TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:33:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VI PITATE - JA ODGOVARAM  (Pročitano 14156 puta)
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #54 poslato: Avgust 05, 2013, 09:39:46 pre podne »

Konacno stigoh u Srbiju,kao prvo da vas obavestrim da cu najverovatnije ucestvovati na New York Grand prix u oktobru mnogo jako takmicenje,ali planiram da ostanem za sad u poluteskoj kategoriji,nakon toga fokusiracu se na arnold classic u martu i za to cu da pravim vrhunsku formu,sto se tice iskustva stecenog tamo kao prvo imaju mnogo bolje uslove za pripreme za razliku od nas,ali ono sto se bitno razlikuje je njihov nacin treninga koji je veoma inteznivan,i vecina ih tako trenira intenzvno ,jaki treninzi,kratke pauze,supersetovi,drop setovi  sve u jednom treningu,i naravno tezine sto vece ali da se moze raditi pravilno bez nekog veceg cheatinga,dalje redovan trening partner mi je Collete Nelson ifbb pro bodybuilderka sa kojom sam razmenio iskustva,nakon naseg prvog treninga ruku mnogo joj se svidelo da treninra samnom,jer sam nakon par dana dobio poruku od nje da ne pamti kad je dobila vece uplale bicepsa(naravno ja sam joj pokaazao vezbe koje ja praktikujem) i bila pod upalama narednih 10 dana,nakon toga mi je rekla da zeli da treniramo zajedno kad god mozemo da se uklopimo jer zbog velikih obaveza niko nema previse slobodnog vremena,radili smo 1-2 treninga nedelljno zajedno,mnogo lep osecaj kad treniras sa ljudima koje si pre samo nekoliko godina vidjao samo na netu i u casopisima,mnogo lepo iskustvo,pored nje momci koji treniraju ponekad u tom gym-u su Victor Martinez i Juan Morel,ali pored njih je bilo jos brdo momaka koji nisu pro ali izgledajui kao da jesu,treninzi su mnogo jaci kad si u takvom okruzenju,sve u svemu mnogo zam zadovoljan odlaskom i stecenim iskustvom,i mislim da ce moja forma za buduca takmicenja imati jedan novi i visi nivo spremnosti :) sve u svemu pratite i videcete :)))) puno pozdrava za sve clanove foruma  a evo i slika mogg trening partnera :)
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #53 poslato: Maj 12, 2013, 04:38:17 pre podne »

Posto sam finansijski ogranicen,sta je bitnije nakon treninga,pojesti kvalitetan obrok ili popiti protein pa pojesti kasnije sta se nadje?Pri tom da napomenem da pokusavam da nabacim misicnu masu.
Nakon treninga whey popij bez razmisljanja a posle jedi,ne stedi na suplementima i hrani ;) ja uvek gledam da imam suplemente pre u toku i nakon treninga ,jedan izlazak vikendom ti je sigurno jedan manji whey,znaci ne izadjes 2 vikenda imas i whey i amino kiseline ;)
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #52 poslato: Maj 12, 2013, 04:36:24 pre podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?
Pojedi bre onda belanca i ovsene ujutro pa nakon treninga whey i bananu

Punjenje glikogenom je duzi proces prvo moras da se ispraznis dobro da bi se glikogen dobro napunio,e sad ti kazes ne unosis hidrate ujutro,kad treniras,koliko puta jedes dnevno,sta jedes,zasto ne mozes da uneses hidrate sa proteinima jer vise  od 30ak gr proteina po obroku je vise nego dovoljno to ti je merica whey ili 120gr mesa ili 5 celih jaja ili 10 belanaca to je lako za pojesti,pojedi bananu ujutro nek ti nadoknadi glikonen da mozes dobar trening da odradis
oa znam al vidi ,to je mozda zato sto ujutro cim ustanem uzmem mericui proteina ( nek bude 20g proteina ) pa posle pola sata jedem jaja , mogao bih da jedem ovsene sa tim wheyom ali onda ne bi uneo dovoljno proteina tj. slozenog proteina zato sto mi je to jedini obrok pre treninga , treniram posle jednog obroka . . . kad bi ujutru cim ustanem pojeo ovsene npr sa wheyom onda bi izbacio jaja , ali bi imao dovoljno hidrata za trening tako da sta mi je bolja opcija ?
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
dglisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #51 poslato: April 23, 2013, 01:34:59 posle podne »

Posto sam finansijski ogranicen,sta je bitnije nakon treninga,pojesti kvalitetan obrok ili popiti protein pa pojesti kasnije sta se nadje?Pri tom da napomenem da pokusavam da nabacim misicnu masu.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #50 poslato: April 17, 2013, 07:16:34 posle podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?

Punjenje glikogenom je duzi proces prvo moras da se ispraznis dobro da bi se glikogen dobro napunio,e sad ti kazes ne unosis hidrate ujutro,kad treniras,koliko puta jedes dnevno,sta jedes,zasto ne mozes da uneses hidrate sa proteinima jer vise  od 30ak gr proteina po obroku je vise nego dovoljno to ti je merica whey ili 120gr mesa ili 5 celih jaja ili 10 belanaca to je lako za pojesti,pojedi bananu ujutro nek ti nadoknadi glikonen da mozes dobar trening da odradis
oa znam al vidi ,to je mozda zato sto ujutro cim ustanem uzmem mericui proteina ( nek bude 20g proteina ) pa posle pola sata jedem jaja , mogao bih da jedem ovsene sa tim wheyom ali onda ne bi uneo dovoljno proteina tj. slozenog proteina zato sto mi je to jedini obrok pre treninga , treniram posle jednog obroka . . . kad bi ujutru cim ustanem pojeo ovsene npr sa wheyom onda bi izbacio jaja , ali bi imao dovoljno hidrata za trening tako da sta mi je bolja opcija ?
Sačuvana
train hard or go home !
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #49 poslato: April 17, 2013, 01:58:04 posle podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?

