TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 12:06:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slabost u rukama kao standard zivota. ili ne?  (Pročitano 8813 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2012, 06:33:36 posle podne »

Misliš na biceps?

A da li osećaš tu slabost u stisku šake. Probaj da stisneš šaku kada se osećaš odmorno i onda to upoedi sa stiskom kada si umoran i kad osećaš tu slabost... to može da ukaže na zamor CNS - a usled treninga.
Danas smo igrali odbojku i pri prvih par servisa 5-6 osetio sam strasno kidanje... u rukama.. to jest u desnoj kod tog savijaca ruke.. mada ko sto ti kazes mozda je biceps a mozda i triceps... tu negde izmedju...
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:51:22 posle podne »

Misliš na biceps?

A da li osećaš tu slabost u stisku šake. Probaj da stisneš šaku kada se osećaš odmorno i onda to upoedi sa stiskom kada si umoran i kad osećaš tu slabost... to može da ukaže na zamor CNS - a usled treninga.
ne kad treniram  osecam se ,,mocno,, ,,zagrejano,, nista me ne boli... a posle treninga posle finog tusiranja osecam se opusteno. Al ta slabost mi ponekad dodje uglavnom danima kad odmaram.
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2012, 02:31:45 posle podne »

Misliš na biceps?

A da li osećaš tu slabost u stisku šake. Probaj da stisneš šaku kada se osećaš odmorno i onda to upoedi sa stiskom kada si umoran i kad osećaš tu slabost... to može da ukaže na zamor CNS - a usled treninga.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2012, 06:45:29 posle podne »

Evo ovako Treniram i treniram i treniram i pogodite sta jos.. pogodili ste treniram... xD Jednostavno mi nekad dodje takva slabost u rukama da osecam kao da cu ih polomiti ako uradim jedan sklek ili nesto slicno? a vi? Da budemo precizni meni se to desava kod savijaca ruke.. ne znam kako se strucno zove taj misic. Al eto cisto da napisem ovakvu temu i da podelimo razlicita misljenja.Imate li vi  nekad ovako nesto ?i ako da zbog cega to nastaje?
Sačuvana
SAX!
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.