TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:31:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VI PITATE - JA ODGOVARAM  (Pročitano 14194 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Mart 09, 2013, 06:47:02 posle podne »

Pozdrav, hteo sam da te pitam za savet, trenutno ima u prodaji HEMORUSH NO reaktor kosta 1000 din jer mu istice rok krajem marta, a kostao je 5000, oni kazu da ne smeju da ga drze u prodavnici pa su zato snizili cenu, a mene zanima da li sme da se pije nakon isteka roka upotrebe i da li ce imati neko dejstvo nakon toga ?

Evo, onda, dozvoliću sebi da dam odgovor u Mikinoj temi.  Naravno da ne sme da se drži u prodaji nešto čemu je istekao rok, zato su svi prodavci i drastično spustili cene ovog proizvoda. Mnogi od nas, koji duže koriste suplemente, koristili su proizvode i nakon isteka roka. Verujem da je nekih mesec-dva od isteka roka bezbezdno popiti proizvod. Što se tiče efekta, mislim da ne bi trebalo biti problema, tj. da bude oslabljen, ali nisam 100% siguran za ovu grupu proizvoda.

Ispio sam jako puno proteinskih proizvoda 1-3 meseca nakon isteka roka i nije bilo nikakvih problema. Ne može taj rok biti tako striktno definisan kao tačan dan kada se sve menja i proizvod gubi svoja svojstva. :)
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #38 poslato: Mart 09, 2013, 05:38:17 posle podne »

Pozdrav, hteo sam da te pitam za savet, trenutno ima u prodaji HEMORUSH NO reaktor kosta 1000 din jer mu istice rok krajem marta, a kostao je 5000, oni kazu da ne smeju da ga drze u prodavnici pa su zato snizili cenu, a mene zanima da li sme da se pije nakon isteka roka upotrebe i da li ce imati neko dejstvo nakon toga ?

Nazalost ja ti ne mogu odgovoriti na postavljeno pitanje
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #37 poslato: Mart 09, 2013, 05:37:37 posle podne »

Kad se rezem idem izmedju 1500-2000kcal zavisi od perioda priprema,ali za nekog ko se ne takmici to bi malo drugacije islo,neznam za belanca mislim da toga nema vise
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #36 poslato: Mart 09, 2013, 01:22:01 posle podne »

Koliko kalorija unosiš kad radiš cutting?
Da li još uvek kupuješ tečna belanca u metrou? Koja im je cena?
« Poslednja izmena: Mart 09, 2013, 01:25:18 posle podne od strane Vandal » Sačuvana
"scientia est potentia"
MarkoDjokic777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #35 poslato: Mart 09, 2013, 12:36:56 pre podne »

Pozdrav, hteo sam da te pitam za savet, trenutno ima u prodaji HEMORUSH NO reaktor kosta 1000 din jer mu istice rok krajem marta, a kostao je 5000, oni kazu da ne smeju da ga drze u prodavnici pa su zato snizili cenu, a mene zanima da li sme da se pije nakon isteka roka upotrebe i da li ce imati neko dejstvo nakon toga ?
Sačuvana
MareB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #34 poslato: Februar 15, 2013, 02:30:00 posle podne »

Hvala puno...Veliki pozdrav i puno srece u daljem radu!;)
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #33 poslato: Februar 15, 2013, 11:42:39 pre podne »

Trening po osecaju je ok ali ako si dovoljno iskusan da to radis,split sistem je ok,sto se proteina tice 2,5gr po kg je sasvim ok isto vazi i za hidrate i masti  kako si naveo sve je ok,suplementacija odlicna :))))) ,kad krenes definiciju whey,glutamin,bcaa i tecne amino obavezno,toga nikad dosta,omega 3 se podrazumeva,mozes tu i neki sagorevac da ubacis da to sve ubrzas a sto se tice NO na dijeti to je ok jer ce ti trebati snaga sa svih strana da to izdrzis  :) ,sto se ishrane tice moj predlog je low carb ali postepeno smanjivanje hidrata da se telo privkne na takav rezim rada,zatim kad ih smanjis na nekih 150-200gr tu ostani a jednom nedeljno mozes da odradis punjenje tj da udvostrucis unos hidrata pa onda opet smanjis na 150-200gr,ispod ove gramaze hidrata nemoj da ides jer neces moci normalno da funkcionises :))))) ,sto se tice suplementacije pre treninga NO,glutaimin,bcaa,u toku treninga tecne amino,na kraju treninga bcaa,glutamin,whey

pozzzz :)
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
MareB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #32 poslato: Februar 14, 2013, 11:35:00 posle podne »

Pozdrav ,hteo sam  savet da li sam dobro isplanirao buduci plan treninga ,suplementacije i ishrane i ako nisam voleo bih da me ispravite..
Visok sam 182,tezina 82 kg,20 god... procenat masnoce ne znam  ali nije strasno... :)
Trenutno sam u fazi rada ,,mase''  to trenutno izgleda ovako...Trening:Po osecaju,koristim razne metode fst 7,phat,klasicne splitove itd..Ishrana :jedem po osecaju ,ali uglavnom gledam da  bude ovako-Proteini 2.5-3 gr po kg,UH-4-5 gr po kg,masti-30-50...Suplementacija:Whey,glutamin,omega 3,vitamini i No xplode ..Kada dodam jos  nekih 3-4 kg planiram da  krenem sa definicijom pa me interesuje sta tada da menjam u suplementaciji i ishrani?Sto se ishrane tice  da li  su bolje rotacije Uh ili mozda ketogena dijeta ...A,sto se suplementacije tice sta bih tu mogao da ukombinujem,da li tada da izbacim N.O i sta bih mogao da ubacim  za pre treninga ?Nadam se da nisam smorio,do sada nisam nikada pokusavao da se izrezem,uvek se radilo klasika..:)
Sačuvana
Slave01
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #31 poslato: Februar 14, 2013, 10:47:14 pre podne »

