TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:37:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slabost u rukama kao standard zivota. ili ne?  (Pročitano 8792 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #34 poslato: Novembar 01, 2012, 07:04:30 pre podne »

Ovo nisi čuo od mene, torentuj Magnificent mobility 2 ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #33 poslato: Novembar 01, 2012, 01:50:38 pre podne »

Ako masaža pomaže sigurno je mišić, a bol se izaziva iritacijom nerva od zgrčenosti u mišići koji time stiska nerv i izazvia bol...
E oped ja.... Onaj problem me je prosao.. Al me zanima ,spomenuo si u nekom od postova. Ako misic boli pri stisku sake to znaci da sam se preforsirao? upravo mi se to desava evo 2 dana ima .Al mene boli u dlanu znaci recimo Stavim obe ruke dlan o dlan i guram jednu ka drugoj. Onda nastane bol. Jel to znacid a sam se preforsirao?

Ne, to nije to...zaboravi to sa šakama...

Najverovatnije si sav zategnut jer se ne istežeš dovoljno, a očigledno da si takav genetski da su ti mišići više zategnuti, tebi će redovno istezanje dati najbolje rezultate.
Ok hvala ti . Evo sta ti predlazes? imas neki sajt  te vezbe istezanja? ili nesto slicno?
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 31, 2012, 09:51:10 posle podne »

Ako masaža pomaže sigurno je mišić, a bol se izaziva iritacijom nerva od zgrčenosti u mišići koji time stiska nerv i izazvia bol...
E oped ja.... Onaj problem me je prosao.. Al me zanima ,spomenuo si u nekom od postova. Ako misic boli pri stisku sake to znaci da sam se preforsirao? upravo mi se to desava evo 2 dana ima .Al mene boli u dlanu znaci recimo Stavim obe ruke dlan o dlan i guram jednu ka drugoj. Onda nastane bol. Jel to znacid a sam se preforsirao?

Ne, to nije to...zaboravi to sa šakama...

Najverovatnije si sav zategnut jer se ne istežeš dovoljno, a očigledno da si takav genetski da su ti mišići više zategnuti, tebi će redovno istezanje dati najbolje rezultate.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #31 poslato: Oktobar 31, 2012, 01:56:28 posle podne »

Ako masaža pomaže sigurno je mišić, a bol se izaziva iritacijom nerva od zgrčenosti u mišići koji time stiska nerv i izazvia bol...
E oped ja.... Onaj problem me je prosao.. Al me zanima ,spomenuo si u nekom od postova. Ako misic boli pri stisku sake to znaci da sam se preforsirao? upravo mi se to desava evo 2 dana ima .Al mene boli u dlanu znaci recimo Stavim obe ruke dlan o dlan i guram jednu ka drugoj. Onda nastane bol. Jel to znacid a sam se preforsirao?
Hteo sam reci pretrenirao..
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 31, 2012, 01:56:00 posle podne »

Ako masaža pomaže sigurno je mišić, a bol se izaziva iritacijom nerva od zgrčenosti u mišići koji time stiska nerv i izazvia bol...
E oped ja.... Onaj problem me je prosao.. Al me zanima ,spomenuo si u nekom od postova. Ako misic boli pri stisku sake to znaci da sam se preforsirao? upravo mi se to desava evo 2 dana ima .Al mene boli u dlanu znaci recimo Stavim obe ruke dlan o dlan i guram jednu ka drugoj. Onda nastane bol. Jel to znacid a sam se preforsirao?
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 18, 2012, 05:16:58 posle podne »

Ako masaža pomaže sigurno je mišić, a bol se izaziva iritacijom nerva od zgrčenosti u mišići koji time stiska nerv i izazvia bol...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 16, 2012, 08:11:01 posle podne »

Malo si ti raštiman, verovatno loše treniraš sa tegovima ili ti je trapez i čitav rameni deo leĂ°a pokočen na dosta mesta pa sada snosiš posledice.

Moraćeš redovnije da se masiraš i istežeš...
Bogami moracu... danas sam napipao bol u tricepsu tako da mogu i to da masiram.. dal je neki zivac ili tetiva ili nesto slicno... al pomaze mi kad masiram.
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 16, 2012, 12:32:50 posle podne »

Malo si ti raštiman, verovatno loše treniraš sa tegovima ili ti je trapez i čitav rameni deo leĂ°a pokočen na dosta mesta pa sada snosiš posledice.

