TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:42:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje :)  (Pročitano 17355 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 15, 2012, 01:24:15 posle podne »



a vitamine moracu da uzmem neke, dobro me podseti bratori, kakvo je vreme, uzas....

Ma naravno, sad ako se razbolis mozes i 2-3 nedelje izgubiti na tezinama i kontinuitetu treninga, zajeban je oktobar..;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 14, 2012, 08:00:17 posle podne »

Kad ce video? :D
Kad budem poceo da treniram, sad sam pauzirao nedelju dana jer sam se pretrenirao, i + sam se razboleo, malaksao sam bio, u 7 uvece meni se oci zatvaraju... Krecem od sutra :-)

Prelazni period,malo vit+min i slab imunitet,koriguj to,dzabe cucanj kad se razbolis ;) Sad moramo svi da se dopingujemo vitaminima da bi ostali zdravi dok se vreme ovo varljivo ne stabilizuje
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #59 poslato: Oktobar 13, 2012, 09:20:48 posle podne »

Kad ce video? :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 13, 2012, 07:15:35 posle podne »


Hahah, ja nosim 32, tako nesto :D

Pa dobro bem ga, tolko forsiras cucnjeve 150 kg ludilo :D a cepas 32 broj ? popravi to,nemoj da se brukas covece :D
Hahaha, a dobro ja imam sam 95 godiste, ti si dosta stariji pretpostavljam, a noge su mi, zamisli najslabija partija ovako vizuelno :)
[/quote]

ja sam mator konj :D pleme mu,ostareh, i sam to ne shvatam,ali dobro , :) da mi je 17 leta kao tebi gde bi mi kraj bio :D
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #57 poslato: Oktobar 13, 2012, 06:18:21 posle podne »


Hahah, ja nosim 32, tako nesto :D

Pa dobro bem ga, tolko forsiras cucnjeve 150 kg ludilo :D a cepas 32 broj ? popravi to,nemoj da se brukas covece :D
Hahaha, a dobro ja imam sam 95 godiste, ti si dosta stariji pretpostavljam, a noge su mi, zamisli najslabija partija ovako vizuelno :)
[/quote]
Hah i  ja imam problem sa farkama...List ajd kako tako al Butina.. ko svemirski brod..->dzejkatler koliko dugo treniras?
Sačuvana
SAX!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 13, 2012, 03:56:54 posle podne »


Hahah, ja nosim 32, tako nesto :D
[/quote]

Pa dobro bem ga, tolko forsiras cucnjeve 150 kg ludilo :D a cepas 32 broj ? popravi to,nemoj da se brukas covece :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:41:13 posle podne »

Ludilo :D Jos malo pa ce morati pantalone da se siju po meri. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:30:52 pre podne »

-Noge su pola tela
-Cucanj je jedna od 5 najosnovnijih i najbitnijih vezbi
-Da bi imao jace trbusnjake,jaci Benc...treba da radis noge kako je Bog reko.

To je samo par sitnica koje ljudi na ovom forumu vec godinama govore...

To sto "znalci" uglavnom ne rade noge ili ih rade kao seka perse je uglavnom iz dva razloga:

-Mrzi ih,tj. lenji su i nemaju petlju,jer cucanj kad radis tad najvise boli!
-Misle da su im noge super,nece da ih "nabilduju" a na Leg Curl-u rade sa 30 kg,Cucanj sa 50-60 kg...A nose gej farmerke velicine do 30 i devojke im imaju veci obim butine od njih. :D :D ;D  Ali zato se Biceps i Triceps rade po 2 puta nedeljno...



Zato kad treba da se kupe farmerke, uglavnom u prodavnicama i ima samo za gejeve. 10 dana trazim farke i sve mi uske :D
Ima i toga,gejevi gospodare tom felom pa je doslo vreme da je tesko i farmerke naci da su normalan model i da je 34 stvarno 34,a ne pise 34 a ja ne mogu na list da ih navucem. :D Sve neke pederske u haos bojama,kao helanke da nosis,osim ako vise licis na anoreksicnu manekenku ili Android manekena kako sad gospoda debili zovu te drugove umetnike pa da moze da se udje u te tesne farmerkice za curice.

Ja nosim 34-36 zavisno od modela, i jako jako tesko to ide :( i sve je vise nekvaliteta medju nazovi kvazi orginalima, i zato kad god uvek mogu trenerka rules ;)
A zaista kad god udjes u neku fensi radnju,sve je okruzeno brojevima 30-33 , uglavnom im se ti brojevi najvise prodaju :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 12, 2012, 11:15:17 posle podne »

-Noge su pola tela
-Cucanj je jedna od 5 najosnovnijih i najbitnijih vezbi
-Da bi imao jace trbusnjake,jaci Benc...treba da radis noge kako je Bog reko.

To je samo par sitnica koje ljudi na ovom forumu vec godinama govore...

To sto "znalci" uglavnom ne rade noge ili ih rade kao seka perse je uglavnom iz dva razloga:

-Mrzi ih,tj. lenji su i nemaju petlju,jer cucanj kad radis tad najvise boli!
-Misle da su im noge super,nece da ih "nabilduju" a na Leg Curl-u rade sa 30 kg,Cucanj sa 50-60 kg...A nose gej farmerke velicine do 30 i devojke im imaju veci obim butine od njih. :D :D ;D  Ali zato se Biceps i Triceps rade po 2 puta nedeljno...