Glutamin i amino neposredno pre i odmah nakon treninga/voznje a whey sacekas par min nakon toga pa popijes 30ak gr i hidrate neke obavezno nakon treninga,mozes bananu neku ukoliko nemas ono sto sam naveo u prethodnom postu

Miko hvala puno na savetu! :)
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #30 poslato: Februar 14, 2013, 03:20:27 pre podne »

Glutamin i amino neposredno pre i odmah nakon treninga/voznje a whey sacekas par min nakon toga pa popijes 30ak gr i hidrate neke obavezno nakon treninga,mozes bananu neku ukoliko nemas ono sto sam naveo u prethodnom postu
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Slave01
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #29 poslato: Februar 13, 2013, 08:38:05 posle podne »

Hvala puno  :)
A jel mi mozes reci kojim redosledom da uzimam npr: aminokiseline,glutamin pa whey? Pre,posle i to? :)
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #28 poslato: Februar 13, 2013, 03:38:12 posle podne »

:) Isostar je extra u tvom slucaju jer prilkom voznje se mnogo znojis i gubis elektrolite,on ce ti nadoknaditi potrebne minerale koji se gube znojem i tako neces dehidrirati,dalje sto se tice ostalih preparata ,voznja bicikla je trening i ti svakako pored toga sto trosis brdo glikogena kidas i misic koji se nakon treninga mora oporaviti,dobro bi ti dosao dobar gejner nakon treninga recimo volumass 35 on je odlican,aminokiseline obavezno po mogucnosti tecne, i naravno glutamin bih ubacio bez razmisljanja,imaces sigurno mnogo bolji i brzi oporavak,ne bi bilo lose da mozda ubacis nakon voznje vitargo i eventualno whey protein umesto malopre pomenutog gejnera.

pozzz
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Slave01
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #27 poslato: Februar 13, 2013, 02:57:42 posle podne »

Pozdrav,treniram drumski biciklizam i interesuje me koja bi bila najbolja suplementacija za mene?
Stim da pijem u toku treninga ISOSTAR.
Sačuvana
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #26 poslato: Decembar 25, 2012, 08:34:39 posle podne »

Pozdrav,

-Pronasao sam dve vezbe  koje mi pogadjaju spoljasni deo tricepsa a to su na lat masini sa kanapom uz sirenjem ruku pri kraju, i uski hvat na ravnoj klupi sa malo cudnim izbacajem ali uglavnom pogadja sad za sad.

-Inace mi je trening od 19h do 20h odmah posle treninga popijem whey,bcaa,glutamin onda dokle se istusiram ovo ono dodje 21h tada mi je vecera ,  da li tada mogu da jedem tunjevinu , NE-masni sir i povrce i to mu dodje i obrok pred spavanje i vecera ?

-Ovo pitam najvise zbog toga jer sam cuo nesto kao da ne treba jesti ribu i mlecne proizvode zajedno ?

Ako ne smem da li onda mogu kao veceru i zadnji obrok pojesti ne masni sir , 3-4 belanca i povrce,onda drugi dan tunjevinu ,belanca,povrce,ili belanca samo ujutru treba da jedem ?

Hvala na odgovorima  8)

pojedi tunjevinu i povrce pa kasnije pred spavanje pojedi sir i povrce,mozes sir sa belancima,nisam ljubitelj ribe ja vise jedem crveno meso i piletinu tako da neznam zasto ne valja mesati tunjevinu i sir mada sam ih i sam mesao po nekad kad jedem tunjevinu
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #25 poslato: Decembar 19, 2012, 08:49:21 posle podne »

Pozdrav,

-Pronasao sam dve vezbe  koje mi pogadjaju spoljasni deo tricepsa a to su na lat masini sa kanapom uz sirenjem ruku pri kraju, i uski hvat na ravnoj klupi sa malo cudnim izbacajem ali uglavnom pogadja sad za sad.

-Inace mi je trening od 19h do 20h odmah posle treninga popijem whey,bcaa,glutamin onda dokle se istusiram ovo ono dodje 21h tada mi je vecera ,  da li tada mogu da jedem tunjevinu , NE-masni sir i povrce i to mu dodje i obrok pred spavanje i vecera ?

-Ovo pitam najvise zbog toga jer sam cuo nesto kao da ne treba jesti ribu i mlecne proizvode zajedno ?

Ako ne smem da li onda mogu kao veceru i zadnji obrok pojesti ne masni sir , 3-4 belanca i povrce,onda drugi dan tunjevinu ,belanca,povrce,ili belanca samo ujutru treba da jedem ?

Hvala na odgovorima  8)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 19 upita.