TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:08:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VITAMIN C  (Pročitano 12907 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #74 poslato: Oktobar 08, 2012, 08:52:06 pre podne »

Ja bih voleo mišljenje lekara o ovome:

http://www.youtube.com/watch?v=IPpYENUHde0

Hvala unapred.



Rekao je jednu finu stvar  -  "zasto ne bi radio onako kako se osecam".
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #73 poslato: Oktobar 07, 2012, 09:07:08 posle podne »

Hraniti se zdravo, vežbati bolje. Neverovatna priča sportiste koji postiže vrhunske rezultate zahvaljujući svojoj biljnoj ishrani i zdravom načinu života. Sve to u sedam pojmova: Čist vazduh, Voda, Sport, Sunce, Sirova hrana, Mentalni stav i Učenje. Velika inspiracija i motivacija da živite kvalitetniji život!

http://wadelightheart.ca/wordpress/
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2012, 09:13:28 posle podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #72 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:55:46 posle podne »

Ja bih voleo mišljenje lekara o ovome:

http://www.youtube.com/watch?v=IPpYENUHde0

Hvala unapred.

Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #71 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:43:58 posle podne »

O vitaminu C ne da ne razmisljam,nego ga se ne bi ni setio da nije ove teme...apsolvirano je ovde na forumu pre nekih godinu dana da je to i vise nego izvikan vitamin i da nema studije koja dokazuje bilo sta esencijalno vezano za pomenuti vitamincic,bilo to pozitivno ili negativno. :)

Otkad ne mislim na vitamin C zivot mi se skroz promenio ni jednom se nisam ni prehladio. :D Evo vec dve godine. ;) Tako da manite se corava posla. :)

Jasno je da nije cudotvoran, ali se ne moze osporiti da je koristan. Poenta je da se ne treba opterecivati, svako moze proceniti da li mu nesto odgovara ili ne.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #70 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:39:09 posle podne »

O vitaminu C ne da ne razmisljam,nego ga se ne bi ni setio da nije ove teme...apsolvirano je ovde na forumu pre nekih godinu dana da je to i vise nego izvikan vitamin i da nema studije koja dokazuje bilo sta esencijalno vezano za pomenuti vitamincic,bilo to pozitivno ili negativno. :)

Otkad ne mislim na vitamin C zivot mi se skroz promenio ni jednom se nisam ni prehladio. :D Evo vec dve godine. ;) Tako da manite se corava posla. :)

Bravo :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:31:54 posle podne »

O vitaminu C ne da ne razmisljam,nego ga se ne bi ni setio da nije ove teme...apsolvirano je ovde na forumu pre nekih godinu dana da je to i vise nego izvikan vitamin i da nema studije koja dokazuje bilo sta esencijalno vezano za pomenuti vitamincic,bilo to pozitivno ili negativno. :)

Otkad ne mislim na vitamin C zivot mi se skroz promenio ni jednom se nisam ni prehladio. :D Evo vec dve godine. ;) Tako da manite se corava posla. :)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #68 poslato: Oktobar 07, 2012, 10:33:28 pre podne »

http://www.ivonazivkovic.net/ISTINA-O-VITAMINIMA.html
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #67 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:47:38 pre podne »


Ne bih da te uvredim, ali ja bih da o ovome malo razgovaram sa lekarima.

:)
Pa javio se lekar i rekao da nije istina, ne?!
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #66 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:47:49 pre podne »

http://www.valetudo-drroso.com/site/znanje-je-moc/velikani/52-raymond-royal-rife-velika-zrtva-farmakomafije.html
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #65 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:39:03 pre podne »

I ja tebi želim laku noć ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:35:52 pre podne »

i želja da me baš ti savetuješ,
Nisam savetovao tebe,nego ljude koji ce tek doci i koji ce citati tvoje kojestarije,a ti samog sebe savetujes,jer sve znas, od takve si sorte..OFF
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:33:59 pre podne »

A kad porasteš, nosićeš praznu školjku od fiće na nekom takmičenju ... :)

Decko,ti samo ovde unosis mrznju na sebe, jer koliko vidim u svakoj temi se posvadjas sa nekim,tako da ne bi da duzim dalje,promasen si tip..nema razloga da ti meni objasnjavas nesto, jer ne vidis koliko si supalj, na tvoje postove vise ne odgovaram,a ti nastavi pa neces ni imati sagovornika na ovom forumu..
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #62 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:18:07 pre podne »

A kad porasteš, nosićeš praznu školjku od fiće na nekom takmičenju ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:16:27 pre podne »

Usput, bilder je onaj koji ne može da živi (ili to jako teško radi) bez ogledala ili santimetra.

Meni odlično ide i bez toga.

Pored body buildinga postoje još neke body discipline, zar ne ?!

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:14:47 pre podne »

Ne znam odakle ti toliki entuzijazam i želja da me baš ti savetuješ, a potpuno je jasno da me uopšte ne razumeš i da ne praviš razliku izmedju vitamina C i askorbinske kiseline, čime si sebe diskvalifikovao u mojoj projekciji sagovornika.

Ne bih da te uvredim, ali ja bih da o ovome malo razgovaram sa lekarima.

A ti slobodno unosi u svoj organizam šta god poželiš. Nemoj slučajno da preskočiš hormone i azot oksid.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.