TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 01:58:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cheat Meal ;)  (Pročitano 8235 puta)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #17 poslato: Jul 05, 2013, 09:59:39 posle podne »

Bucko,Pica sa govedjom aaaa :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #16 poslato: Jul 05, 2013, 05:54:04 posle podne »

Ja chitujem vec poslednje 2 godine skoro svaki dan :D 

Znaci za mene ovo ne vredi x) hah
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Jul 05, 2013, 04:17:15 posle podne »

Palacinkee :) od njih se nikada necu moci oprostiti...i to sa maminim dzemom od jagoda,jaao :D
Meni je to veoma čest dorucak poslednjih nedelja. :D Ali sa nutelom. :)
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #14 poslato: Jul 05, 2013, 03:31:21 posle podne »

Palacinkee :) od njih se nikada necu moci oprostiti...i to sa maminim dzemom od jagoda,jaao :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Jul 05, 2013, 03:25:24 posle podne »

Meni je trenutno Cheat Month. :D

Od izlaska iz bolnice evo mesec dana jedem sta mi se jede,sta volim...zato sad Nutela strada svaki dan,sladoled i cevapi takodje. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2013, 02:08:37 posle podne »

Par zadnjih cheat meal-ova skoro cela pogacha i nutela :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2013, 01:52:07 posle podne »

Ja sam taj neki ''cheat'' pre nazvao ''victory'' meal jer nagradim sebe zbog odricanja,a posto se natovarim sa UH,potpuno me restartuje za celu sledecu nedelju...izmedju rucka i vecere pojedem kutiju Lino nekih pirincanih kuglica sa mnogo jogurta...to su 2 puuune cinije...i pred spavanje ubacim proteinski shake ali sa UH...u blender stavim balans jogurt,led,protein/blend,ovsene,crveno voce(jagode,maline,kupine) i koje jaje...ujutru restart totalni,kao nov budem...  :)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2013, 01:34:32 posle podne »

I ja sam mislio da mi cheat meal bude u nedelju posta taj dan ne treniram negde sam cito da za jedan dan mozes dobiti 5 kg pa jel to istina nezna :)

Samo nemoj pretjerivati, nemoj se pretrpavati hranom, nego taj dan jedi ono što inače ne možeš.
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #9 poslato: Jul 05, 2013, 01:12:02 posle podne »

I ja sam mislio da mi cheat meal bude u nedelju posta taj dan ne treniram negde sam cito da za jedan dan mozes dobiti 5 kg pa jel to istina nezna :)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2013, 12:58:00 posle podne »

Ja obavezno pravi cheat DAY, i to svakih 14 dana.
Pošto nedjeljom ne treniram, onda svake druge.
Ne pretrpavam se, nego taj dan jedem sve što ne jedem ostalim danima, lazanje, keksove, slatkiše, pizze, pomfrit itd.
Rasporedim i to u neka 3-4 obroka, i drži me sljedećih 14 dana se striktno držim dijete.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2013, 12:14:00 posle podne »

Dobar dan mozete li mi ovo jos malo pojasni kada bi trebo da imam cheat meal negde sam citao da treba da imam cheat meal pre treniga slabije misicne partije ili vece da se telo napuni glikogen pa mozete li mi jos ovo malo pojasni bio bih vam zahvalan Hvala ;D

Cheat meal treba sluzi tome da se popune rezevre glikogena, da se pokrene metabolizam, da se lakse pregura dijeta, ali, i tu treba biti umeren. Po nekima, najbolje je imati takav obrok pre treninga, po nekima ( cini mi se da najveci broj vezbaca to praktikuje ) - u danima kad se ne trenira, jednom nedeljno, ne cesce...ostaje da sam procenis kako ce tebi odgovarati.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 04, 2013, 04:09:35 posle podne »

Dobar dan mozete li mi ovo jos malo pojasni kada bi trebo da imam cheat meal negde sam citao da treba da imam cheat meal pre treniga slabije misicne partije ili vece da se telo napuni glikogen pa mozete li mi jos ovo malo pojasni bio bih vam zahvalan Hvala ;D

Dan kad ne treniras...
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #5 poslato: Jul 04, 2013, 01:04:14 posle podne »

Dobar dan mozete li mi ovo jos malo pojasni kada bi trebo da imam cheat meal negde sam citao da treba da imam cheat meal pre treniga slabije misicne partije ili vece da se telo napuni glikogen pa mozete li mi jos ovo malo pojasni bio bih vam zahvalan Hvala ;D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #4 poslato: Februar 01, 2013, 07:18:45 posle podne »

Ne znam da li ovakva tema vec postoji i jako me mrzi da tragam, pa sam odlucio da napravim novu...

Od kada sam poceo da treniram i pazim sta jedem, nemam bas neki obicaj da ubacujem cheat meal-ove, (tj. nisam ih imao vec jedno 4-5 meseci) kao vecina ljudi na nekim strogim dijetama, ali malopre mi je doslo, pa sam napravio desert od MILION kalorija, koji je rezultovao blazenim osmehom i ozbiljnim disajnim problemima :D

Ajd' dajte predloge sta jesti, kada neko odluci da se ogresi o svoju zdravu ishranu ;)
Ili jednostavno priznajet sta su vasi "slatki gresi"...

Evo mog od malopre:

Uzeo sam 200 ml mleka, sipao u blender, dodao jedno 80-100 gr mlevene plazme, dve oooogromne kasike Nutele i izmesao... Sipao u veliku casu od 3 dl, na koju sam sa unutrasnje strane pustio Nutelu da curi niz zidove, dodao od gore slag, posuo lomljenim bademima i cimetom i ne kajem se uopste :D

Kapi za oči. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2013, 12:33:14 pre podne »

"Ja više ne praktikujem dijete"

Ti si srecan covek! : ) hehe
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.