TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:59:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dosta mi je svega  (Pročitano 11213 puta)
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #43 poslato: April 09, 2013, 10:14:41 pre podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..

Prakticno ti sa toliko godina mozes jesti sve. Svakako je bolje da se zadrzis na zdravoj hrani, a povremeno slobodno ubaci sta ti se jede. Nece bitno uticati ni parce pice, burek, koka kola...da pojedes ponekad. Ovako remetis sebi kvalitet zivota, bez preke potrebe, a jako si mlad za tako nesto.
Znam, ja mislim da treba da odem kod psihologa, svestan sam svog problema ali nzm kako da ga resim. Ne mogu vise da izdrzim ovako, kao sto rekoh volim da treniram ali previse vremena provodim trenirajuci a ako prekinem ili smanjim mislim da cu da se ugojim, nemam uopste drustveni zivot. Moji drugare idu da igraju fudbal,do grada,pesace,muvaju a ja trcim kuci iz skole da radim vezbe i da jedem i ostalo...
Treniraj normalno i jedi kao sto ti je rekla doktorka i bice sve ok!
Tako cu verovatno i da uradim, ili da trazim pomoc psihologu, stvarno ne mogu vise ovako da izdrzim, imam samo 14 godina a vodim 'bilderski' zivot. Bilo bi lako da dan traje 40h pa da mogu da postignem i drustvo i skolu i ostalo... Ne znam kako cu prijemni da polozim.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #42 poslato: April 09, 2013, 08:04:02 pre podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..

Prakticno ti sa toliko godina mozes jesti sve. Svakako je bolje da se zadrzis na zdravoj hrani, a povremeno slobodno ubaci sta ti se jede. Nece bitno uticati ni parce pice, burek, koka kola...da pojedes ponekad. Ovako remetis sebi kvalitet zivota, bez preke potrebe, a jako si mlad za tako nesto.
Znam, ja mislim da treba da odem kod psihologa, svestan sam svog problema ali nzm kako da ga resim. Ne mogu vise da izdrzim ovako, kao sto rekoh volim da treniram ali previse vremena provodim trenirajuci a ako prekinem ili smanjim mislim da cu da se ugojim, nemam uopste drustveni zivot. Moji drugare idu da igraju fudbal,do grada,pesace,muvaju a ja trcim kuci iz skole da radim vezbe i da jedem i ostalo...
Treniraj normalno i jedi kao sto ti je rekla doktorka i bice sve ok!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #41 poslato: April 09, 2013, 07:57:44 pre podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..

Prakticno ti sa toliko godina mozes jesti sve. Svakako je bolje da se zadrzis na zdravoj hrani, a povremeno slobodno ubaci sta ti se jede. Nece bitno uticati ni parce pice, burek, koka kola...da pojedes ponekad. Ovako remetis sebi kvalitet zivota, bez preke potrebe, a jako si mlad za tako nesto.
Znam, ja mislim da treba da odem kod psihologa, svestan sam svog problema ali nzm kako da ga resim. Ne mogu vise da izdrzim ovako, kao sto rekoh volim da treniram ali previse vremena provodim trenirajuci a ako prekinem ili smanjim mislim da cu da se ugojim, nemam uopste drustveni zivot. Moji drugare idu da igraju fudbal,do grada,pesace,muvaju a ja trcim kuci iz skole da radim vezbe i da jedem i ostalo...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #40 poslato: April 09, 2013, 12:36:12 pre podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..

Prakticno ti sa toliko godina mozes jesti sve. Svakako je bolje da se zadrzis na zdravoj hrani, a povremeno slobodno ubaci sta ti se jede. Nece bitno uticati ni parce pice, burek, koka kola...da pojedes ponekad. Ovako remetis sebi kvalitet zivota, bez preke potrebe, a jako si mlad za tako nesto.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #39 poslato: April 08, 2013, 11:07:43 posle podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..
ubaci jedan dan u nedelji junk day.... :) pa vidi kako ti odgovara.. ali bih te ja u svakom slucaju posavetovao da odes kod psihologa - ne ujeda. ;D
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #38 poslato: April 08, 2013, 10:29:17 posle podne »

Sta mislite da probam jednu nedelju da jedem sve sto mi se jede a da treniram pa da vidim sta ce biti?
Mozda mi se metabolizam promenjio za 3 godine, a i u fazi sam rasta..
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #37 poslato: April 08, 2013, 10:12:27 posle podne »

Ja sam bio na tvom mestu...Jednostavno shvati da se neces ugojiti ako treniras i ako sad ne jedes nenormalne kolicine junk-a.
Jednostavno receno jedi sta hoces i uzivaj,neces se ugojiti! ;)
Ono od cega najvise patim jeste krem i hleb :D To sam oduvek voleo za dorucak :D Znam da kada bi recimo krenuo da jedem ono sto zelim, to bi me drzalo maximanlo mesec dana i posle bi bilo normalno, a tih mesec dana bi mi bilo 'zanimljivo' da jedem kada zelim i td.
Ili jos bolje palacinci sa kremom i plazmom,moj najveci porok.I sad ih cesto jedem!

