TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:58:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija BCAA i nekog sagorevaca za skidanje sala  (Pročitano 19766 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Maj 23, 2013, 08:23:56 posle podne »

Taman onda mesečno da izdvajaš za jednu malu kutiju wheya(3.000 din) i neki multimineral kompleks(1-2.000 din). Evo, trenutno je na Super ponudi Natrolovov multi http://www.pansport.rs/Vitaminsko-mineralni-kompleksi/Za-rekreativce-i-aktivne-ljude/NI325-My-Favorite-Multiple%C2%AE-Energizer.html
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #31 poslato: Maj 23, 2013, 05:37:32 posle podne »

Da, 2 pre i 2 posle.

Iako, sećaš se naše priče sa početka ove teme, ja sam više za opciju da se tu naĂ°e mesto i za neki protein, čak i umesto bcaa. :)
nemam toliki budzet jbg.
Da uzmem BCAA ili neki vitamin? posto postoji jos ta opcija , imam mali budzet , nisam puno radio na sladoledu :P

ako ćeš nas da poslušaš uzmi protein i eventualno neki vitaminsko mineralni kompleks, ostalo ulaži u hranu jer je to najvažnije, a bcaa i sagorevač mogu da sačekaju pogotovo ako si tanak sa novcem i to je to.
Pa... skupio sam 20 000 dinara , mada treba mi da imam za celo leto :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Maj 23, 2013, 07:19:24 pre podne »

Da, 2 pre i 2 posle.

Iako, sećaš se naše priče sa početka ove teme, ja sam više za opciju da se tu naĂ°e mesto i za neki protein, čak i umesto bcaa. :)
nemam toliki budzet jbg.
Da uzmem BCAA ili neki vitamin? posto postoji jos ta opcija , imam mali budzet , nisam puno radio na sladoledu :P

ako ćeš nas da poslušaš uzmi protein i eventualno neki vitaminsko mineralni kompleks, ostalo ulaži u hranu jer je to najvažnije, a bcaa i sagorevač mogu da sačekaju pogotovo ako si tanak sa novcem i to je to.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #29 poslato: Maj 22, 2013, 10:26:02 posle podne »

Po mom misljenju, izmedju ovih koje si naveo bolja je opcija da uzmes neki vitaminsko mineralni kompleks, jer mislim da BCAA nece odraditi posao kako zelis.
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #28 poslato: Maj 22, 2013, 09:14:13 posle podne »

Da, 2 pre i 2 posle.

Iako, sećaš se naše priče sa početka ove teme, ja sam više za opciju da se tu naĂ°e mesto i za neki protein, čak i umesto bcaa. :)
nemam toliki budzet jbg.
Da uzmem BCAA ili neki vitamin? posto postoji jos ta opcija , imam mali budzet , nisam puno radio na sladoledu :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Maj 22, 2013, 06:47:33 posle podne »

Da, 2 pre i 2 posle.

Iako, sećaš se naše priče sa početka ove teme, ja sam više za opciju da se tu naĂ°e mesto i za neki protein, čak i umesto bcaa. :)
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #26 poslato: Maj 22, 2013, 06:00:17 posle podne »

Možeš uzeti bilo koji BCAA u prahu, to je isplativija varijanta od tableta. 10ak grama pre treninga i još toliko nakon.
Znaci 2 kafene kasicice pre?
I 2 posle?
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 06:02:09 posle podne od strane joca96 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Maj 22, 2013, 02:49:56 posle podne »

Možeš uzeti bilo koji BCAA u prahu, to je isplativija varijanta od tableta. 10ak grama pre treninga i još toliko nakon.
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #24 poslato: Maj 22, 2013, 12:30:31 posle podne »

iz razloga jer si kasnije naveo da imas 17 godina i da nisi nista koristio, kao i sve vezano za ishranu u daljem nastavku.  U svakom slucaju moju preporuku si cuo, na tebi je da odlucis.

Dyma burn ima veoma izrazen stimulativni deo, dosta kofeina, i ako se odlucis za njega obazrivo idi sa dozama, ne vise od 2 na dan za pocetak. Nuspojave mogu biti povecan puls, mucnina, nesanica.... uglavnom to
samo da nije mucnina , a nesanica mi taman lepo pada :D
Sad su ionako ispiti svaki dan , taman da ucim i nocu xD
nego , kako 2 puta dnevno? na sajtu pise:
Preporučena upotreba: uzimati jednu dozu (1 kapsula) pre doručka ili jutarnjeg treninga.
Koliko doza i kad mi ti preporucujes da uzimam?
Posto mi je trening uvece u 8


ako se odlucis ipak za njega, onda probaj sa 1 kapsulom pre dorucka i 1 pola sata pre treninga. Ako ti bude smetalo uvece zbog sna, onda popij tu drugu malo ranije, 5/6 popodne.
Hvala , a kad da uzimam BCAA?I koji bi mi preporucila?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Maj 22, 2013, 10:56:01 pre podne »

iz razloga jer si kasnije naveo da imas 17 godina i da nisi nista koristio, kao i sve vezano za ishranu u daljem nastavku.  U svakom slucaju moju preporuku si cuo, na tebi je da odlucis.