Punjenje glikogenom je duzi proces prvo moras da se ispraznis dobro da bi se glikogen dobro napunio,e sad ti kazes ne unosis hidrate ujutro,kad treniras,koliko puta jedes dnevno,sta jedes,zasto ne mozes da uneses hidrate sa proteinima jer vise  od 30ak gr proteina po obroku je vise nego dovoljno to ti je merica whey ili 120gr mesa ili 5 celih jaja ili 10 belanaca to je lako za pojesti,pojedi bananu ujutro nek ti nadoknadi glikonen da mozes dobar trening da odradis
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #48 poslato: April 17, 2013, 01:55:08 posle podne »

Jel ima neke veze da li se pirinač nakon kuvanja ocedi ili ne? Ja uzmem onu cediljku kad skuvam i ocedim i polijem hladnom vodom da ohladim, meĂ°utim u sudoperi nakon toga ima nešto belo od pirinča, kaže mi majka da je to skrob. Da li se onda gube kalorije iz pirinča ovim putem ili je to neka zabluda? :-)
Ma kakvi ja ga generalno dobro procedim i kad uzimam pirinac uzimam onaj sa oblim zrnom nekako mi je ukusniji
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #47 poslato: April 16, 2013, 08:31:32 posle podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?
Sačuvana
train hard or go home !
NatalijaD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #46 poslato: April 15, 2013, 09:42:21 posle podne »

Pozdrav,jel možete da mi kažete kakav je program vežbanja najbolji za skidanje masnih naslaga? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #45 poslato: April 15, 2013, 08:48:07 posle podne »

U ovoj temi odgovara samo Mika, i molim vas da se to poštuje.
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #44 poslato: April 08, 2013, 01:34:25 posle podne »

Moze pasta je extra za masu,slobodno u toku dana,posle treninga se drzi whey,bcaa,glutamina i malo bzih carbsa,a obrok nakon treninga stari dobri pirinac nema greske ;)
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #43 poslato: Mart 15, 2013, 12:47:03 pre podne »

Biceps malo radi sa ledjima,jer se kod ledja aktiviraju misici koji vuku a biceps dize da to pojednostavim ovako :) ,odradi normalno biceps 4 vezbe po 4 serije nakon ledja .ono sto se aktivira kod treninga ledja je podlaktica to ces i sam osetiti kad radis veslanja i vucenja na latu,zgibove itd ...
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #42 poslato: Mart 10, 2013, 07:30:49 posle podne »

Da li si nekad radio grudi/triceps, leĂ°a/biceps i kakva su ti iskustva pošto su mišljenja o takvom načinu rada podeljena, a ja planiram da za promenu probam to?
I koliko serija otprilike za triceps posle grudi i za biceps posle leĂ°a? :-)))))))

Ok je taj nacin i ja nekad tako odradim,e sad posto radis grudi vec si jednim delom odradio i triceps :) onda bih recimo za triceps odradio samo potisak sa cela,lat kanap i sipku,4 serije i izmedju 8-12 ponavljanja,ja volim dobru pumpu tako da nekad ubacim i vise ponavljanja u jednoj seriji,sto se bicepsa tice odradi normalan trening za biceps nakon ledja kao sto bi inace radio
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Mart 10, 2013, 06:26:44 posle podne »

Prvo, Roberte hvala na odgovoru. ( ne znam kako da te citiram :) ) . i ako moze neko da mi kaze nesto o ovom proizvodu http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN1100-Gain-fast.html
Imam 90 kg ali sam visok 192 pa i ne izgledam bas krupno, zato bih hteo da se ugojim malo pa razmisljam o ovom proizvodu, koristeci njega unosio bih dnevno 3100 kalorija i 150 g proteina sto mislim da je i vise nego dovoljno za dobijanje na telesnoj tezini. A buni me sto ovde u tekstu ispod proizvoda pise da bih unosio 3100 kalorija a dok dole u sastavu pise da na 229 gr praha ima 875 kalorija, dok ovde http://www.explode.rs/proteini-za-masu/uni-gain-fast-454kg  pise da na 275 gr ima 3100 kalorija. pa ako moze neko to da mi pojasni ?
Ako se dobro secam svojih pocetaka,tih 31oo kalorija sadrzi ona njihova ''Get Big Quick'' formula,gde uz Fast ide i mleko,banane,sladoled,med,jaja,voce,mleko u prahu...
Sačuvana
MarkoDjokic777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #40 poslato: Mart 10, 2013, 05:56:30 posle podne »

Prvo, Roberte hvala na odgovoru. ( ne znam kako da te citiram :) ) . i ako moze neko da mi kaze nesto o ovom proizvodu http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN1100-Gain-fast.html
Imam 90 kg ali sam visok 192 pa i ne izgledam bas krupno, zato bih hteo da se ugojim malo pa razmisljam o ovom proizvodu, koristeci njega unosio bih dnevno 3100 kalorija i 150 g proteina sto mislim da je i vise nego dovoljno za dobijanje na telesnoj tezini. A buni me sto ovde u tekstu ispod proizvoda pise da bih unosio 3100 kalorija a dok dole u sastavu pise da na 229 gr praha ima 875 kalorija, dok ovde http://www.explode.rs/proteini-za-masu/uni-gain-fast-454kg  pise da na 275 gr ima 3100 kalorija. pa ako moze neko to da mi pojasni ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.