TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:34:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje :)  (Pročitano 17357 puta)
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #46 poslato: Oktobar 12, 2012, 08:43:28 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Oped ta diskusija... da li odvojeno ili spojeno... Ja radim spojeno i  licno ne shvatam zasto bih odvajao. Ramena prvo odradim i znam da sam ih odradio u fullu... A dokaz da sam i noge odro je upala ,nekad blaga a nekad i jaka...
Mogao bih da uzmem za noge po 20 serija da se uvatim svakog misica... al mislim da nema potrebe.
Ne shvatas zasto bi odvajao ? Meni trening nogu (uz ledja) najduze traje, iz jednostavnog razloga sto se noge sastoje iz najvecih i najjacih misica i s'toga mi treba i najvise vremena da ih odradim. Meni samo dok radim cucanj ode preko pola sata treniranja.
 Eventualno mozes da spojis ramena i noge ako ti trening traje 2 sata i jace,al ne znam zasto bi to radio, al dobro, svako ima svoj plan treninga.
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #45 poslato: Oktobar 12, 2012, 07:24:30 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Oped ta diskusija... da li odvojeno ili spojeno... Ja radim spojeno i  licno ne shvatam zasto bih odvajao. Ramena prvo odradim i znam da sam ih odradio u fullu... A dokaz da sam i noge odro je upala ,nekad blaga a nekad i jaka...
Mogao bih da uzmem za noge po 20 serija da se uvatim svakog misica... al mislim da nema potrebe.
Sačuvana
SAX!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #44 poslato: Oktobar 11, 2012, 07:55:46 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

Ako ti tako odgovara samo tako nastavi....
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 11, 2012, 05:59:04 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)

Odvojeno lepotice :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Oktobar 11, 2012, 03:36:40 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P

ramena i noge zajedno ili odvojeno? :)  ako je odvojeno ok.... ne znam kako uspete da uradite zajedno ramena i noge kvalitetno... :)
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #41 poslato: Oktobar 11, 2012, 03:14:06 posle podne »

Ja bih da postavim jos jedno pitanjce, nemojte zameriti :) radio sam raznih programa, menjao i na kraju sam se ponovo vratio na stari grudi-biceps, ledja-triceps, ramena, noge....sta vi mislite o tome? Znam samo kada odradim trening da imam upalu 2, 3 dana :) dugo vremena sam bas radio full body workout.... :P
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 11, 2012, 03:11:59 posle podne »

Visina 187, tezina 72 kg....jedno vreme sam napredovao, i sada tako stoji....ishrana, tunjevina, belo meso, jaja svakodnevno, krompir, mleko, jogurt, od voca banana, jabuka.....ne hranim se bas najbolje, ali ne i toliko lose, ali jedem 3 do 4 puta dnevno... Inace imam 22 godine...

Trebalo bi da pojacas ishranu i da unosis raznovrsne namirnice , piletinu ili ćuretinu, ribu, jaja, sir (najbolje mladi), dosta povrća, zatim žitarice ( ovsene pahuljice ), mozes jesti integralni hleb, testeninu, pirinač,  za uzinu koštunjavo voće - lesnik, badem...Da li imas problem sa apetitom?

Pozdrav.....imam malo problem i sa apetitom, to stoji.....ali opet ja mislim da ne jedem toliko lose....kada pomenete ribu da li u tom slucaju vazi tunjevina, sardina, pa cak i fileti?

Takav sam utisak stekla, pa sam htela da ti preporucim neki vitamin ( B grupu npr ) ili neki multivitaminski kompleks, oni ce ti poboljsati apetit a i uticace povoljno na ceo organizam.
Da, sto se ribe tice mozes jesti sve, zavisi samo koliko ti finansije dozvoljavaju. Sardina, tunjevina, haringa, oslic...mislim da su to povoljnije varijante. Mozes i filete ali da ih uzimas u ribarnici pa spremis kod kuce, bolje nego one gotove.


