TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 12:01:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mleko posle treninga  (Pročitano 15892 puta)
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #10 poslato: April 03, 2013, 10:19:55 pre podne »

Ali kad se vec pije whey,pije se sa vodom i zna se cemu sluzi whey.ali nikakve koristi nema od wheya ako ga pije sa mlekom znaci baca pare na prasak bzv.

Broscience.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #9 poslato: April 03, 2013, 09:56:27 pre podne »

Sad mozemo da razvijemo temu po ko zna koji put da te sitnice ne uticu na napretak i td...Ali kad se vec pije whey,pije se sa vodom i zna se cemu sluzi whey.Moze on piti mleko posle treninga nece mu to narusiti formu ali nikakve koristi nema od wheya ako ga pije sa mlekom znaci baca pare na prasak bzv.Takodje nema nikakve koristi od case mleka posle treninga,to je zanemarljiva kolicina proteina.Odes kuci jedes ko covek i to je to.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #8 poslato: April 03, 2013, 09:40:48 pre podne »

Ne opterecuj se sitnicama jer to uopste nije bitna stavka bitno je da ti na kraju dana si uneo dovoljnu kolicinu proteina i kalorija za tvoj cilj. To da li ces popiti mleko ili sacekati sat vremena posle teretane da imas obrok proteini i hidrati uopste nije bitno. Ja kad pijem whey posle treninga pijem ga sa mlekom, kad nemam whey napravim sebi da jedem nesto i briga me da li je nakon sat vremena ili 3 sata.
Sačuvana
"scientia est potentia"
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 02, 2013, 11:39:35 posle podne »

Pedjoni otrov za biohemicare. ;)
Slazem se sa njegovim post-om,by the way...
Sačuvana
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #6 poslato: April 02, 2013, 10:48:28 posle podne »

Nema nikakvog komplikovanja,nego kad mi ponestane wheya,treba i vremena da se skupi opet za njega;dok mleko svakodnevno mama kupuje. Pa se pitam dok je whey na "odsustvu" da li valja mleko popiti tad... :) To i radim,ali dok ja dodjem kući,postavim,podgrejem i ostalo,prodje više od pola sata...
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #5 poslato: April 02, 2013, 10:45:18 posle podne »

Taman tako, zna se sta ide posle treninga. Ako vec nemas whey ili neki protein, jedi meso i pirinac ili krompir cim dodjes kuci.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: April 02, 2013, 10:40:05 posle podne »

Pa ti mozes posle treninga da pojedes sta god,ko ti brani,sve ce da ti prija.. ali postavlja se pitanje sta ti je u tom trenutku najpotrebnije.. Ja bih rekao da to nije mleko, iako ce vecina mladih biohemicara da me koriguje i da isprica njihovu verziju koja je dosla pravo iz kosmosa..Dakle po meni whey protein je nezamenljiv posle treninga, i nikakve alternative tu nema,a i cokoladno mleko uopste nije jeftino,i skuplje je od wheya,pa je pitanje cemu to komplikvanje ?
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #3 poslato: April 02, 2013, 10:37:04 posle podne »

Ne znam strucno da ti objasnim, ali nece ti faliti nista ako ga popijes posle treninga.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #2 poslato: April 02, 2013, 10:32:36 posle podne »

Već neko vreme jedem bananu posle treninga,ali mi nekako fali čokoladno tu.Navika. Hvala.
Sačuvana
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #1 poslato: April 02, 2013, 10:26:03 posle podne »

Nisam nigde uspeo da nadjem na forumu ovo pitanje. Pročitao sam negde da mleko ne valja piti posle treninga zbog sporijeg razlaganja(tako nešto).
Ako bi mogao neko stručniji da mi odgovori da li se može piti mleko posle treninga ili ako ne,zbog čega?
Jednom sam popio čokoladno posle trčanja i baš mi je odgovaralo,pa mi je čudno,zašto ne bi trebalo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.