Uff pojeo bih sve :D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #36 poslato: April 08, 2013, 10:09:55 posle podne »

Ja sam bio na tvom mestu...Jednostavno shvati da se neces ugojiti ako treniras i ako sad ne jedes nenormalne kolicine junk-a.
Jednostavno receno jedi sta hoces i uzivaj,neces se ugojiti! ;)
Ono od cega najvise patim jeste krem i hleb :D To sam oduvek voleo za dorucak :D Znam da kada bi recimo krenuo da jedem ono sto zelim, to bi me drzalo maximanlo mesec dana i posle bi bilo normalno, a tih mesec dana bi mi bilo 'zanimljivo' da jedem kada zelim i td.
Ili jos bolje palacinci sa kremom i plazmom,moj najveci porok.I sad ih cesto jedem!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #35 poslato: April 08, 2013, 10:03:23 posle podne »

Ja sam bio na tvom mestu...Jednostavno shvati da se neces ugojiti ako treniras i ako sad ne jedes nenormalne kolicine junk-a.
Jednostavno receno jedi sta hoces i uzivaj,neces se ugojiti! ;)
Ono od cega najvise patim jeste krem i hleb :D To sam oduvek voleo za dorucak :D Znam da kada bi recimo krenuo da jedem ono sto zelim, to bi me drzalo maximanlo mesec dana i posle bi bilo normalno, a tih mesec dana bi mi bilo 'zanimljivo' da jedem kada zelim i td.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #34 poslato: April 08, 2013, 09:53:37 posle podne »

Ja sam bio na tvom mestu...Jednostavno shvati da se neces ugojiti ako treniras i ako sad ne jedes nenormalne kolicine junk-a.
Jednostavno receno jedi sta hoces i uzivaj,neces se ugojiti! ;)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #33 poslato: April 08, 2013, 09:46:42 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Znam sve to, ali ja sam opterecen time :D Stalno razmisljam o hrani i treningu, drugari mi kazu da nemam detinjstvo, najvise bih voleo da se opustim i budem bezbrizan kao sva ostala deca.
Veruj ti meni porazgovaraj sa psihologom nekim, skolskim ako nista drugo, nebitno.. Pomoci ce ti pazi sta ti kazem.. Ne kosta te nista.. ;) Previse si mlad da bi se tooliko opterecivao time....
Glupo mi je da kazem roditeljima i psiholugu sve ovo, mislice da sam ludak...Stvarno se grozno osecam, ne samo zbog treninga uzivam dok treniram, nego kao sto rekog, ne dostaju mi devojke,drustvo i td.
Nece misliti da si ludak veruj mi, nije to tako strasno, imas bre milijardu mnogo gorih slucajeva, to je najnormalnija stvar koja nije neresiva, ali kako hoces.. :)
A sta bi vi radili da ste na mom mestu ali bukvalno :D?
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #32 poslato: April 08, 2013, 09:38:24 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Znam sve to, ali ja sam opterecen time :D Stalno razmisljam o hrani i treningu, drugari mi kazu da nemam detinjstvo, najvise bih voleo da se opustim i budem bezbrizan kao sva ostala deca.
Veruj ti meni porazgovaraj sa psihologom nekim, skolskim ako nista drugo, nebitno.. Pomoci ce ti pazi sta ti kazem.. Ne kosta te nista.. ;) Previse si mlad da bi se tooliko opterecivao time....
Glupo mi je da kazem roditeljima i psiholugu sve ovo, mislice da sam ludak...Stvarno se grozno osecam, ne samo zbog treninga uzivam dok treniram, nego kao sto rekog, ne dostaju mi devojke,drustvo i td.
Nece misliti da si ludak veruj mi, nije to tako strasno, imas bre milijardu mnogo gorih slucajeva, to je najnormalnija stvar koja nije neresiva, ali kako hoces.. :)
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #31 poslato: April 08, 2013, 09:37:20 posle podne »

molim ljude iz pansporta da u strucni tim uvrsti i jednog psihologa ili jos bolje psihijatra....... ???
Bukvalno!
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #30 poslato: April 08, 2013, 09:34:20 posle podne »

molim ljude iz pansporta da u strucni tim uvrsti i jednog psihologa ili jos bolje psihijatra....... ???
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #29 poslato: April 08, 2013, 09:30:13 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Znam sve to, ali ja sam opterecen time :D Stalno razmisljam o hrani i treningu, drugari mi kazu da nemam detinjstvo, najvise bih voleo da se opustim i budem bezbrizan kao sva ostala deca.
Veruj ti meni porazgovaraj sa psihologom nekim, skolskim ako nista drugo, nebitno.. Pomoci ce ti pazi sta ti kazem.. Ne kosta te nista.. ;) Previse si mlad da bi se tooliko opterecivao time....
Glupo mi je da kazem roditeljima i psiholugu sve ovo, mislice da sam ludak...Stvarno se grozno osecam, ne samo zbog treninga uzivam dok treniram, nego kao sto rekog, ne dostaju mi devojke,drustvo i td.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.