TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:49:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko ishrane!  (Pročitano 4915 puta)
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #9 poslato: Februar 25, 2013, 12:00:16 pre podne »

ako uzimas bademe, uzmi ih samo kao uzinu. za obrok ti treba nesto konkretno..znaci npr neka piletina, bilo u sendvicu (kada napravis kod kuce pa poneses), bilo u lepinji (mada ja kada sam prinudjena tako da je jedem, bacim na kraju recimo pola lepinje, da ne bih unosila previse testa..
poenta je da mozes da se snadjes, samo se malo iscimas oko spremanja hrane i eto :)
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #8 poslato: Februar 24, 2013, 11:05:39 posle podne »

ja ishranu na faksu resavam tako sto napravim sendvic sa piletinom i salatom ili sa tunjevinom i salatom, za uzinu uvek imam bademe ili lesnike i to mi je sasvim ok..
postoji i opcija da uzmes ella sir i da to jedes za rucak, a da dopunis nekom sakom badema..mislim da je to ok, podrazumeva se kao proteinski obrok..

Ma de cu sir da jedem po skoli, to vec ne mogu. :D
Ok, probacu i sa tim, imacu lesnike i bademe u dzepu! :)
Sačuvana
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #7 poslato: Februar 24, 2013, 10:48:05 posle podne »

ja ishranu na faksu resavam tako sto napravim sendvic sa piletinom i salatom ili sa tunjevinom i salatom, za uzinu uvek imam bademe ili lesnike i to mi je sasvim ok..
postoji i opcija da uzmes ella sir i da to jedes za rucak, a da dopunis nekom sakom badema..mislim da je to ok, podrazumeva se kao proteinski obrok..
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2013, 10:26:17 posle podne »

Da se dopunim.. :p

Ja imam 3.000 koje mogu da ulozim u hranu koja ce mi koristiti narednih mesec dana, mozda i vise..
I da li da u skoli gladujem tih 6 sati, al opet to nije dobro koliko sam procitao..Sta da radim,savetujte! :)



3000 mesecno ? Mislis da ulozis za taj jedan obrok sto ti fali ? Sta fali piletini sa rostilja ? Nemas bolje resenje. Kakvo gladovanje 6 sati,ni pod tacku razno.
Nisi me razumeo.. :)
Trenutno imam 3.000 i na sta je najbolje da ih utrosim sada,lupam sad da kupim paket Wellnessa..A imacu pare tokom meseca svaki dan,naravno..
Piletini sa rostilja? Pa ne fali joj nista kad bi se spremala valjano i kako dolikuje, vec se sprema na elektricnoj nekoj ploci gde se przi sa hamburgerima,virslama,cevapima..Plus je puna neke masti, znaci nikakva je.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2013, 10:25:21 posle podne »

Pozdrav,

lepo je sto imas volju da to odradis kako treba, bice i nacina. Nije resenje gladovanje, u pravu si. Ne znam koliko si za tu opciju ali najbolje je da napravis neki sendvic, sa piletinom i salatom, tako ces znati sta si pojeo. Proteinske cokoladice mogu ponekad doci u obzir, ali nebi trebalo stalno. Ovo ostalo sto si napisao je prolicno ok, po izboru namirnica. A obrok posle treninga?
Pa dobro, nije mi problem sa piletinom da je pakujem i jedem u skoli.. :) Koje proteinske cokoladice mi preporucujes?!
E isto za obrok posle treninga ne znam jer je to vec 21:00.. :/
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Februar 24, 2013, 10:15:48 posle podne »

Pozdrav,

lepo je sto imas volju da to odradis kako treba, bice i nacina. Nije resenje gladovanje, u pravu si. Ne znam koliko si za tu opciju ali najbolje je da napravis neki sendvic, sa piletinom i salatom, tako ces znati sta si pojeo. Proteinske cokoladice mogu ponekad doci u obzir, ali nebi trebalo stalno. Ovo ostalo sto si napisao je prolicno ok, po izboru namirnica. A obrok posle treninga?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Februar 24, 2013, 10:12:22 posle podne »

Da se dopunim.. :p

Ja imam 3.000 koje mogu da ulozim u hranu koja ce mi koristiti narednih mesec dana, mozda i vise..
I da li da u skoli gladujem tih 6 sati, al opet to nije dobro koliko sam procitao..Sta da radim,savetujte! :)



3000 mesecno ? Mislis da ulozis za taj jedan obrok sto ti fali ? Sta fali piletini sa rostilja ? Nemas bolje resenje. Kakvo gladovanje 6 sati,ni pod tacku razno.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #2 poslato: Februar 24, 2013, 09:59:44 posle podne »

Da se dopunim.. :p

Ja imam 3.000 koje mogu da ulozim u hranu koja ce mi koristiti narednih mesec dana, mozda i vise..
I da li da u skoli gladujem tih 6 sati, al opet to nije dobro koliko sam procitao..Sta da radim,savetujte! :)
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2013, 09:45:34 posle podne »

Pozdrav za sve. :)

Eh ovako,vec sam pisao negde o sebi,al da opet kazem u kratkim crtama jer ce vam biti potrebno oko davanja saveta..  :) Imam 17.5 godina, 180cm sam visok i tezim nekih 87 kilograma(smrsao sam nekih 3kg za 20 dana sa manjom ishranom i redovnim kardiom).

Sada ocu da skinem jos 10kg, od 1. marta krecem sa teretanom i nastavljam sa redovnim kardio trenzima! Ne trebaju mi saveti oko treninga, oko teretane, dovoljno sam se vec informisao na forumu, al mi treba pomoc oko ishrane! :)

Sad u martu cu biti druga smena u skoli i planiram nacin ishrane,al mi ne ide!

Za dorucak,bio bi svako jutro od 09:00-09:30, tokom tih mesec dana uglavnom planiram jaja,pahuljice(ovsene,jecmene,razane,psenicne,kukurzne..),tunjevina i ne znam sta bih jos mogao da ubacujem,naravno razliciti dani..
Oko 12:00-12:30, kad krenem u skolu, imao bih neku uzinu,znaci neka vockica,malo masnoca u vidu lesnika,badema i oraha.
Eh sad dolazi skola,STA JA DA JEDEM U SKOLI kad je tamo sve apsolutno nezdravo i totalno ne bi trebalo da se upotrebljava da bi se doslo do rezultata koje ja zelim! Opet moram znaci da planiram neku uzinu na odmoru, to je vreme 15:30-16:00! U skoli nema apsolutno nista do hamburgera,cevapa,zadnjeklasirane piletine i tu je par dobro opremljenih prodavnica(ima vecninom sve)..Ja sam planirao za to vreme da drmnem neku cokoladicu, cuo sam da su wellness dobre i da mi to mozda utoli glad, ne znam..
Dolazim iz skole u 18:30 i planiram da jedem kuvano svaki dan(grasak,pasulj,krompir i pirinac mesan sa nekim dodatnim povrcem i parce belog mesa)..
U 19:00 mi krece kardio trening i traje do 20:00 i onda teretana koja bi isto trajala 45 minuta do sat vremena!

Pomozite mi da sredim tu ishranu jer stvarno imam volju sto se toga tice i potrebna mi je pomoc.. :) HVALA UNAPRED!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.