Dyma burn ima veoma izrazen stimulativni deo, dosta kofeina, i ako se odlucis za njega obazrivo idi sa dozama, ne vise od 2 na dan za pocetak. Nuspojave mogu biti povecan puls, mucnina, nesanica.... uglavnom to
samo da nije mucnina , a nesanica mi taman lepo pada :D
Sad su ionako ispiti svaki dan , taman da ucim i nocu xD
nego , kako 2 puta dnevno? na sajtu pise:
Preporučena upotreba: uzimati jednu dozu (1 kapsula) pre doručka ili jutarnjeg treninga.
Koliko doza i kad mi ti preporucujes da uzimam?
Posto mi je trening uvece u 8


ako se odlucis ipak za njega, onda probaj sa 1 kapsulom pre dorucka i 1 pola sata pre treninga. Ako ti bude smetalo uvece zbog sna, onda popij tu drugu malo ranije, 5/6 popodne.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #22 poslato: Maj 22, 2013, 10:38:43 pre podne »

Ja cu se sloziti sa Monikom, po pitanju sagorevaca, praktikuje se da kad prvi put kreces sa sagorevacem to bude neki na bazi L karnitina, koji nije mnogo jak, jer zapravo ne znas kako ce tvoj organizam reagovati. Ali svakako, stvar je tvog izbora.

Nesanica ti svakako nece ici u korist sto se tice napretka, ali vidi sta ti je prioritetnije.
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #21 poslato: Maj 22, 2013, 09:21:38 pre podne »

iz razloga jer si kasnije naveo da imas 17 godina i da nisi nista koristio, kao i sve vezano za ishranu u daljem nastavku.  U svakom slucaju moju preporuku si cuo, na tebi je da odlucis.

Dyma burn ima veoma izrazen stimulativni deo, dosta kofeina, i ako se odlucis za njega obazrivo idi sa dozama, ne vise od 2 na dan za pocetak. Nuspojave mogu biti povecan puls, mucnina, nesanica.... uglavnom to
samo da nije mucnina , a nesanica mi taman lepo pada :D
Sad su ionako ispiti svaki dan , taman da ucim i nocu xD
nego , kako 2 puta dnevno? na sajtu pise:
Preporučena upotreba: uzimati jednu dozu (1 kapsula) pre doručka ili jutarnjeg treninga.
Koliko doza i kad mi ti preporucujes da uzimam?
Posto mi je trening uvece u 8
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 09:26:47 pre podne od strane joca96 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Maj 22, 2013, 09:07:24 pre podne »

iz razloga jer si kasnije naveo da imas 17 godina i da nisi nista koristio, kao i sve vezano za ishranu u daljem nastavku.  U svakom slucaju moju preporuku si cuo, na tebi je da odlucis.

Dyma burn ima veoma izrazen stimulativni deo, dosta kofeina, i ako se odlucis za njega obazrivo idi sa dozama, ne vise od 2 na dan za pocetak. Nuspojave mogu biti povecan puls, mucnina, nesanica.... uglavnom to
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 09:08:56 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #19 poslato: Maj 22, 2013, 09:00:39 pre podne »

Koji onda sagorevac da uzmem?

uzmi pre treninga Sci Carni FX - jednu kesicu razmućenu u pola litre vode, ili Biotech L-carnitine chrome 1 veliku supenu kašiku - pola sata pre treninga.

Eventualno popij zeleni čaj pre treninga.

Mislim da Dyma burn nije za tebe.   Sačekaj još malo i fokusiraj se na bitnije stvari od sagorevača
Ne bih bas da uzimam L-karnitin , Bas sam pricao sa trenerom o L-karnitinu i rekao mi je da to ne uzimam. Zato sto Unosenjem L-karnitina , moja zlezda onda manje proizvodi , i kad prestanem da uzimam , ona ce jos jedno 10+ dana da proizvodi malo L-karnitina , pa ce mi se sva kilaza vratiti.
Zato sam mislio ovako neki bez L-karnitina , ili sa vrlo malo L-karnitina. Osim zbog godina , jel ima neke nuspojave DymaBurn? Takodje , kako sam mislis da je za mene , a prvo si rekla da je ok:
Citat
dyma burn ok, bcaa ok
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Maj 22, 2013, 07:25:58 pre podne »

Koji onda sagorevac da uzmem?

uzmi pre treninga Sci Carni FX - jednu kesicu razmućenu u pola litre vode, ili Biotech L-carnitine chrome 1 veliku supenu kašiku - pola sata pre treninga.

Eventualno popij zeleni čaj pre treninga.

Mislim da Dyma burn nije za tebe.   Sačekaj još malo i fokusiraj se na bitnije stvari od sagorevača
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.