Zato kad treba da se kupe farmerke, uglavnom u prodavnicama i ima samo za gejeve. 10 dana trazim farke i sve mi uske :D
Ima i toga,gejevi gospodare tom felom pa je doslo vreme da je tesko i farmerke naci da su normalan model i da je 34 stvarno 34,a ne pise 34 a ja ne mogu na list da ih navucem. :D Sve neke pederske u haos bojama,kao helanke da nosis,osim ako vise licis na anoreksicnu manekenku ili Android manekena kako sad gospoda debili zovu te drugove umetnike pa da moze da se udje u te tesne farmerkice za curice.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #52 poslato: Oktobar 12, 2012, 10:42:47 posle podne »

svaki put kad radim noge ja odradim i trapez i leĂ°a, malo guzica. Kako to vi na čučnju izolujete samo noge? To mora da su neki specijalni čučnjevi koji pogaĂ°aju samo noge  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #51 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:57:27 posle podne »

-Noge su pola tela
-Cucanj je jedna od 5 najosnovnijih i najbitnijih vezbi
-Da bi imao jace trbusnjake,jaci Benc...treba da radis noge kako je Bog reko.

To je samo par sitnica koje ljudi na ovom forumu vec godinama govore...

To sto "znalci" uglavnom ne rade noge ili ih rade kao seka perse je uglavnom iz dva razloga:

-Mrzi ih,tj. lenji su i nemaju petlju,jer cucanj kad radis tad najvise boli!
-Misle da su im noge super,nece da ih "nabilduju" a na Leg Curl-u rade sa 30 kg,Cucanj sa 50-60 kg...A nose gej farmerke velicine do 30 i devojke im imaju veci obim butine od njih. :D :D ;D  Ali zato se Biceps i Triceps rade po 2 puta nedeljno...



Zato kad treba da se kupe farmerke, uglavnom u prodavnicama i ima samo za gejeve. 10 dana trazim farke i sve mi uske :D
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2012, 10:04:13 posle podne od strane Nemanja90 » Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #50 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:55:32 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Oped ta diskusija... da li odvojeno ili spojeno... Ja radim spojeno i  licno ne shvatam zasto bih odvajao. Ramena prvo odradim i znam da sam ih odradio u fullu... A dokaz da sam i noge odro je upala ,nekad blaga a nekad i jaka...
Mogao bih da uzmem za noge po 20 serija da se uvatim svakog misica... al mislim da nema potrebe.
Ne shvatas zasto bi odvajao ? Meni trening nogu (uz ledja) najduze traje, iz jednostavnog razloga sto se noge sastoje iz najvecih i najjacih misica i s'toga mi treba i najvise vremena da ih odradim. Meni samo dok radim cucanj ode preko pola sata treniranja.
 Eventualno mozes da spojis ramena i noge ako ti trening traje 2 sata i jace,al ne znam zasto bi to radio, al dobro, svako ima svoj plan treninga.
NOGE I LEDJA?! Spajas dve najvece partije, to je po meni besmisleno, a i po vecini. Ovo prvi put cujem, majke mi...
Pogresno si razumeo moj post. Trening nogu i trening ledja u POSEBNIM DANIMA, su particije koje najduze radim.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:51:18 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Oped ta diskusija... da li odvojeno ili spojeno... Ja radim spojeno i  licno ne shvatam zasto bih odvajao. Ramena prvo odradim i znam da sam ih odradio u fullu... A dokaz da sam i noge odro je upala ,nekad blaga a nekad i jaka...
Mogao bih da uzmem za noge po 20 serija da se uvatim svakog misica... al mislim da nema potrebe.

Mozes ti tako raditi ali kad su noge u pitanju cinjenica je da ih je bolje raditi zasebno...a i ne vidim zasto sebe toliko opteretiti za jedan trening...
Onaj ko radi noge kako treba ne moze nista osim njih da radi taj trening,osim kad su treninzi cisto odrzavanje forme...


P.S ali dobro,kad je rec o momcima koji idu u teretanu da bi lepo izgledali,ne takmice se i ne bave neki sportom pored teretane onda mogu kako hoce,njihov izbor...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:48:44 posle podne »

-Noge su pola tela
-Cucanj je jedna od 5 najosnovnijih i najbitnijih vezbi
-Da bi imao jace trbusnjake,jaci Benc...treba da radis noge kako je Bog reko.

To je samo par sitnica koje ljudi na ovom forumu vec godinama govore...

To sto "znalci" uglavnom ne rade noge ili ih rade kao seka perse je uglavnom iz dva razloga:

-Mrzi ih,tj. lenji su i nemaju petlju,jer cucanj kad radis tad najvise boli!
-Misle da su im noge super,nece da ih "nabilduju" a na Leg Curl-u rade sa 30 kg,Cucanj sa 50-60 kg...A nose gej farmerke velicine do 30 i devojke im imaju veci obim butine od njih. :D :D ;D  Ali zato se Biceps i Triceps rade po 2 puta nedeljno...


Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #47 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:40:17 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Oped ta diskusija... da li odvojeno ili spojeno... Ja radim spojeno i  licno ne shvatam zasto bih odvajao. Ramena prvo odradim i znam da sam ih odradio u fullu... A dokaz da sam i noge odro je upala ,nekad blaga a nekad i jaka...
Mogao bih da uzmem za noge po 20 serija da se uvatim svakog misica... al mislim da nema potrebe.

Mozes ti tako raditi ali kad su noge u pitanju cinjenica je da ih je bolje raditi zasebno...a i ne vidim zasto sebe toliko opteretiti za jedan trening...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.