52 posle podne »

Ma jeste, slikano sa webcam, devojka mi kidnapovala aparat, i ne vraca ga :))) finalne slike ce biti juna ,mada dobra forma se i na krsh slikama vidi :D Ruku ne merim jebem li ga otkad, inace tu je oko 44/5 , da bude u full-u 43 necu da se bunim ,vise od toga i ne bih mogao da ocekujem, jer ce tek ici jaca rotacija etc.. trenutna kilaza 96,5
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #102 poslato: April 08, 2013, 02:53:19 posle podne »

Slika je malkice nejasna, ali koliko vidim bice ovo brutalno, dobija polako lep oblik, a i dalje je ruka masivna (koliko cm?). I rame je perfektno.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #101 poslato: April 08, 2013, 02:30:51 posle podne »

mali update posle mesec dana rotacije, jos uvek bez bcaa i beta alanina, trebali su pasti od prvog,ali kesh otisao na drugu stranu :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #100 poslato: Mart 10, 2013, 08:11:53 posle podne »

Ne,ne koristim(tek od 20tog marta),kao sto rekoh cak ni na kreatin,tj krealkalin nisam vec 2+ meseca :D ovo ti je cisto stanje sa hranom+whey i hemo no ..(inace prvi put sam u zivotu sad probao neki reaktor uopste) old school sam vezbac tada nisu ni bili reaktori ,:)
Beta alanin tek cu sada da konzumiram,da imam koliko toliko boost i izdrzljivost (zajedno sa guaranom i kofeinom),  jer ce biti tesko da odrzim tezine koje imam trenutno u teretani, sa rotacijama i low carb itd..ali trudicu se da ih odrzim i tu gde mogu jos i da napredujem ;) Ovih par meseci rada na masi, povecao sam neke tezine tamo gde sam hteo,a na vecini sam se negde zaustavio i mnogo poradio na formi izvodjenja, i podizao sam broj ponavljanja.. Vaznija mi je forma nego da radim nepravilno i da se zamaram.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2013, 08:15:03 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #99 poslato: Mart 10, 2013, 07:59:38 posle podne »

ma znam o cemu pricas... meni se samo jednom u zivotu videli trbusni, kada sam imao 80kg, ali sve ostalo je bilo izrazito mrsavo. sada sam ok na 95-6, ali stomak je tu, bar je ravan, ali trbusni su nedostizni sa tom kilazom, bar za mene, takva mi genetika i metabolizam... nadam se da ce vremenom to da se okrene u moju korist. s obzirom da vezbam manje od god dana, ide to fino. jedva cekam da vidim rezultat tvog rezanja, jer imamo dosta slicnosti sto se tice godina, visine, kilaze.. (znam to sve jer sam citao tvoje prve postove..) ali ti dosta dugo vezbas, jako bitna stavka... jel vec koristis beta alanin, kakvi su utisci?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 13 upita.