Hvala na savetu....vec se jede i trenira se Boga mi :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 06, 2012, 08:00:00 posle podne »

A sada ne da mi gore noge i listovi, auuu, danas kad sam siso iz autobusa za malo da padnem, pokleknule mi noge :D

To se ceni tebra, kad silazis da klecas, kad se penjes da goris :) i kad sednes na guzu da pozelis da nikad nisi ni seo :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 06, 2012, 03:14:39 posle podne »


Kako ne. Kome je cilj da se siri po ulicama, pravi probleme, pusi, pije, taj i nije sportista...
[/quote]

Naravno slazem se sa tim, ali ako te ne zanima powerlifting, onda lagano povecavaj tezine,ne radi ih po svaku cenu, bolje da si mesto tih  150 kg koje su ti pale, odradio 10tak na 120-130 i goreo bi vise :D, mada i kolko se secam negde si rekao da te zanima i powerlifting jer si dobro napredovao sa tezinama :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #37 poslato: Oktobar 06, 2012, 12:17:11 posle podne »

P.S ja i ne mogu da se sirim po ulici kao neki, nemam neku genetiku, nisam ni toliko veliki, samo imam snage dosta :D
i treniram naravno, da sutra kad ustanem ujutru pogledam sebe u ogledalu i vidim lepo izvajano telo, a ne da budem ''gradski mangup'' da ga tako nazovem, kao pojedini  :)
To je pravi stav, da treniras zbog sebe i da ti budes zadovoljan. :-)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #36 poslato: Oktobar 06, 2012, 11:10:18 pre podne »

P.S ja i ne mogu da se sirim po ulici kao neki, nemam neku genetiku, nisam ni toliko veliki, samo imam snage dosta :D
i treniram naravno, da sutra kad ustanem ujutru pogledam sebe u ogledalu i vidim lepo izvajano telo, a ne da budem ''gradski mangup'' da ga tako nazovem, kao pojedini  :)

sve prema zeljama i ciljevima ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 05, 2012, 11:01:31 posle podne »

Hmmm, jesi ti ikad cuo za programe kao npr Madcow intermediate, Texas method, 5/3/1 i slicno... Ne mozes vjecno dizati jednu te istu tezinu, moras stalno ici prema gore, moras imati neki plan i progresiju a ne tako stalno da dizes isto sto i prije...
Al nisam dizao kao i pre, ja sam sada PRVI put probao 150kg, prosle nedelje sam mogao 140kg 3 puta, cetvrti sam pao. Ubedjen sam bio da mogu 150kg jednom, ali mogu da ga tako kazem 'malo vise od pola' ponavljanja
A tezine ne dizem iste, cak sta vise tu dosta i napredujem..

Ako sa 16 godina dizes 150 kg na cucnju, pred tobom je svetla buducnost sinak :) Ja u 16 godina, sam se trovao nikotinom i jurio mackice,tigrice i provodio dane u demenciji od alkoholnog kolapsa :) tako da ne ponosim se time, lepo je da jedan decak mladi ulaze sebe u sport.. :) ali nemoj da se puvas kao vecinu sto srecem, prva recenica im je dizem tolko i tolko, ja sam baja ,i mnogo sam jak,sire se po ulici..znamo i svi kakvi sve klinci postoje,tako da budi svoj,sledi svoje instinkte, i gruvaj nogice,pa kad te pipne mackica za butku da oseti sta znaci katler dzej sa nagruvanu butku :D
P.S. i listice odostraga nemoj da zaboravis :D
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2012, 11:04:46 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 05, 2012, 04:57:29 posle podne »

Hmmm, jesi ti ikad cuo za programe kao npr Madcow intermediate, Texas method, 5/3/1 i slicno... Ne mozes vjecno dizati jednu te istu tezinu, moras stalno ici prema gore, moras imati neki plan i progresiju a ne tako stalno da dizes isto sto i prije...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 05, 2012, 04:33:02 posle podne »

Uf sine,pazi se, sto te neko ne prati u zadnjoj seriji da ustaje sa tobom ? O tome sam ja pricao, laka je crta izmedju hranjenja ega i povreda, polako samo :)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 05, 2012, 04:29:34 posle podne »

Znaci ne mozes podici 150 :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.