Moraćeš redovnije da se masiraš i istežeš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #26 poslato: Oktobar 15, 2012, 12:58:23 posle podne »

A šta ti proĂ°e kroz ruku?
xax pa neki neprijatan bol... kako da ti objasnim nije da mi smeta pri treningu .. ali je pocelo da iritira..Evo danas oped odbojku igrao pri svakom servisu mi prodje bol kroz triceps.
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:07:46 pre podne »

A šta ti proĂ°e kroz ruku?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:07:32 posle podne »

Tehnički ni to ne znači ništa jer ima dosta velikih i nabildovanih pa opet ne mogu nikoga ništa da nauče. Iz tog razloga je obrazovanje dobra stvar, ali opet ne treba da shvatiš da sve rešavaš jednim kursom ili školom.

Biti trener znači da ćeš se ti u odreĂ°enom vremenskom periodu brinuti od zdravlju jedne osobe, jer fakat možeš nekoga povrediti ako ga ne treniraš kako treba. Biti dobar trener znači brinuti se o zdravlju osobe i pri tome pomoći toj osobi da doĂ°e do željenih rezultata.

Moja škola je ta da sam godinama (daleko više nego što se u školi provede) skupljao svoje znanje. Škola je dobar start, ali za bodybuilding nećeš ništa naučiti u školi, naučićeš kako se trenira i kako se vodi računa o ishrani, a o bodybuilding - u možeš naučiti samo od nekoga ko je sve to već prošao.
Skroz si upravu. Evo da se vratimo na temu. Ja sam dosao upravo sa treninga ledja/triceps...  Mogu se pohvaliti je je bol sve manja.... Al mi je za oko zapalo sledece..-> Desava se vec tri treninga tricepsa u nazad. Kad radim bench mislim na uski.. pri zavrsetku pokreta(pozitivnog pokreta) znaci dizanja...,znaci bukvalno odradim sav posao al na kraju kad podignem tezinu me nesto prodje kroz ruku.. neki bol. Sto je sirina hvata veca bol nestaje? u cemu je caka?
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 14, 2012, 02:21:38 posle podne »

Tehnički ni to ne znači ništa jer ima dosta velikih i nabildovanih pa opet ne mogu nikoga ništa da nauče. Iz tog razloga je obrazovanje dobra stvar, ali opet ne treba da shvatiš da sve rešavaš jednim kursom ili školom.

Biti trener znači da ćeš se ti u odreĂ°enom vremenskom periodu brinuti od zdravlju jedne osobe, jer fakat možeš nekoga povrediti ako ga ne treniraš kako treba. Biti dobar trener znači brinuti se o zdravlju osobe i pri tome pomoći toj osobi da doĂ°e do željenih rezultata.

Moja škola je ta da sam godinama (daleko više nego što se u školi provede) skupljao svoje znanje. Škola je dobar start, ali za bodybuilding nećeš ništa naučiti u školi, naučićeš kako se trenira i kako se vodi računa o ishrani, a o bodybuilding - u možeš naučiti samo od nekoga ko je sve to već prošao.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 14, 2012, 10:30:48 pre podne »

Meni nije trebala, ali siguran sam da može pomoći kada si na samom početku. U stvari niko ne te neće zaposliti ako nemaš diplomu...naravno to gde ćeš da naĂ°eš diplomu je druga stvar.

Bodybuilding nije nešto popularan sport i malo ko hoće da se bavi baš bodybuilding - om, zato ljudi završavau te nasušne fitness kurseve i slične gluposti, ali i dalje je diploma, kakva god da je, jedini dokaz poslodavcu da ti nešto znaš o tome što pričaš...
xax kao dokaz veliko i nabildovano telo ! kakva diploma xD
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 14, 2012, 07:38:38 pre podne »

Meni nije trebala, ali siguran sam da može pomoći kada si na samom početku. U stvari niko ne te neće zaposliti ako nemaš diplomu...naravno to gde ćeš da naĂ°eš diplomu je druga stvar.

Bodybuilding nije nešto popularan sport i malo ko hoće da se bavi baš bodybuilding - om, zato ljudi završavau te nasušne fitness kurseve i slične gluposti, ali i dalje je diploma, kakva god da je, jedini dokaz poslodavcu da ti nešto znaš o tome što pričaš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 13, 2012, 08:30:49 posle podne »

Nije od kreatina direktno, ali pošto kreatin zahteva da se unosi dosta vode i puni tu vodu u mišić, moja je pretpostavka da se tako napunji mišići lakše i naravno agresivnije zgrče, a na trapezima se redovno desi da se napravi i čvor usled tog grčenja...samo sam hteo da potvrdim svoje sumnje. To je sve ;)
xax potvrdio si.Imam jedno pitanje koje nije u vezi teme.. i malo je neoubicajeno-Kako je postaje BB instruktor? jel potrebno samo iskustvo ili neka diploma?
Sačuvana
SAX!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.