TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:47:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedi zdravo  (Pročitano 14417 puta)
Metak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #43 poslato: Mart 15, 2015, 11:52:37 posle podne »

ili moj savet kako ja radim, samelji ovsene pahuljice na sitno, ubaci vodu so i sodu bikarbonu
i napravi lepinjice ili bilo koji oblik, zavisi od osecanja i ispeci na 30 min na 180 C
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #42 poslato: Mart 14, 2015, 12:38:18 posle podne »

Jesti hleb od integralnog, crnog brasna ili domaci tonus od proklijalog zrna pšenice

Prvo, pravo pitanje je...KAKO BITI SIGURAN DA JE HLEB ZAISTA OD CRNOG BRASNA( tip 1100,tip 1600)...tj. da se radi o hlebu od zaista integralnog brasna ?

Nasi pekari cesto vodjeni opsesijom o lakoj zaradi mesaju belo i integralno brasno( od celog zrna zitarica), ili cak nekim tehnoloskim procesima "oboje" belo brasno...tako da ste najsigurniji u hleb koji sami "ispecete" od brasna u ciji ste sastav sigurni...

Moj glas ide Tonus hlebu...  ;)
« Poslednja izmena: Mart 14, 2015, 12:40:38 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
bbahtijarevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #41 poslato: Mart 14, 2015, 11:30:05 pre podne »

Jesti hleb od integralnog, crnog brasna ili domaci tonus od proklijalog zrna pšenice
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #40 poslato: Jun 26, 2013, 10:24:16 posle podne »

Ljubi treba mi pomoc da resim nedoumicu...ujutro posle trcanja jedem ovsene,ili pojedem para jaja ili neku vocku nebitno i popijem 2u1 nekad 3u1 da li je moze da se pije to ili je pozeljno da se izbaci? Pozdrav

Kakvi, 3 u 1 ni pod razno u salo ce da ti ode :D
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #39 poslato: Jun 26, 2013, 10:15:36 posle podne »

Ljubi treba mi pomoc da resim nedoumicu...ujutro posle trcanja jedem ovsene,ili pojedem para jaja ili neku vocku nebitno i popijem 2u1 nekad 3u1 da li je moze da se pije to ili je pozeljno da se izbaci? Pozdrav

Ljudi*
Sačuvana
workout brate!
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #38 poslato: Jun 26, 2013, 10:15:04 posle podne »

Ljubi treba mi pomoc da resim nedoumicu...ujutro posle trcanja jedem ovsene,ili pojedem para jaja ili neku vocku nebitno i popijem 2u1 nekad 3u1 da li je moze da se pije to ili je pozeljno da se izbaci? Pozdrav
Sačuvana
workout brate!
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #37 poslato: Jun 24, 2013, 12:33:50 pre podne »

Odkad nisam cula za leblebije, hvala na podsecanju! :-)

Leblebije su bogate magnezijumom, fosforom, cinkom, kalijumom, imaju i gvozdja ( tebi ce to odgovarati ), bakar, folnu kiselinu, zdrave masti. Prilicno sveobuhvatna namirnica. Preporucuju se u ishrani osoba sa povisenim masnocama. 
Sačuvana
Panda tx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #36 poslato: Jun 23, 2013, 11:36:00 posle podne »

Imam jedno pitanje,izvinjavam se ako nije na pravom mestu.Da li su leblebije zdrave?Ja to cesto jedem kao uzinu pa me zanima da li gresim.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Maj 30, 2013, 06:24:31 posle podne »

Sta je ono sto bi ste vi oznacili kao apsolutno nepozeljno da se jede, za pocetnike u teretani?

paštete, viršle, mnoge mesne preraĂ°evine...  ne treba izbaciti ali ograničiti unos šećera, belog brašna, suviše masne hrane, gaziranog, sokova, alkohol....
Sačuvana
Leon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #34 poslato: Maj 30, 2013, 05:27:50 posle podne »

Sta je ono sto bi ste vi oznacili kao apsolutno nepozeljno da se jede, za pocetnike u teretani?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Februar 21, 2013, 01:46:23 posle podne »

Moram još da te pitam da li je posle popodnevnog treninga, dobro pojesti recimo taj tunjevinu u konzervi i par feta integralnog hleba? Naravno uz neko voće (suvo grozdje, koštunjavo voće, jabuka, banana...)

suvo voce grickaj na putu do kuce, tj odmah posle treninga

tunjevina i int. hleb je ok, dodaj i neko povrce... samo nemoj ni tunu da forsiras previse (u konzervi) okvirno ne vise od 3 puta nedeljno tunjevina... pre sam za svezu ribu
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #32 poslato: Februar 21, 2013, 01:41:03 posle podne »

Moram još da te pitam da li je posle popodnevnog treninga, dobro pojesti recimo taj tunjevinu u konzervi i par feta integralnog hleba? Naravno uz neko voće (suvo grozdje, koštunjavo voće, jabuka, banana...)
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #31 poslato: Februar 21, 2013, 01:33:30 posle podne »

Citat
možeš ga koristiti, samo budi umeren jer je kalorijski užasno jak...  biciklisti ga npr koriste često..

Naravno, ja vecinu stvari konzumiram umjereno tako da cu i to. Ali nisam ranije probao, tako da ce to biti nova stvar u mojoj ishrani. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2013, 10:04:30 pre podne »

Super, hvala. Mozda se i odlucim na takav potez :) Da li je kikiriki-puter uz mozda neko voce(bananu, jabuku) dobar kao uzina?

možeš ga koristiti, samo budi umeren jer je kalorijski užasno jak...  biciklisti ga npr koriste često...
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #29 poslato: Februar 20, 2013, 08:11:47 posle podne »

Super, hvala. Mozda se i odlucim na takav potez :) Da li je kikiriki-puter uz mozda neko voce(bananu, jabuku) dobar kao uzina?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.